Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XVI Runda Turnieju Korespondencyjnego 7-8.03.2015
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 18:33    Temat postu: XVI Runda Turnieju Korespondencyjnego 7-8.03.2015 Odpowiedz z cytatem

Regulamin

1.Turniej korespondencyjny rozegrany zostanie w dniach 7-8 marca 2015(sobota i niedziela)

2.Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 6.03.2015 do godziny 22.00 na adres
w.korespondenta@wp.pl

3.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (oraz nick używany na forach łuczniczych),kategorię wiekową lub rok urodzenia, typ łuku, kraj i miejscowość. Zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich łuczników, którzy będą razem strzelać. Osoba nadsyłająca zgłoszenie grupy będzie traktowana jako organizator strzelania odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg. Wskazane jest aby organizator był członkiem PSŁT jednak nie jest to warunek konieczny.

4.Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych 6.03.2015 o godz 23.00

5. Każdy z uczestników może w turnieju strzelać tylko z jednego łuku

6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2003 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1999 - 2002
c) dorośli – osoby urodzone w 1998 i starsi

7. Wymagania co do sprzętu łuczniczego:
a) Dopuszcza się wszelkie łuki tradycyjne, historyczne oraz łuki tradycyjne-myśliwskie (polowe).
b) Nie dopuszcza się łuków bloczkowych (typu compound);
c) Nie ma ograniczeń siły naciągu;
d) Nie dopuszcza się celowników, spustów, klickerów i stabilizatorów wystającego poza obrys majdanu i ramion łuku.
e) Dozwolone są „siodełka” ustalające pozycję strzały na cięciwie;
f) Dozwolone są podstawki pod strzałę przyklejane do łuku

8. Za łuk tradycyjny uważany jest łuk prosty lub refleksyjny wykonany z dowolnych materiałów nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Łuk tego typu wyróżnia brak profilowanego majdanu jak i wycięcia – tzw „okienka”. Dopuszcza się lekkie „wcięcie” w majdanie, nie może ono jednak być na tyle głębokie, by strzała znajdowała się w osi łuku ponadto głębokość „wcięcia” nie może przekraczać 1/4 całkowitej szerokości majdanu mierzonej na wysokości dolnej krawędzi „wcięcia”. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, nasadki dowolne. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych - myśliwskich

9. Za łuk tradycyjny – myśliwski uważany jest każdy łuk polowy lub sportowy, prosty lub refleksyjny, jednoczęściowy lub składany bez celownika, stabilizatorów klikerów, z profilowanym majdanem, z oknem na strzałę o dowolnej szerokości i kształcie. Dopuszczalne są wplecione w cięciwę tłumiki drgań. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały wykonane z dowolnych materiałów.

10. Za łuk historyczny uważany jest każdy łuk prosty i refleksyjny wykonany w całości z materiałów naturalnych nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, osady wypiłowane w promieniu lub wykonane z materiałów naturalnych. Niedopuszczalne są plastikowe nasadki. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych – myśliwskich a w wypadku użycia strzał drewnianych z plastikowymi nasadkami w kategorii łuków tradycyjnych.

11. Przebieg turnieju:
a) w dniach od 7 do 8 marca (do godziny 20.00) w dowolnie wybranym czasie i miejscu każda grupa łuczników licząca minimum 2 osoby dorosłe przeprowadzi strzelanie turniejowe. Niedopuszczalne są grupy składające się z jednej osoby dorosłej i jednego juniora lub młodzika.
b) Wszystkie konkurencje turniejowe muszą zostać przeprowadzone podczas jednego spotkania.
c) Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami turniejowymi nie można przeprowadzać żadnych strzelań treningowych. Strzelanie turniejowe musi stanowić jedną zamkniętą całość. Nie jest dozwolone przeprowadzenie strzelania w hali. Strzelamy wyłącznie na "świeżym powietrzu"
d) wyniki strzelania muszą zostać przesłane na adres w.korespondenta@wp.pl
do 8.03.2015 do godziny 21.00. Razem z wynikami należy nadesłać jedno grupowe zdjęcie uczestników strzelania.
e) po zebraniu wyników na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych zostanie opublikowana klasyfikacja końcowa
f) uczestnicy zostaną sklasyfikowani w następujących kategoriach:
- młodzicy
-juniorzy
-dorośli - kobiety
-dorośli – mężczyźni
g) na liście wyników, nazwisko każdego z zawodników zostanie wpisane kolorem odpowiadającym typowi stosowanego przez niego łuku
- kolor zielony – łuk tradycyjny - myśliwski
- kolor czarny – łuki tradycyjne
- kolor czerwony – łuki historyczne

12.Każdy z uczestników podczas turnieju oddaje 60 strzałów w 12 seriach po 5 strzał.

13. Strzelanie odbywa się na 3 dystansach:
- dorośli i juniorzy - 20, 25 i 30 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)
- młodzicy - 10, 15 i 20 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)

14.Uczestnicy turnieju strzelają do pięciopolowej tarczy o średnicy 80 cm (punktacja 1,2,3,4,5 pkt - żółty 5, czerwony 4, niebieski 3, czarny 2, biały 1 pkt)- tarcze FITA.W wypadku trafienia w linie liczymy wartość wyżej punktowanego pola. Strzelanie powinno odbywać się na w miarę równym terenie a środek tarczy powinien być na wysokości ok 140 cm nad ziemią (nie jest to warunek bezwzględny ale uczestnicy powinni starać się umieścić tarczę na takiej wysokości).


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Czw Mar 05, 2015 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Lut 18, 2015 18:33    Temat postu:

Powrót do góry
Zyrafa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Skąd: Wroclaw/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle stworzyliśmy wydarzenie na fb skierowane do naszych zagranicznych uczestników.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/792147534195306/
Zachęcam do zapraszania Waszych zagranicznych znajomych, w grudniu mieliśmy rekordową liczbę osób z zagranicy, może w marcu uda się ją pobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są już pierwsze zgłoszenia, listę zacznę publikować w niedzielę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zyrafa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Skąd: Wroclaw/Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W grudniu wszyscy zagraniczni uczestnicy i kilku polskich wysyłali do mnie swoją fotkę grupową na adres anna.szadkowska@lucznicytradycyjni.org

Oto link do tych zdjęć https://drive.google.com/open?id=0B386A15yimBLbnBpX3ZLZFc3YWc&authuser=1

Jeżeli chcecie, aby Wasze zdjęcie również się tam znalazło gorąco zachęcam do wysyłania do mnie jpgów - najlepiej jakby były opisane w podobny sposób jak zrobili to Grecy - Koryvantes Team. Wtedy mamy wszystkich w jednym, przyjemnym do oglądania worze i możemy rozpoznać drużyny bez dodatkowych opisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista uczestników

Bydgoszcz
Lucyna Cichowska - T
Anna Rubach - TM
Andrzej Rubach - TM
Szymon Rubach - TM
Łukasz Rubach - TM junior
Wojtek Deskiewicz - TM
Adam Kaczmarkiewicz - TM
Wojtek Rybarczyk - T
Przemek Bulsiewicz - TM
Rafał Derech - T
Szymon Szotowicz - TM


Ełk
Bogusław Zawadzki - T
Jacek Mańko - H

Września
Bogdan Gumiński - TM

Koszalin
Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) - T
Jan Kuciński (KKR) - T
Robert Frank (KKR) - T
Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) - T
Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) - T
Michał Danes (KKR) - T
Maria "MaRysia" Buss (KKR) - T junior
Mateusz Labuda (KKR) - T
Anita Nowicka (KKR)- T
Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) - T
Emil Gajda (KKR) - T

Wałcz
Bogumił Gruchot - T
Cezary Kaczmarczyk - T
Robert Barej-T
Ryszard Ogrodnik- T
Łukasz Pająk- T junior
Mateusz Trzebiatowski- T junior


Lubań
1. Zbigniew Sawicki - H
2. Krzysztof Doliński - H
3. Jerzy Leśniewski - T

Casalgrande (Włochy)
GABRIELE MAESTRI - T
MAURILIO DA GUARDIAGRELE - H
LUCA TORRICELLI - H
MASSIMILIANO S. FALZONI - H
GIOVANNI BELLISARIO - H
UGOLINO DA SALUZZO - H
ELLY DEROSA. - H

Ponoka, Alberta (CANADA)
Brad Keith - T
Glen Wiebe - T
Tabitha Edwards - T
Robert Edwards - H


Rzym (Włochy)

Mattia Baldi - H
Agostino Biagiarelli - T
Mario Vincenti - T
Beniamino Biagiarelli - T
Paride Corsano - T

​W​oollongong, (Australia)
Fiore Costa - T​
Chad Cook - T​
Glenn McMahon -T​

Zakopane

Maciek Jonek - T
Sylwek Styrczula - T
Mariusz Kopieć - T
Agnieszka Kopieć - T
Bartek Jonek - T
Wojtek Styrczula - T
Artur Guzik - T

Zawiercie
Marcin Krawczyk - T
Leszek Podgórski - T
Łukasz Woroniecki - TM
Barbara Rarok-Krawczyk - T

Wrocław (Centrum Łucznictwa Tradycyjnego)
Piotr Gonet - T
.
.
.
.
.


Pisary/Kraków - Stajnia Sarmacja
Aleksandra Zielińska - TM
Palina Karnei - TM
Krzysztof Szyper - TM
Nataniel Dydyński - TM
Leszek Lewandowski - TM


Gyula (Hungary Kerecsényi László Archery Club)
Ferenc Cseresznyés - T młodzik
Laura Vígh - T młodzik
Róbert Szajkó - T młodzik
Gergő Zvolenszki - T młodzik
Richard Zvolenszki - T junior
Zoltán Kincses - T junior
Dániel Vígh - T junior
Sándor Werner - T junior
Andrea Fehér Gesznerné. - T
Ilona Nagy. - TM
Ervin Bajnóczi - T
Zoltán Berényi - T
Lajos Sárközi - T
János Pallag - T
Béla Karácsonyi - T
Tamás Lovász - T
Sándor Orbán - T
László Jákfalvi - T
Mihály Geszner -TM
Dávid Geszner - TM
Lajos Pál - TM

Puck
Krzysztof Riebandt - T
Wojciech Dettlaff - T
Jarosław Kotlarek - T
Dariusz Lange - T
Artur Krzeszewski - T
Ewelina Riebandt - T
Aleksandra Lange - T
Mateusz Riebandt - T junior
Krzysztof Lange - T junior
Jakub Riebandt - T junior
Adam Dettlaff -T młodzik
Waldemar Makowski - TM
Andrzej Dzikowski - T
Andrzej Garbiec - T
Krzysztof Kępiński - T
Mirosław Konarski - T
Maciej Lademann - T


Запоріжжя (Ukraina)
Щербаха Андрій Григорович - T
Канаров Вадим Анатольович - TM
Топузлієва Інна Юріївна - T
Михальова Олена Сергіьовна - TM
Євстигнєєв Динис Володиморович - T
Євстигнєєва Інна - T
Афанасьєв Олег Іванович - T

Wettin-Löbejün (Niemcy)
Hendrik Wiethase - H
Ralph Leitloff - TM

Syców
Ireneusz Lebek - T
Wojciech Skorupa - T
Wiesława Napruszewska - T
Jan Napruszewski - T
Jerzy Dumanski - T
Stanisława Babło - T
Bronisława Mielcarek - T
Jadwiga Maślanek - T
Barbara Winkowska - T
Jerzy Andrzejczak - T
Adam Hrehorowicz - T

Wołczyn
Anna „An” Płotycia - T
Paweł „Boulli” Nowak - T
Adam „Szeryf” Szwarc - T
Arkadiusz „Aro” Rosiecki - T
Tarnowski Krzysztof - T
Tarnowska Beata - T
Piotr „Misiek” Jachymek - T
Henryk Welc - T
Leszek Balicki - T
Roman Maciborko - T
Baldy Jacek - T
Baldy Iwona - T
Klaudia Smyrek - T
Magdalena Mendel - T
Aleksander Wysocki - T
Jerzy Baldy - T junior

Warszawa
Adam Klarowicz - H
Adam Radziun - H
Piotr Kosiorek - T
Robert Sierpiński - T
Jerzy Jackowski - T

Chisinau (Mołdawia)
Alexandra Chiriac - T
Andrei Shtembuleak - H
Anna Enachi - T
Anna Voronina - T
Evghenii Manikovskii - T
Irina Shtembuleak - T
Marina Grosvald - T
Maxim Iskra - T
Oxana Manikovskaia - TM
Ruslan Sandu - T
Serghei Platonov - T
Valeria Magritski - T

Warszawa - Siekierki

Domagała Agnieszka - TM
Zenio Adam - TM
Cejmer Tomasz - TM
Sadkowski Tomasz - TM
Sadkowski Maciej - TM młodzik
Sadkowska Gabriela - TM młodzik
Korec Piotr - TM
Fabisiak Magda - TM
Kacprzyk Anna - TM
Białek Ewa - TM
Węgrzynowicz Andrzej - TM
Mamot Wiesław - TM
Wiszniewska Agnieszka - T
Czerwiński Krzysztof - TM
Chodkowski Artur - TM

Chrzanów
Paweł Głownia - T
Piotr Barański - T

Rypin
Mariusz Hańczyk - T
2. Piotr Chreścionko- T

Wrocław Wysoka

Jerzy Jaworski - T
Beata Jaworska - T
Paweł Jaworski - T młodzik
Anna Szadkowska - T
Paweł Złochowski - T
Andrzej Szkwarkowski - H
Kasia Szkwarkowaska - T
Sebastian Szkwarkowski - T
Edyta Gabała - T
Tomasz Leszkowicz - T
Bartosz Hajncz - T
Leonard Szkwarkowski - T

Poznań

Igor Błażej - T młodzik
Jakub Witaszak - T młodzik
Franciszek Kowalski - T młodzik
Paulina Fojud - T junior
Aleksandra Grochowska - T junior
Mikołaj Drozdowski - T junior
Mateusz Rzyski -T junior
Szymon Czmoch - T junior
Monika Walkowska - T
Przemysław Walkowski - H
Mikołaj Walkowski - H
Anna Witaszak - T
Ilona Błażej - T
Iwona Christop - T
Szymon Dekubanowski - T
Tadeusz Boroński - T (zekier)
Anna Borońska - T
Wojciech Szulc - H
Paweł Stępka - T
Michał Kowalski - T
Waldemar Boruch - H
Michał Witkowski - T

Gdynia
Ignacy Pisarkiewicz- T junior
Karol Pisarkiewicz -T
Heniek Andrzejewski -T
Marzena Andrzejewska -T
Katarzyna Markiewicz -T

Gdańsk

Monika Manikowska - T
Kasia Malinowska - TM
Łukasz Baran - TM
Jacek Pająk - T
Maciek Felczykowski - T
Patryk Krysiak - T
Jędrzej Malinowski - T
Sławomir Łaciński - T
Joanna Sadowska - T
Jacek Świętnicki - T
Dorota Matlak - T
Aleksandra Pietkiewicz - T
Ireneusz Grzona - T junior

Rożnowice
Włodzimierz Woźnica - H
Jakub Woźnica - H
Patryk Szafraniec - H
Marcin Marczak - T
Artur Sosnowski - T

Vojvodina, Horgos (Serbia).
Viktor Táborosi - T
Zoltán Pataki - T
Edward Hirc - T
Norbert Molnár - T
Győző Táborosi - T
Petra Földi - T
Dávid Miskolci - T
Áron Gazdag - TM

Wrocław III
Grzegorz Adamiec - TM
Małgorzata Jabłońska - TM

Oradea (Rumunia)
Seres Geza - TM
Kocsis Roland - TM
Peter Erno - TM
Szekely Zoltan - TM
Szekely Renata - T młodzik
Torok Levente - TM
Renata Onaca - TM młodzik
Szekely Bela - TM
Szekely Eduard - TM junior

Miskolc (Węgry)
Páricsi Viktor – T
Lecső Péter – TM
Kohán Ádám - T junior
Kohán Gábor – T
Balyi IStván – T
Kocsis Timi. - T
Bonta Zoli – TM
Ágoston Kata. - TM
Rapy Nóra. - T
Kádár HAnna. - T
Juhász János – T
Bogdán Réka. - T junior
Tuza Nóra. - T
Janik Viktória. - T
Szabo Tamás – T
Szabo Liliána. - T junior
Tokaji Imre– TM

Kharkov (Ukraina)
Vedernikov Valentin - T
Obuhovskaya Anastasiya - T
Tenitskiy Dmitriy - T
Antonova Evgeniya - T
Kozmenko Maksim - T


Parczew

Daniel Oleksiuk - TM
Krzysztof Borzęcki - T
Adam Wierzbicki - T
Martyna Szymańska - TM
Nora Kosobucka - T
Milena Wierzbicka - T
Wiktoria Wierzbicka - T młodzik

Dąbrowa Górnicza
Łabęcki Jacek - T
Kołodziej Eliza - T

Kloetinge (Holandia)
Hans Bolink - TM
Humphrey Scholten - TM
Sjors Scholten - TM
Enrico Giumento - TM
Tonny Wesselink - TM

Sanok
Seweryn Łobaza - TM
Krzysztof Florczak- T
Grzegorz Kiczorowski – TM
Michał Lorenc – TM

Toszek
Rafał Dowhyluk - TM
Tomasz „Maszek” Wawrzyniak - TM
Andrzej Jarczewski - TM
Andrzej Trzeciak - TM
Krzysztof Czarnecki - TM
Michał Kubicz - TM
Monika Jarczewska - TM – juniorka
Agnieszka Kubicz - TM – juniorka
Mateusz Janas - TM – junior
Mateusz Pawłowski – TM – junior
Ryszard Pawłowski – TM
Jakub Jagodziński – TM

Gliwice
Przemysław Huskiewicz - TM
Grzegorz Świaczny - T
Aleksandra Mikołajczyk - T
Tomasz Lutak - T
Maria Włodarz - T
Michał Skrzekowski - Tjunior

Selangor (Malezja)
Luthfe Firdaus Kamarulzaman - TM
Luthfe Firdaus Zahar - TM
Azizan Zakaria - TM
Syed Abdul Muiz Syed Alias - TM
Muhamad Basil Isharudin - TM
Mohamad Haniff Muhamad Yussof - TM
Muhammad Arif Abu Bakar - TM
Abdul Azim Mohd Suberi - TM
Muhammad Aizat Hakimi - TM
Mohd Muslim Mukhtar - TM
Shamsulbahri Omar - TM
Maryam Sakinah Shamsul Bahri - TM junior
Md Azmi Hasan - TM
Irwan Basri - TM
Shamsul Firdaus Zul - TM
Ahmad radhiq Arbee Ahmad Rejal Arbee - TM
Abdul Wahid Suparmin - TM
Ibrahim Shamsulbahri - TM
Ibrahim Adham Abdul Ghani - TM
Muhammad Shahrul Ahmad Khairi - TM
Alzahari Idris - TM
Mohd Nizam Mohd Nasir - TM

Nur Muhassanah Binti Kasimin - TM
Nur Saufi Solihin Binti Hassan - TM
Norayu Khadijah Binti Yunos - TM
Afiqah Zahira Binti Abdul Rahman - TM
Norasikin Binti Mohamad Basir - TM
Faradila binti Rosnan - T
Daing Akid Bin Daing Pahlawi - TM młodzi
Muhammad Iman Bin Mohamad Isa - TM młodzik



Kamianets-Podilsky (Ukraina)
Ihor Chesnokovskyi - T
Maxym Hasanov - T
Anton Medvetskyi - T
Roman Dychakovskyi - T
Serhii Kushnir - T
Oleksandr Zaremba - T

Miskolc (Węgry)
Allgeier-Kardos, Judit. - T
Dobosné Klaj, Mónika. - T
Vályi, Renáta. - T
Allgeier-Kardos, Zoltán - T
Bristyán, László - T
Dobos, Károly - T
Moldován, Ákos - T
Pintér, László - T
Sipeki, József - T
Sipeki id, József - T
Szerdi, Szabolcs - T
Tóth, Ferenc - T
Rady, Ákos - T
Pongrácz, István - T
Bristyán, Bálint - T junior
Dobos, Dániel - T junior
Farkas, Kristóf - T junior
Gyárfás, Péter - T junior
Orosz, Bence - T junior
Pongrácz, Dávid - T junior
Farkas, Bálint - T młodzik
Vályi, Máté - T młodzik


Dnepropetrovsk (Ukraina)
Babenko Evgeniy - TM
Fedorova Katerina - T
Ziborov Denis - T
Jyravlev Dmitriy - T
Jyravleva Zlata - T junior
Kirakov Malsim - T


Kolomna (Rosja)
Aleksandr Vorobev - T
Aleksei Shlyahin - T
Danil Matushenkov - TM
Irina Bolshakova - T


Gyomaendrőd (Węgry)

Békési Bálint - T junior
Békési Endre - T
Békésiné Mező Brigitta. - T
Csányi Zénó - T
Kiss Gergely - T młodzik
Kiss Vivien - T junior
Kiss József - T
Mészárosné Szerető Judit. - T
Mészáros Gábor - TM
Rajkó Sándor - T
Timár András - T
Tódor Imre - T
Ifj Tóth Zoltán - T młodzik
Tóth Márta. - T
Tóth Zoltán - T

Malta
Mark Szoldan - T
.
.

Debrecen (Węgry)

Barna, Róbert - T
Csorvási, Zoltán - T
Fazekas, Zsolt - T
Karsai, László - T
Károlyi, Gábor - T
Sipos, Gábor - T

Kijów (Ukraina)
Vladislav Dvorakovsky - T
Sergij Ponomarenko - T
Volodymyr Kirieiev - T
Vitali Kirieiev - T
Juri Trofimov - T
Iuliya Kotova. - T
Sergij Porchun - T

Łódź
Maciej Białkowski - H
Bartłomiej Cichoń - H
Piotr Hoffer - H
Mariusz Kondraciuk - TM
Łukasz Nawalny - H
Jarosław Niewiarowski - T
Paweł Szadkowski - T

Донецк

Сергей Жуков, Алдаор - H
Константин Сергиенко, Индеец - T

Mińsk Mazowiecki
Piotr Kopka - T
Iga Woźnica - T

Mińsk (Białoruś)
Flerko Oleg - T
Marushkin Vitali - T
Filippov Nikolai - T
Pustohod Ekaterina - T
Orlovskaya Polina - T
Kalevich Katerina - T
Larina Anastasija - T
Moiseichik Elizaveta - T junior
Babets Anatolij - TM
Moiseichik Sergei - TM

Radzyń Podlaski

Tabuła Sebastian - T
Tabuła Tomasz - T
Kuc Sebastian - T

Radzyń Podlaski II
Bartłomiej Szewczyk T
Aleksandra Rzeźniczuk TM
Krzysztof Grzeszyk T
Sebastian Tabuła T
Tomasz Tabuła T
Sebastian Kuc T
Anna Mostowiec T
Emil Droś T
Piotr Zawada T
Jacek Siudaj T
Jacek Patkowski T
Artur Wosinek T
Andrzej Laszczka T
Monika Palica T
Marta Zalewska T młodzik
Dariusz Bocheński T
Bartosz Bocheński T

Kraków
Katarzyna "Rynn" Gabrysz - T
Wojciech "Panda" Łanda - T
Agata Nowicka - T junior
Janusz "Shaggy" Nowicki - H
Dariusz "Ilfirin" Zięba - T
Beata Zwierzyńska - T


Repty
Krzysztof Powałowski - TM
Jakub Powałowski - TM
Krzysztof Burzymowski -TM
Marcin Szeląg - T
Adam Kieloch - T
Natalia Ryś - TM
Michał Konieczny - TM
Robert Neumann - TM

Kraków II
Artur Kołodziejczyk - T
Michał Wieciech - T


Ateny (Grecja)
Basilis Piperas - T
Odette Sigala. - T
Nikos Filipposoglou - T
Filippos Filipposoglou - T
John Pan - T
Giannis Tsilikis - T
Konstantinos Anapolitanos - TM
Dionisis Papageorgopoulos - TM
Stathis Tallaris - TM
Leonidas Roussos - TM
Vicky Samartzi. - T
Anna Skountzou. - T
Katerina Mitri - T
Marietta Gkouma - T

Thessaloniki (Grecja)

Gavakis Vladimiros - T
Gavakis Jason - T
Balodimos Lykourgos - T
Karistinakis Giannis - T
Sampsonas Spiros - T
Orphanides Vasilis - T
Κontostathi Stavroula - T
Fasilis Vagelis - T
Bisbiki Chrysanthι. - T
Skourti Sofia t junior
Nirikos Stathis - TM
Azoidis Olister - T
Katsos Georgios - T
Chassalevris Taxiarchis - T
Bakas Spyros - T
Antoniadou Elena. - T
Smyroglou Erasmia. - T
Tsifodimos Giannis - T
Ioakeimidis Anastasios - T
Marietta Gkouma - T

Sulechów
Piotr Bodnar - T
Zbigniew Szczerba - T

Malbork
KRZEMIŃSKI Mateusz - T
KARNIA Dawid - T
MISZKIEL Damian - T
ANISZEWSKI Mateusz - T
WALDER Tomasz - T
RAPCZYŃSKI Krystian - T
FELCHNER Błażej - T
KLOBUCH Michał - T
ROMOWSKI Dawid - T
CIESLAK Kamil - T
ŻUGAJ Jakub - T
GRINDA Seweryn - T
KRÓL Dominik T junior
PRZYBYŁA Arkadiusz - T junior
SIEMIENIUK Dawid T - junior
FILUT Maciej - T
GIZA Leszek - T

Radom
Andrzej Rudawski - T
Bartek Rudawski - T
Rafał Brzeski - T
Kamil Pajdo - T
Alex Tomaszewski - T
Krystian Ruzik - T
Tomasz Dyjas - T

Toruń

.
.

Środa Wlkp
.
.


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Pią Mar 06, 2015 23:21, w całości zmieniany 21 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarekL



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 156
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Jeżeli pogoda nie zmieni się jakoś bardzo radykalnie na korzyść soboty, to my Łucznicy Ziemi Puckiej planujemy przestrzelać korespondenta w Celbowie na tyłach restauracji Nordowi Mol w niedzielę, w sam Dazień Kobiet.
Po strzelaniu będziemy mogli nasze białogłowy zaprosić na obiad Very Happy
Jeżeli ktoś chce do nas dołączyć , - zapraszamy.
Pozdrawiam Darek Lange.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bydgoszcz strzela w sobotę o 11 w Kruszynie u Andrzeja - tam gdzie ostatnio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jendrzej



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radom
Andrzej Rudawski
Bartek Rudawski
Rafał Brzeski
Kamil Pajdo
Alex Tomaszewski
Krystian Ruzik
Tomasz Dyjas
Być może to nie wszyscy pełną listę podam z wynikami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zyrafa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Skąd: Wroclaw/Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstała mapa z zaznaczonymi miejscami, w których strzelamy korespondenta.

Link: https://mapsengine.google.com/map/u/1/edit?hl=pl&authuser=1&mid=zxKhz-s93ai8.k5XV8i6BS-fY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłosiło się solidnie ponad 500 osób - to rekord - mam nadzieję, że nadesłanych wyników będzie równie dużo. Przysyłajcie wyniki możliwie jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stater



Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wyznaczonym terminie zgłosił się kolejny chętny na udział w turnieju. Strzelił w naszej małej grupie, ale nie wiem czy mogę podać jego wyniki bo terminu zgłoszenia nie dotrzymał Smile. Jaka jest decyzja organizatora?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prześlij jego wynik razem z pozostałymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejajcie bezpośrednio na forum zdjęcia ze strzelania lub linki do nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zyrafa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Skąd: Wroclaw/Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto link do folderu ze zdjęciami grup zagranicznych, folder ten jest na bieżąco uzupełniany. Jeżeli chcecie, żeby Wasze zdjęcie się tam znalazło (fajnie by było mieć wszystko w jednym folderze) to wyślijcie do mnie jpga na anna.szadkowska@lucznicytradycyjni.org

https://drive.google.com/open?id=0B386A15yimBLfmM5LWozZnlyVTVabFdHTVkybmxVb1NtWHJLUmRTendjMG9heEFwbFNoNTA&authuser=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 431
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bydgoszcz(11 osób) strzelała w sobotę- warunki pogodowe jak na tę porę roku;) wprost wymarzone... jeśli nie liczyć porywów dość silnego wiatru Smile
Atmosfera wśród uczestników jak zawsze rodzinna- Dzięki Ani, Andrzejowi...i ich legendarnym już rogalikom Wink



Powiększenie


Uprzejmie przypominamy że termin nadsyłania wyników upływa dzisiaj tj. 8.03.2015 o 21:00/09:00pm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 08, 2015 12:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group