Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XIII Edycja Turnieju Korespondencyjnego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AZIG



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: MALBORK

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malbork po strzelaniu wyniki wysłane
pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Gru 15, 2013 16:47    Temat postu:

Powrót do góry
Gandalf



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 20
Skąd: Koszalińska Kompania Rycerska

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszalin również skończył i przesłał wyniki. Zapomniałem z tej pogody (trochę deszczu pod koniec) porobić fotek.
Dzięki za wspólną korespondencyjną zabawę. Dzięki i do następnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarekL



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 157
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 17:00    Temat postu: Puck już po. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jesteśmy już po strzelaniu. Pogoda jak obecną porę roku była świetna.
Wyniki przesłane.
Wrzucę parę fotek (jak się uda Wink
Pozdrawiam i Wesołych Świąt. Darek L.

Powiększenie

Powiększenie

Powiększenie

Powiększenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sts



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 43
Skąd: lędziny /szlonsk

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lędziny strzelały wczoraj wyniki posłane a tu zdięcia z naszego strzelania - https://picasaweb.google.com/101739645420234107627/15Grudnia2013TurniejInternetowy#
_________________
sory gościu ale jo ino na frytki czekom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rommi



Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 13
Skąd: Toszek

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toszek też zakończył, wyniki wysłane, fotka grupowa w załączniu, pozostałe jutro na www.archery3d.pl



Dziękujemy i do następnego razu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 442
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sąsiedzi mieli miłe i ciche chwile we DOMA he he he"



Faktycznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
An



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Wołczyn- "An-onimy" Łucznicy Tradycyjni

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An-onimowi łucznicy z Wołczyna i okolic oraz przyjaciele zakończyli strzelanie dziś ok 15-tej.
Ale zgodnie z zasadą, że każda okazja do pogadania jest dobra, wyniki wysłałam dopiero przed chwilą.
Tu fotka podglądowa:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=561411987273146&set=a.260820487332299.62856.115656925181990&type=1&theater

Czekamy (nie)cierpliwie na wyniki zbiorcze.
Pozdrawiam
An
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki



Młodzicy
1 Krzysztof Lange – T – 202 pkt
2 Kubicz Agnieszka - TM – 180 pkt
3 Jakub Riebandt – T – 126 pkt
4 Paweł Jaworski – T – 103 pkt
5 Michał Siwiec - T – 101 pkt
6 Ömer Tan CEBECİK - T - 91 pkt
7 Kasia Chodkowska -TM – 74 pkt
8 Kamil Stryczyński – TM – 36 pkt


Juniorzy
1 Ryszard Piwowarski - T – 182 pkt
2 Robert Garbacik - T - 153 pkt
3 Jarczewska Monika - TM – 133 pkt
4 Kacper Gorgoń - T – 126 pkt
5 Emin Alp CEBECİK - T - 115 pkt
6-7 Sławomir Jurczak – T- 80 pkt
6-7 Elżbieta Serafin - T – 80 pkt
8 Maciej Stryczek – TM – 78 pkt
9-10 Lena Głuch – TM – 71 pkt

9-10 Weronika Preker - T – 71 pkt
11 Krzysztof Kowalik – T – 69 pkt

12 Dominik Bruździak - T – 57 pkt
13 Anna Górska - T – 53 pkt
14 Katarzyna Ślesińska – T – 44 pkt
15 Mateusz Riebandt - T – 43 pkt
16 RAFAŁ PALIŃSKI - T – 41 pkt
17 Krzeminski Mateusz – T – 37
18 Dziekoński Kamil - T – 35 pkt
19 Magda Fąka – T - 34 pkt
20 Sylwia Sieńkowska – T - 31 pkt
21 Ewa Ambroziak – T - 27 pkt
22 Skoczen Kamil – T – 22 pkt
23 Jakub Żugaj T - 20 pkt
24 Molenda Patryk – T – 15 pkt
25 Katarzyna Cekała – T – 13 pkt
26 Jan Krybus – T – 8 pkt



Dorośli kobiety
1 Anna Płotycia - T – 238 pkt
2 Dorota Janiszewska – T – 188 pkt
3 Agnieszka Domagała – TM – 161 pkt
4 Anna Szadkowska (Żyrafa) - T – 155 pkt
5 Iza Zieniewicz - T – 150 pkt
6 Iga Woźnica - T – 146 pkt
7 Paulina Sala – T – 138 pkt
8 Anna Mazur - T – 136 pkt
9 Gloria Brzezińska - T – 133 pkt
10-11 Monika Walkowska - T – 131 pkt
10-11 Katarzyna Treter - Sierpinska – T – 131 pkt

12 Magda Błaż-Chodkowska - TM – 127 pkt
13 Magdalena Mendel - T – 124 pkt
14 Katarzyna Rynn Gabrysz - T – 123 pkt
15 Anna Rubach - TM – 122 pkt
16 Beata Jaworska - T – 117 pkt
17 Lysikova Ekaterina - T - 116 pkt
18 Barbara Szymonowicz - T – 113 pkt
19 Paulina Kurek - T – 111 pkt
20 Antonova Evgeniya - T - 109 pkt
21 Agnieszka Głuch – TM - 104 pkt
20 Daria Bergandy - T - 101 pkt
22-23 Maria Dajda 'Merrick' - T – 97 pktr
22-23 Kapustina Kristina - T - 97 pkt

24 Aleksandra Roesner - T - 93 pkt
25-26 Angelika Kwiatkowska - T – 92 pkt
25-26 Anna-Maria Czarnecka 'Marusia' - T – 92 pkt
27 Monika Frank - T – 83 pkt
28 Krestetskaya Nadya - T - 83 pkt
29 Renata Jackowiak - T – 81 pkt
30-31 Ewelina Riebandt - T – 77 pkt
30-31 Olga Karczmarczyk - T - 77 pkt
32 Zuzanna Banasiak - TM – 75 pkt
33 Olga Domagała - TM – 69 pkt
34-35 Anna Rychter - TM – 63 pkt

34-35 Jadwiga Maślanek - T – 63 pkt

36 Marta Kalota - T – 62 pkt
37 Serpil Meral CEBECİK - T - 60 pkt
38 Kübra DAŞGIN- T - 57 pkt
39 Barbara Winkowska - T – 56 pkt
40 Molka Ewa - T – 51 pkt
41 Marta Stryczyńska - T – 38 pkt

Dorośli mężczyźni

1 Wiesław Mamot – TM – 275 pkt
2 Bogdan Guminski -TM – 269 pkt
3 Dowhyluk Rafał - TM – 261 pkt
4 Andrzej Węgrzynowicz – TM – 255 pkt

5 Krzysztof Brzeziński - FAZIK - T – 251 pkt
6 Andrzej Rubach - TM – 249 pkt
7 Adam Cymkiewicz - TM – 248 pkt

8 Jerzy Jaworski - T – 244 pkt
9-10 Piotr Gonet – T – 243 pkt
9-10 Tomasz Sadkowski - TM – 243 pkt

11 Krzysztof Powałowski – TM – 241 pkt
12-13 Rafał Łosiak – TM – 238 pkt
12-13 Emil Stąpór – TM – 238 pkt
14-15 Andrzej Mateoszek – TM - 235 pkt
14-15 Krzysztof Burzymowski – TM – 235 pkt

16 Leszek Jęczkowski - Haris - T – 228 pkt
17 Łukasz Nawalny - H – 227 pkt
18 Jerzy Zdanowski – TM – 226 pkt
19 Paweł Nowak - T – 224 pkt
20 Tomasz Cejmer – TM – 220 pkt

21-22 Arkadiusz Rosiecki - T – 218 pkt
21-22 Tomasz getynski – TM – 218 pkt
23 Sobol Viktor - H - 217 pkt
24 Bartek Jonek - T – 215 pkt
25-26 Krzysztof Siemieniec - T – 214 pkt
25-26 Przemysław Walkowski - T – 214 pkt
27 Dawid Pyttel – TM – 214 pkt
28-29 Rafał Stempski -T – 213 pkt
28-29 Bartłomiej Zielonka - Gandalf - T – 213 pkt
30-31 Kubicz Michał - TM – 209 pkt
30-31 Adam Szwarc - T – 209 pkt

32 Krzysztof Tarnowski - T – 207 pkt
33-35 Adam Kaczmarkiewicz - TM -206 pkt
33-35 Stephan z Yam - TM – 206 pkt

33-35 Grzegorz Osiecki T – 206 pkt
36 Bartek Kolasiński - T – 205 pkt
37-38 Wojciech Łanda - T – 203 pkt
37-38 Leszek Giza - T – 203 pkt
39 Adam Zenio – TM – 202 pkt
40 Wojciech Styrczula - T – 201 pkt
41-42 Przemek Witkowski – TM – 199 pkt
41-42 Dariusz Psiuk – T – 199 pkt

43-44 Marek Zubek - T – 198 pkt
43-44 Krzysztof Riebandt - T – 198 pkt
45-46 Przemek Bulsiewicz – TM – 196 pkt
45-46 Wawrzyniak Tomasz - TM – 196 pkt

47 Wojciech Dettlaff - T – 195 pkt
48-50 Grzegorz Drężek - H – 194 pkt
48-50 Piotr Flaga - TM – 194 pkt
48-50 Cholewa Mirosław - TM – 194 pkt
51 Robert Sierpinski – T – 193 pkt

52-53 Piotrek "smoku" Dragostynowicz - T – 192 pkt
52-53 Jerzy Andrzejczak - T – 192 pkt
54-55 Christopher Tucker – TM – 191 pkt
54-55 Kulikowski Marcin – TM – 191 pkt

56-57 Piotr Bodnar - TM – 189 pkt
56-57 Dash – TM – 189 pkt
58-60 Artur Chodkowski - TM – 188 pkt
58-60 Czarnecki Krzysztof - TM – 188 pkt
58-60 Wojciech Osiecki – TM – 188 pkt
61 Dariusz Hoppe - TM – 187 pkt


62 Dariusz Lange - T – 186 pkt
63 Andrzej Szkwarkowski – H – 184 pkt
64-645Przemysław Krawczyk – T – 183 pkt
64-65 Michał Wieciech - T – 183 pkt
66 Mariusz Kazik "Żaba" - T – 182 pkt
67-68 Stanisław Sobański - T – 179 pkt
67-68 Sylwester Styrczula - T – 179 pkt
69-70 Paweł Złochowski (Zetor) - T – 177 pkt
69-70 Wojciech Skorupa - T – 177 pkt
71 Marcin Jopek – TM – 176 pkt

72 Tomasz Siemieniec - T – 175 pkt
73-76 Jędrzej Malinowski (Jendker) - T - 173 pkt
73-76 Robert Kazik "Lynx" - T – 173 pkt
73-76 Dmytriy Zhuravlev – T – 173 pkt
73-76 Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz - T – 173 pkt
77-79 Łukasz Baran (Bobkovsky) - H – 172 pkt
77-79 Kos Remigiusz - TM – 172 pkt
77-79 Adam Klarowicz – H – 172 pkt
80-81 Piotr Hoffer " Suchy " - H – 171 pkt

80-81 Marcin Ląd - T – 171 pkt

82 Bartłomiej Pałus – T – 170 pkt
83 Rafał Derech - T – 169 pkt
84 Mikołaj Walkowski - T – 168 pkt
85 PIOTR CHREŚCIONKO - T – 167 pkt
86 Krestetskiy Roman - H - 166 pkt
87 Adam Stryczyński - TM – 165 pkt
88 Szeląg Marcin - T – 164 pkt
89-90 Wojtek Rybarczyk - TM - 163 pkt
89-90 Jarosław Niewiarowski - T – 163 pkt
91 Leszek Sobalkowski - T -160 pkt
92 Wojciech Olender - T – 159 pkt

93 Antoni Korol - T – 158 pkt
94 Maciej Filut - T – 156 pkt
95 Artur Krzeszewski - T – 155 pkt
96 Trzeciak Andrzej - TM – 154 pkt
96-97 Piotr Wieczorek - T – 153 pkt
96-97 MARIUSZ HAŃCZYK - T – 153 pkt
98 Maciek Jonek - T – 152 pkt
99 Jakub "Misiek "Szaj - T – 151 pkt
100 Artur Kołodziejczyk - T – 150 pkt
101-102 Bartek Bednarz - T - 149
101-102 Glazko Vladimir - T - 149 pkt
103 Piotr Kopka - T – 148 pkt
104 Leszek Roesner - T - 147 pkt

105-106 Leszek Głuch -TM – 145 pkt
105-106 Łukasz Szymonowicz - T - 145 pkt
107-108 Ireneusz Lebek - T – 143 pkt
107-108 Sczendzina Robert - TM – 143 pkt
109-110 Piotr Marczyk - T – 141 pkt
109-110 Paweł Szajek - T – 141 pkt
111-112 Ignacy Koniecpolski - T -140 pkt
111-112 Tadeusz Boroński – T – 140 pkt
113-114 Dariusz Zięba 'Ilfirin' - T – 138 pkt
113-114Brunak Andrey - T - 138 pkt
115 Jakub Powałowski - TM – 137 pkt

116 Adrian Błocian (Bocian) - T – 136 pkt
117 Krupa Roman - T – 135 pkt
118 Marcin Zagożdżon - TM – 134 pkt
119-120 Jan Napruszewski - T – 132 pkt
119-120 Marek Peiner – TM – 132 pkt
121-122 Paweł Jankowiak -TM – 129 pkt

121-122 Adam Hrehorowicz - T – 129 pkt
123 Mirosław Jarmołowicz - T – 128 pkt
124 Sebastian Kacerz - T – 126 pkt
125 Szymon Rubach - TM – 125 pkt

126 Paweł Piliszko - T – 124 pkt
127 Michał Dajda - T – 123 pkt
128 Maciej Białkowski - H – 122 pkt
129 Vedernikov Valentin - H - 120 pkt
130 Paweł Piechota – TM – 119 pkt
[color=green]131-132 Tadeusz Knapek - TM – 116 pkt

131-132 Mateusz Dziemieszkiewicz - H – 116 pkt[/color]
133-134 Jarczewski Andrzej - TM – 115 pkt
133-134 Lysikov Kirill - H - 115 pkt
135-136 Rafał Kisielewski - T – 111 pkt
135-136 Zbigniew Szczerba - T – 111 pkt
137 Łukasz Dudziak - T – 110 pkt

138-139 JACEK PALIŃSKI - T – 108 pkt
138-139 Mehmet DOĞAN - H - 108 pkt
140 Paweł Krysa – T – 106 pkt
141 Jarosław Kotlarek - TM – 105 pkt
142 Piotr Gruszczyński - T – 104 pkt
143-144 Adrian Drężek - H – 103 pkt
143-144 Grzegorz Adamiec – TM – 103 pkt
145 Jacek Pająk - T – 100 pkt
146 Jerzy Młyński - TM – 99 pkt
147 Jerzy Dumański - T – 94 pkt
148 Michał Gorgoń - T – 92 pkt

149 Filip Koniecpolski – T – 91 pkt
150 Daniel Treder - T- 90 pkt
151 Krzysztof Janaszak - TM – 89 pkt

152 Birol CEVİZOĞLU - T - 82 pkt
153 Mateusz Macoch – T – 80 pkt
154 Ertuğrul DOĞAN - T - 79 pkt
155 Kemal CEBECİK - T - 76 pkt
156 Bronisław Mielcarek – T – 75 pkt
157 Stanisława Babło - T – 74 pkt
158 Wojciech Mendel - T – 71 pkt
159 Mustafa YALÇIN - T - 67 pkt
160 Ahmet ÖZİL - T - 64 pkt
161 Ahmet KILAVUZ - T - 62 pkt
162 Andruszkiewicz Władysław - T – 57 pkt
163 Paweł Tarnowski - T – 53 pkt
164 Orhun ÖZEL - T 42 pkt





Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Wto Gru 17, 2013 20:15, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wodzu



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 197
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CŁT Wrocław strzelało dzisiaj od 11 do 13. Dobra pogoda, 5 stopni, słoneczko, strzelnica w trakcie przebudowy wyczyszczona z chwastów, widoczność znakomita:) Dziękujemy za wspólną zabawę i czekamy już bardzo niecierpliwie na wyniki.
_________________
PSŁT / Centrum Łucznictwa Tradycyjnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 15, 2013 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia z Radomia

https://picasaweb.google.com/110711090742553777311/14Grudnia2013KORESPONDENT?authuser=0&feat=directlink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zyrafa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Skąd: Wroclaw/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie ma wyników z Turcji? Wysyłałam je razem z naszymi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista wyników została skorygowana, przeoczyłem faktycznie niektóre wyniki. Teraz powinno być ok. Jeżeli gdzieś publikowaliście wyniki to wklejcie tam nową listę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weterani korespondenta od I-edycji do XIII zostalo nas tylko czworo

1.Bogdan Guminski -Bodzio-2978 pkt
2.Adam Kaczmarkiewicz -Nemo -2750 pkt
3.Bartek Zielonka- Gandalf -2361 pkt
4.Wojtek Rybarczyk -Saladyn -2089 pkt
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Fana



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 9
Skąd: Żory, Śląsk

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na jakieś fotki z Turcji, Ukrainy, słowem z sakranicy Smile Chętnie bym podejrzał z czego naparzają i w co ..
A co.. Nie byłem i nie widziałem to jestem ciekaw..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tato



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 13
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotorelacja ze Szczytna
http://mdk.szczytno.pl/galeria/462-14122013-xiii-edycja-turnieju-korespondencyjnego
Dzięki za udana zabawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Gru 17, 2013 14:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group