Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XVII Runda Turnieju Korespondencyjnego 5-6.12.2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
An



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Wołczyn- "An-onimy" Łucznicy Tradycyjni

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze korespondencyjne strzelanie: Wołczyn i okolica
Zapraszamy na stronę

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.925363997544608.1073741864.115656925181990&type=3

Pozdrawiamy
_________________
>>>>-------------------->
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 07, 2015 08:56    Temat postu:

Powrót do góry
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki


Młodzicy
1 Mateusz Pawłowski – TM – 244pkt
2 Zvolenszki Gergő – T – 217 pkt
3 Adam Dettlaff - T - 194 pkt
4 AJAX GAVAKIS-TM-184 pkt
5 Szajkó Róbert –T- 175 pkt
6 Cseresznyés Ferenc – T – 174 pkt
7 Wiktoria Wierzbicka – T- 162 pkt.
8 Сава Віктор - T - 161 pkt
9 Євстигнєєв Ростислав - T - 159 pkt
10 Гончаров Александр-T -143 pkt

11 Jerzy Eckert – TM - 139 pkt
12 Прокопчук Мария-T – 132 pkt
13 Szymon Strzelewicz-T - 128 pkt
13 Sipos János- T – 122 pkt
14 Зерняк Софія - T - 97 pkt
15 Ярмолович Ярослава – T - 80 pkt
16 Євстигнєєв Ярослав - T - 62 pkt
17 NIKOS KONTARAKIS-TM-35 pkt
18 Литовченко Маргарита-TM – 33 pkt

19 Литовченко Арина-T -15 pkt


Juniorzy

1 Mateusz Nowicki – TM- 197 pkt
2 Zvolenszki Richárd - T – 193 pkt
3 Kincses Zoltán – T – 185 pkt
4 Tamás Dániel –T- 184 pkt
5-6 Stefaniak Maciej - TM - 151 pkt
5-6 Och Ewelina – TM - 151 pkt

7 Krzysztof Lange - T - 129 pkt
8 Anita Nowicka – T – 128 pkt
9 Сумський Павло - T - 127 pkt
10 Obuhovskaya Anastasiya -T - 106 pkt

11 Krzysztof Sionko – T – 102 pkt
12 Kacper Mrozik T – 97 pkt
13 Robert Garbacik – T- 93 pkt
14 Paweł SZEWCZYK - T - 92 pkt.
Zuzanna Stańczak - T - 76 pkt
15 Adrian Huk - T– 64 pkt
16 Пылов Матвей-TM – 58 pkt
17 Łukasz Pająk – T - 54 pkt.
18 Ewa Ambroziak -T - 46 pkt


Kobiety

1 Anna „An” Płotycia - T – 247 pkt
2 Katarzyna "Rynn" Gabrysz – T - 187 pkt
3 Agnieszka Domagała – TM - 184 pkt
4 Agnieszka Kaniewska - TM -182 pkt

5 Євстигнєєва Інна - T - 181 pkt
6 Agnieszka Głuch - T– 179 pkt
7 Joanna Sadowska, T – 172 pkt
8 Михальова Олена Сергіьовна - TM - 156 pkt
9 Magda Fabisiak – TM - 151 pkt

10 Bronisława Mielcarek – T- 145 pkt

11 Iga Woźnica T – 141 pkt
12 Aleksandra Lange - T 140 pkt
13 Anna Rubach – TM – 132 pkt
14 Eliza Kołodziej - T - 131 pkt
15 Kapustina Kristina – T - 130 pkt
16 Iga PIEKARCZYK - T - 129 pkt.
17 Lila Zarzecka – T- 127 pkt
18 Marta Suta – T – 126 pkt
19 CHRYSANTHI BISBIKI-T-125 pkt
20-21 Karolina "Alda" Pabian – T - 123 pkt
20-21 SOFIA SKOURTI-T -123 pkt

22 Dorota "Dorotka" Janiszewska – TM – 117 pkt
23 Ewa Białek –TM- 117 pkt

24 Katerina Fedorova - T – 115 pkt
25-26 Вешнивецкая Полина-T – 110 pkt
25-26 ANTONIADOU ELENA-T—110 pkt
27 Aleksandra Zielińska – TM - 107 pkt
28 Katarzyna Kimel, T – 106 pkt
29 Patrycja Kara – T – 105 pkt
30 Jadwiga Maślanek –T- 104 pkt

31-32 Barbara Winkowska – T- 103 pkt
31-32 Natalia Czerniewicz – T- 103 pkt
33 Anna Olżynska - TM - 101pkt
34 ERASMIA SMYRNOGLOU-T-100 pkt
35 Natalia Ryś (n.w.) – TM - 98 pkt
36 Milena Wierzbicka – T- 94 pkt
37 Agnieszka Skubacz – T – 93pkt
38 Bożena SZEWCZYK TM - 91 pkt.
39 Ilona Błażej – T- 90 pkt
40 Lena Głuch (n.w.) - TM– 89 pkt
41-42 Dorota Schelenz – T - 86 pkt
41-42 Lysikova Ekaterina –T - 86 pkt
43 Marzena Andrzejewska, T - 82

43 Agnieszka Grześkowiak – H - 80 pkt
44 Mariola Sawicka – T - 78 pkt
45-47 Денисенко Марія - T - 69 pkt
45-47 Гончарова Юлия-T – 69 pkt
45-47 Птащук Настя - T - 69 pkt
48 Magda Bunikowska - T - 68pkt
49-50 Hanna Sadowska - T- 63 pkt
49-50 Karolina Jagodzińska – T – 63pkt

51 Renata Jackowiak –T- 60 pkt
52 Подгайная Оксана-T – 59 pkt
53 Zuzanna Zakrzewska – T- 57 pkt
54 OLGA VITOULA-T-51 pkt
55 Nina Wilczyńska – T- 50 pkt
56-57 Agnieszka Kasiak – T - 47 pkt
56-57 Monika Górnowicz - T 47 pkt
58 Maria Mazurek - TM - 28 pkt
59 Barbara Maj – H- 25 pkt
60 Grażyna Klyta -TM - 18 pkt
61Sałkowska Sylwia - T- 13 pkt
62 Iza Nalikowska (n.w.) - TM - 3 pkt



Mężczyźni

1 Wiesław Mamot – TM - 266 pkt
2-3 Mariusz Jarzyński – TM - 255 pkt

2-3 Bogusław Zawadzki – T- 255 pkt
4 JACYMIR Mańko – T - 254 pkt
5 Adam BISOK - TM - 251 pkt.
6-7 Tomasz Cejmer – TM - 248 pkt
6-7 Jarek MATOGA - TM - 248 pkt.

8-9 Krzysztof "Fazik" Brzeziński – T – 246 pkt
8-9 Szántó István – TM – 246 pkt
10-11 Andrzej Rubach – TM – 240 pkt
10-11 Andrzej Węgrzynowicz – TM - 240 pkt


12 Wojciech "Panda" Łanda – T - 237 pkt
13 Tomek Sadkowski – TM - 236 pkt
14 Adam Starszkiewicz – T- 231 pkt
15-16 Berényi Zoltán – T – 230 pkt
15-16 Emil Stąpór – TM - 230 pkt
17 Emil Kowalski – T- 224 pkt
18-19 Rafał Dowhyluk – TM - 223 pkt
18-19 Piotr Gruszczyński – T - 223 pkt

20-23 Łabęcki Jacek - T - 222 pkt
20-23 Dariusz Psiuk – T - 222 pkt
20-23 Ryszard Pawłowski – TM – 222 pkt
20-23 Geszner Mihály – TM – 222 pkt

24-26 Molnár Máté – T - 221 pkt
24-26 Łukasz "Boban" Baran, TM – 221 pkt
24-26 Zbigniew Sawicki – T - 221 pkt
27-28 Bogdan Guminski – TM - Bodzio 220 pkt
27-28 Piotr Gonet - T– 220 pkt
29 Robert KLIŚ - TM - 219 pkt.

30-33 Lovász Tamás –T - 218 pkt
30-33 Krzysztof Doliński – T - 218 pkt
30-33 Piotr Chreścionko - TM 218 pkt
30-33 Marek Świerzy – TM - 218 pkt
34 Leszek Lewandowski – TM - 216 pkt.
34 Karol Pisarkiewicz, T - 216
35 Włochowicz Marcin - TM - 215 pkt
36 Krzysiek GAŃCARCZYK TM – TM - 214 pkt
37-38 Adam Kaczmarkiewicz – TM – 212 pkt
37-38 Marcin Olżynski - TM - 212 pkt
39-40 Adrian Blocian - TM- 211 pkt

39-40 Marek Garbacik – T – 211 pkt

41-42 Denis Ziborov - T – 210 pkt
41-42 Piotrek Korec – TM - 210 pkt
43-44 Paweł Szymański – T – 209 pkt
43-44 Rafał Dereh – T – 209 pkt
45 Przemysław Walkowski - T - 208 pkt.
46-47 Bartosz Kolasiński – T – 207 pkt
46-47 Maciej Grześkowiak –H- 207 pkt
48-49 [color=red]Nataniel Dydyński – TM - 205 pkt[/color]
48-49 Anton Мedwiecki, - T - 205 pkt

50-52 Adam Zenio – TM - 204 pkt

50-52 Jerzy Andrzejczak – T – 204 pkt
50-52 Kuba Solarz – T – 204 pkt.
53-54 Куликов Олег-T – 203 pkt
53-54 Bajnóczi Ervin – T – 203 pkt
55-56 Andrzej Jarczewski– TM – 202 pkt
55-56 Jerzy Zdanowski – T - 202 pkt
57 Artur "Hierulf" Kołodziejczyk – T - 201 pkt
58-59 Mikołaj Walkowski – T - 200 pkt
58-59 Kozmenko Maksim - T - 200 pkt

60-61 Adam Wierzbicki – T- 198 pkt
60-61 Robert Cieślak – T - 198 pkt
62 Келеберденко Вадим-T – 197 pkt
63 Jacek Pająk, T – 196 pkt
64 Zbigniew Szczerba – T - 195 pkt
65-66 Szymon Rubach – TM – 193 pkt
65-66 Michał Wieciech – T – 193 pkt
67-68 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka – T – 192 pkt
67-68 Leszek "Haris" Jęczkowski – T – 192 pkt
69-70 Krzysztof Powałowski - TM- 191 pkt
69-70 Igor Czesnokovski, - T -191 pkt


71 Włodzimierz Woźnica – H – 190 pkt

72 Щербаха Андрій Григорович - TM - 189 pkt
73 Wojciech Przybycin – T - 188 pkt
74 Чернышевский Анатолий-TM – 187 pkt
75-76 Adam „Szeryf” Szwarc - T – 186 pkt
75-76 Pallag János – T - 186 pkt
77 Прокопчук Евгений-T – 185 pkt
78 Piotr Bodnar – T - 184 pkt
79 Przemysław Krawczyk –T- 182 pkt
80 Aleksander Jarasz – T - 181 pkt

81-82 Dariusz Lange - T 180 pkt
81-82 Євстигнєєв Динис Володиморович - T - 180 pkt
83-85 Jacek Wontka - T– 179 pkt
83-85 Darek Mykietyszyn - T - 179 pkt
83-85 Jerzy Leśniewski- T - 179 pkt
86-88 Sławomir Łaciński, T - 178 pkt
86-88 Mateusz Szewczyk - T – 178 pkt.
86-88 Orbán Sándor –T - 178 pkt
89-90 Leszek Głuch – TM - 176 pkt
89-90 Henryk Welc - T -176 pkt

91 MIchał Śliwa - T - 175 pkt
92 Внуков Алексей – TM - 174 pkt
93-95 Bartosz Posadzki– TM – 173 pkt
93-95 Krystian Pawlik – TM - 173 pkt

93-95 Пономаренко Сергей – T - 173 pkt
93-95 Henryk Andrzejewski, TM - 173
96 Krystian Traczyk – TM - 172 pkt
97-98 Wojciech „BOCIAN” Dettlaff - T 170 pkt
97-98 Fabulya Attila – T – 170 pkt
99 Witold Szindler – TM - 168 pkt

100-101 Jakub Jagodziński– TM – 167 pkt
100-101 Mirosław Kunikowski, T – 167 pkt
102 Glazko Vladimir –T - 164 pkt
103-104 Piotr Kosiorek - T- 163 pkt
103-104 Arkadiusz Grzeszczak – T- 163 pkt
105 Афанасьев Олег-T -163 pkt
106-108 Łobaza Seweryn – T - 162 pkt
106-108 Piotr Ostrowski – T - 162 pkt
106-108 Paweł Мedwiecki – T - 162 pkt
109-112 Веред Михаил –TM - 161 pkt
109-112 Jerzy Jackowski - T- 161 pkt
109-112 Marek Maj – TM - 161 pkt
109-112 Marek Nowicki – TM - 161 pkt


113-115 Leszek „Kaprys” Balicki - T - 160 pkt
113-115 Jerzy Dumański - T- 160 pkt
113-115 Grinev Volodymir – T – 160 pkt
116-118 Robert Sierpiński - T - 159 pkt
116-118 Marcin Eckert – TM - 159 pkt
116-118 Maksim Kiryakov - T – 159 pkt
119 TAXIARCHIS CHASSALEVRIS – T – 155 pkt

120-122 Bogumił Walczak- T - 154 pkt
120-122 Maxim Hasanov – T - 154 pkt
120-122 Paweł Pniewski – TM - 154 pkt
123-124 Filip ZAPOROWSKI - T - 153 pkt.
123-124 GAVAKIS VLADIMIROS-T-153 pkt
125-127 Adam Radziun - T- 152 pkt
125-127 Daniel Anyśkowicz – T - 152 pkt
125-127 Vedernikov Valentin – T – 152 pkt


128-129 Stefaniak Przemysław - TM - 150 pkt

128-129 Tenitskiy Dmitriy - T - 150 pkt
130 Киреев Виталий – T - 149 pkt
131 Paweł "Miś" Kowalski, T – 148 pkt
132 Литовченко Евгений-T – 147 pkt
133 Панащенко Дмитрий - T – 146 pkt
134-135 Stolczyk Denis - TM - 145 pkt
134-135 Grzegorz Drężek – H- 145 pkt
136-137 Mariusz Krzemiński - T- 143 pkt
136-137 Трофимов Юрий –T- 143 pkt
138-140 Lysikov Kirill –T - 142 pkt
138-140 Kmiecik Jacek - TM - 142 pkt
138-140 Janusz Kasiak – T - 142 pkt

141-143 Łukasz Dudasz – T - 140 pkt
141-143 Piotr Kopka - T - 140 pkt
141-143 Och Daniel – T - 140 pkt
144 Stach Mateusz – TM - 138 pkt
145-146 Adam Hrehorowicz –T- 137 pkt
145-146 John Pan – T – 137 pkt
147-148 Władysław Andruszkiewicz– TM - 136 pkt
147-148 Ryszard Ogrodnik - T - 136 pkt
149 Krzysztof Kuczewski – TM - 135 pkt

150-152 Tadeusz Boroński – T - 134 pkt
150-152 Paweł Bubacz, - T - 134 pkt
150-152 Konstantinos Anapolitanos – TM – 134 pkt
153-155 Wojtek Rybarczyk – TM – 133 pkt
153-155 Roman Maciborko - TM - 133 pkt

153-155 Waldemar Baruch – T- 133 pkt
156-157 Bogusław Kara – T – 132 pkt
156-157 Sebastian Habel – T - 132 pkt

158-162 Andrzej Garbiec - T 130 pkt
158-162 Dominik Mierzwa – T- 130 pkt
158-162 Grzegorz Gabruś- T - 130 pkt
158-160 Henryk Malmon- T- 130 pkt
158-160 Jarosław Kotlarek - TM 130 pkt
161 Jacek Krzewiński – T – 129 pkt
162-164 Szymon Strzelewicz-T - 128 pkt
162-164 Тумин Александр- TM – 128 pkt
162-164 Ireneusz Grzona, T – 128 pkt

165 Marek Milewski – T - 127 pkt
165 Łukasz Rubach - TM 127 pkt
166 Damian Gędziorowski - T - 126 pkt
167 Ардельский Вадим – T - 124 pkt
168 Орленев Андрей-T – 123 pkt
169 Нетяга Виталий – T - 121 pkt
170-171 Огородник Александр – T - 120 pkt
170-171 Szymon Dekubanowski – T- 120 pkt

1712 Krzysztof Stawski – TM - 119 pkt
173 Krzysztof Kępiński TM 118 pkt

174 Wojciech Skorupa – T - 116 pkt
175-178 Rafał Rybka – T - 115 pkt
175-178 Marek Sadłowski – TM - 115 pkt
175-178 Боровитинов Дима-T – 115 pkt
175-178 Maciej Witalis – TM - 115 pkt

179-182 Andrzej Rakowicz - T - 114 pkt
179-182 Tadeusz Garda - T 114 pkt
179-182 Grzesiek PAŁKA - TM - 114 pkt.
179-182 Shmaliy Aleksey – T - 114 pkt
183 Darek Strzelewicz – TM - 111 pkt
184-186 Wojtek Deskiewicz – TM – 110 pkt

184-186 Котенко Дмитро - T - 110 pkt
184-186 Криницин Владимир-T – 110 pkt
187-189 VASILIS ORFANIDIS-T-109 pkt
187-189 Grzegorz Huk - T– 109 pkt
187-189 Daniel Wieczorek – T- 109 pkt
190 Waldemar Srebro – T - 108 pkt
191-193 Tymoteusz Dziedzic - T- 107 pkt
191-193 Rafał Trybus - TM- 107 pkt
191-193 Grzegorz Koczan – H - 107 pkt

194 Zbigniew Starzyk – TM -105 pkt

195 Marcin Marczak – T - 104 pkt
196-198 Waldemar Makowski - TM 103 pkt
196-198 Marcin Kubiak – TM - 103 pkt

196-198 Боталин Антон-T – 103 pkt
199 Petros Lamprides – T – 102 pkt
200 Stavros Mentos – TM – 101 pkt

201 Darek SZEWCZYK - T - 100 pkt.
202-204 ZACHARIAS CHRISTOFAKIS-T-99 pkt
202-204 Szymon Mączkowski - T- 99 pkt
202-204 Piotr Wieczorek - T 99 pkt
205 Pozdnjakov Pavel – TM - 98 pkt
206 Michał Ignacyk – T – 96 pkt
207-209 Bogumił Gruchot - T - 94 pkt
207-209 Szymon Kukla – T – 94 pkt
207-209 Adam Gełdon – H - 94 pkt
210 Sárközi LAjos –T - 93 pkt

211-214 Zbyszek Maruszczyk - TM- 92 pkt

211-214 Киреев Владимир –T- 92 pkt
211-214 Adrian Gojdź – T – 92 pkt
211-214 Adrian Drężek – T- 92 pkt
215-216 Wiktor Nowak – T – 90 pkt
215-216 Kostas Peppa – T – 90 pkt

217 ADONIS ALIADIS-T-88 pkt
218-219 Kiczorowski Grzegorz – TM - 87 pkt
218-219 Plaksin Mihail - H - 87 pkt
220 Krzysztof Kopeć- T - 86 pkt
221 Mariusz Czarnowski – T - 83 pkt
222 PINOPULOS SOFOKLES-T—80 pkt
223 TSIFODIMOS IOANNIS-T-79 pkt
224 Konstantin Shreier – T- 78 pkt
225 Piskarev Ilya – T - 77 pkt
226 Roman Dyczakovski, - T - 76 pkt

227-228 Шляховой Павел – T - 72 pkt
227-228 SPYROS SAMSONAS -T-72 pkt
229 Adam Czarnecki – T - 71 pkt
230 Łukasz Jawień – TM - 69 pkt
231-232 Mariusz Przybyszewski - T 68 pkt
231-232 GEORGE KATSOS-T-68 pkt
233 Konstantinos Kapadais – T – 67 pkt

234 Leszek Dziedzic – T – 65 pkt
235 Andrzej Dzikowski - T 63 pkt
236 SPYROS BAKAS-T-59 pkt
237-238 Giannis Tsilikis – T – 56 pkt (nie ukończył zawodów – oddał 20 strzałów)
237-238 Зарайский Александр – T – 56 pkt
239 Виталий Тайга – T - 53 pkt
240 Jan Kozak Dorosły - TM - 52 pkt
241 SPYROS KONTARAKIS-T-51 pkt
242-243 Bolesław Dudek – T- 47 pkt
242-243 Мясников Илья-T – 47 pkt
244 Cezary Kaczmarczyk – T - 46 pkt
245 Bartosz Zalewski –T- 30 pkt


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Wto Gru 08, 2015 16:41, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 335
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weterani korespondenta po XVII edycji
1.Bogdan Guminski-Bodzio-4033 pkt
2.Adam Kaczmarkiewicz N.E.M.O.-3617 pkt
3.Bartek Zielonka -Gandalf-3140pkt
4.Wojtek Rybarczyk -Saladyn-2562 pkt
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 432
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dyplomy" pamiątkowe dla pierwszych trójek w kategoriach do pobrania poniżej Wink

Młodzicy/ Youngsters

Juniorzy/Juniors

Kobiety/Women

Mężczyźni/Men

Gratulujemy !!!

PS
Oj "Jacymir", "Jacymir' ...prawie jak "Wladimir" Razz na niemal dobę zmieniłeś narodowość Laughing
W przyszłości unikajcie cudów-wianków z odmianą swoich imion, zwłaszcza gdy w zgłoszeniu brzmiało ono normalnie, ok ? Wink

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 08, 2015 00:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group