Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XI Edycja Turnieju Korespondencyjnego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bobkovsky



Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 30
Skąd: Gdańsk - SŁuP

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdańsk strzelał dzisiaj. Było nas tylko troje ale za to w zimowej atmosferze. Cztery nasze fotki: https://picasaweb.google.com/108194334661208269606/Desktop?authkey=Gv1sRgCO3Zurf5r7LwDQ
Pozdrawiamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Gru 16, 2012 16:06    Temat postu:

Powrót do góry
Rodoslav



Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Dniepropietrowsku, turniej odbędzie się 15 grudnia.Temperatura -5-6 C. Wideo można obejrzeć na YouTube.
http://youtu.be/YJ0nsYak76I
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarekL



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 157
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 17:47    Temat postu: Już po Odpowiedz z cytatem

Łucznicy Ziemi Puckiej już po turnieju. Pogoda zgodnie z prognozą była wymarzona (jak na grudzień), nastroje również były pogodne, a wyniki no cóż - różne - w każdym razie zostały wysłane.
Saladynie, dziękujemy za kolejną edycję korespondenta, a my którym dzisiaj trochę nie poszło już liczymy na następną, aby się poprawić.
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy. Łucznicy Ziemi Puckiej.
Spróbuję dodać jakieś fotki Question
[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fd12e63a133d975.html[/img]
[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47da03a8b88404a3.html[/img]
[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/119e98ee1f6a0944.html[img]
[/img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03d1861dbe7b62ba.html[img]
[/img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77b608f9f4c6f397.html[img]
No nie wiem - jak zwykle.
Pozdrawiam Darek Lange.


Ostatnio zmieniony przez DarekL dnia Nie Gru 16, 2012 21:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzychu4P



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 74
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa Siekierki zakończyła strzelanie - 5 godzin w mżawce i topniejącym śniegu - ostatnia seria "na orientację" z powodu "zapadłego zmroku"
Było super!!!
Pozdrawiamy i czekamy na wyniki Cool
_________________
Krzychu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoblik



Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 62
Skąd: Trier-NIEMCY

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich uczestnikow turnieju korespadencyjnego z Trier . Pogoda nam za bardzo niedopisala ale udalo sie . W domu potem bylo cos cieplego na zagrzanie . Wyniki przeslalem a fotografie wstawie az sobie przypomne haslo na fotosik . haha No skleroooza pracuje .
Pozdrawiam jeszcze raz i tez zycze milych swiat co sie zblizaja szybkim krokiem .
Ahoj Hoblik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
hoblik



Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 62
Skąd: Trier-NIEMCY

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tutaj fotografie
http://lukasip.rajce.idnes.cz/prvni_turnaj_korespondencni_v_Trier/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Kopernik



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: Bractwo Rycerskie Ziemi Mińskiej - Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Mińsk Mazowiecki po dłuższej przerwie zagościł na korespondencyjnym strzelaliśmy kiepsko, no powiedzmy, ze przez pogodę Wink brak treningu od 3 lat wychodzi. No cóż, ten turniej da nam moc by trenować regularnie i w następnej edycji podgonić wyniki. Natomiast bawiliśmy się wyśmienicie. Poniżej fotki autorstwa Marty Chodorek (która nie brała udziału, ale dzielnie biegała z aparatem). Pozdrowienia dla wszystkich strzelających
https://plus.google.com/photos/104314930469874813784/albums/5822591387081254273
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki
T - łuk tradycyjny
TM - łuk tradycyjny myśliwski
H - łuk historyczny

Młodzicy
1. Krzysztof Lange - T – 226 pkt
2. Jakub Riebandt - T – 180 pkt
3.Dominik Dengler - TM – 160 pkt
4. Karolina Pasek - T – 139 pkt
5. Andrzej Winsch - T - 99 pkt
6. Czarnecki Maciej – T – 98 pkt
7. Filip Kos – T – 80 pkt





Juniorzy
1. Edward (Sydney) - TM – 159 pkt
2. Kacper Gorgoń - T – 140 pkt
3. Mikołaj Walkowski - T– 109 pkt
4. Szeląg Filip - T – 102 pkt
5. Jan Wieczorek -T – 94 pkt
6. Mateusz Czerwiński - T – 81 pkt
7. Lena Głuch - TM – 65 pkt
8. Ryszard Piwowarski - T – 63 pkt
9. Paweł Tarnowski - T – 55 pkt
10.Dobinyuk Aleksander - T – 51 pkt
11. Kamil Skoczeń - T - 47 pkt
12. Krzysztof Kowalik -T – 25 pkt
13-14. Mikołaj Kłosinski – T – 20 pkt
13-14. Denis Dengler - T – 20 pkt
15. Dawid Karnia - T - 19 pkt (strzelał tylko 20 m)






Kobiety
1. Monika Walkowska - TM – 204 pkt
2. Anna Płotycia - T – 196 pkt
3. Dorota Kolasinska – TM – 178 pkt
4. Anna Gonet - T – 159 pkt
5. Anastasiia Kashyrina- T -149 pkt
6. Dorota "Dorotka" Janiszewska - T – 147 pkt
7. Natalia Kidalińska - T – 138 pkt
8. Agnieszka Głuch - TM – 126 pkt
9.Woźnica Iga -T – 125 pkt
10.Iwona Rak - TM – 123 pkt
11.Joanna Goch - T – 120 pkt

12.Agnieszka Bilecka - T – 115 pkt
13. Krystyna Stawiarska "Wiewiur" - T – 109 pkt
14. Magdalena Pietrzycka – T -109 pkt
15. Maria Ćwiklik "Merrick" - T – 105 pkt
16. Agnieszka Domagała - TM - 103 pkt
17-18. Anna Mazur "Shrew" - T – 101 pkt
17-18. Aleksandra Kozłowska - T – 101 pkt
19. Marta Manelska - T – 97 pkt
20.Aleksandra Lange - T – 94 pkt

21-22. Paulina Celarek - T – 90 pkt
21-22. Dajana Śmigiel - T – 90 pkt
23-24. Sylwia Cekała - T – 85 pkt
23-24. Wiesława Napruszewska - T – 85 pkt
25. Sara Jankowska - T – 82 pkt
26. Anna Pawłowska – T – 80 pkt
27. Zherdeva Polina - TM – 78 pkt
28. Maria Rogulska – T – 66 pkt
29. Magda Fabisiak - TM – 55 pkt
30. Magdalena Mendel - T – 52 pkt
31.Iwona Pasek -T – 41 pkt

32. Natalia Ewtushenko – T - 39
33. Zuzanna Banasiak "Naya" - TM – 35 pkt
34. Joanna Tokarska – T – 34 pkt
35. Gańko Agnieszka – TM – 32 pkt
36. Renata Jackowska - T – 30 pkt
37. Tatjana Zbroja - T – 24 pkt
38. Ewa Białek - TM – 17 pkt
39. Аляксандра Анiськова - H – 2 pkt
40. Мiлаш Вiкторыя - H – 1 pkt








Mężczyźni
1.Bogdan Guminski TM – 271 pkt
2.Przemysław Walkowski - TM – 265 pkt
3 - 4.Andrzej Rubach - TM – 236 pkt

3-4.Krzysztof "Fazik" Brzeziński - T – 236 pkt
5.Dowhyluk Rafał - TM – 234 pkt
6.Łukasz Baran ( Bobkovsky) - T – 233 pkt
7.Mike Fouracre - TM – 232 pkt
8-9.Chasnichenko Oleg – T – 229 pkt
8-9.Wiesław Mamot - TM – 229 pkt
10-11.Marek Garbacik "Olo" - T – 221 pkt
10-11.Burzymowski Krzysztof - TM – 221 pkt

12.Krzysztof Riebandt - T – 220 pkt
13-14.Darek Ciesielski - TM – 219 pkt
13-14.Emil Kowalski - T – 219 pkt
15-16.Zdanowski Jurek- TM – 218 pkt
15-16.Cejmer Tomasz - TM – 218 pkt

17.Marek Ulaszewski - T - 217pkt.
18.Przemysław Witkowski - TM – 214 pkt

19-22.Andrzej Szkwarkowski - T – 212 pkt
19-22.Piotr Gonet - T – 212 pkt
19-22.Howard Tyler – TM – 212 pkt
19-22.Krzysztof Siemieniec -T – 212 pkt
23.Sadkowski Tomasz - TM – 211 pkt
24.Jerzy Andrzejczak - T – 209 pkt
25.Jerzy Jaworski - T – 207 pkt
26.Marcin Litwin - T – 205 pkt
27-28.Bartoszek Paweł – TM – 204 pkt
27-28.Robert Frank - T – 204 pkt
29.Jerzy Jackowski - T – 203 pkt
30.Adam Kaczmarkiewicz - TM – 201 pkt

31-32.Adam Szwarc - T – 200 pkt
31-32.Grzegorz Osiecki - T – 200 pkt
33.Stepanets Vladimir - T – 199 pkt
34.Wojciech Dettlaff - T – 198 pkt
35.Wojciech Łanda, "Panda" - T – 197 pkt
37-39.Arkadiusz Rosiecki - T – 196 pkt
37-39.Petr Franek - hoblik - T – 196 pkt
37-39.Grzegorz Bilecki - T – 196 pkt
40.Rafał Stempski - T – 195 pkt

41-42.Krzysztof Kucy - T – 194 pkt
41-42.Jake Foruacre - TM – 194 pkt
43.Jerzy Domachowski - TM – 193 pkt
44.Wojciech Białek – TM – 192 pkt
45.Wojciech Rogulski - TM – 190 pkt

46-47.Marcin Krawczyk - T – 188 pkt
46-47.Zenio Adam - T – 188 pkt
46-47.Zbigniew Sawicki - T – 187 pkt
48-49.Marcin Niebrzydowski - T – 186pkt
48-49.Leszek "Haris" Jęczkowski - T – 186 pkt

50-52.Paweł Nowak - T – 185 pkt
50-52.Damon Hardman - TM – 185 pkt
50-52.Tadeusz Boroński - T – 185 pkt
53.Adam Klarowicz - T – 183 pkt
54-55.Krzysztof Doliński - T – 180 pkt
54-55.Daniel Olejniczak - TM – 180 pkt
56-58.Kasper Kowalczyk - T – 178pkt
56-58.Getyński Tomasz - TM – 178 pkt
56-58.Mariusz Kazik - T – 178 pkt
59.Maj Marek - TM – 177 pkt

60-61.Drabarek Aleksander -T – 176 pkt
60-61.Dariusz Lange - T – 176 pkt
62.Daniel Mizieliński - T – 175 pkt
63.Klaudiusz Piwowarski, "Megiddo" - TM – 174 pkt
64.Adrian Pietrzycki - T – 173 pkt
65-66.Jan Kuchcinski – T – 172 pkt
65-66.Michał Celarek - T – 172 pkt
67-71.Carsliyev George - T – 170 pkt
67-71.Sławomir Łaciński - T – 170 pkt
67-71.Robert Kazik - T – 170 pkt
67-71.Nikita Leonow – H – 170 pkt
67-71.Jacek Gowik - TM – 170 pkt

72-73.Christoper Tucker – TM – 167 pkt

72-73.Przemysław Krawczyk - T – 167 pkt
74.Michał Kubicz – TM – 166 pkt
75-77.Pinielle Sergey - TM – 165 pkt

75-77.Jerzy Leśniewski - T – 165 pkt
75-77.Bartłomiej "Gandalf" Zielonka - T – 165 pkt
78.Kamil Makos - TM – 164 pkt
79.Sergrej Ponomarenko – T – 163 pkt
80.Wojciech Skorupa - T – 162 pkt

81-82.Kamil Staszur – TM – 161 pkt
81-82.Leszek Giza - T – 161 pkt
83-84.Rafał Derech - T – 160 pkt
85.Grzegorz Jaworek - T – 160 pkt
86-87.Mirek Kurzyp – T – 159 pkt
86-87.Michał Danes - T – 159 pkt
88.Łukasz Szymonowicz - T – 158 pkt
89-91.Marcin Ląd – T – 156 pkt
89-91.Wojtek Mrówczyński - TM – 156 pkt
89-91.Bartosz Lewandowski - T – 156 pkt

92-93.Wojtek Kania – T – 155 pkt
92-93.Stefan Świstak - TM – 155 pkt
94-95.Krupa Roman – T – 148 pkt
94-95.Adam Gełdon - H – 148 pkt
96-97.Przemek Bulsiewicz - TM – 147 pkt
96-97.Michał Byreck - TM – 147 pkt

98.Ryszard Piotrowski - T – 143 pkt
99.Nowak Arek "Kopernik -T – 141 pkt
100.Artur Krzeszewski - T – 139 pkt

101-103.Rafał Chojnacki - T – 138 pkt
101-103.Rafał Winsch "Rafał72" - T – 138 pkt
101-103.Marcin Jopek - T – 138 pkt
104.Krystjan Majek - T – 136 pkt
105-107.Bede Dwyer - T – 134 pkt
105-107.Paweł Paryl - T – 134 pkt
105-107.Paweł Szymiczek - TM – 134 pkt
108-109.Szymon Rubach - TM – 133 pkt
108-109.Sławek Fabisiak- TM – 133 pkt
110.Wojtek Rybarczyk - TM – 132 pkt


111-113.Zhuravlev Dmitry - T – 129 pkt
111-113.Dariusz Zięba "Ilfirin" - T – 129 pkt
111-113.Michał Dajda "Skhaf" - T – 129 pkt
114.Ireneusz Lebek - T – 128 pkt
115-116.Krzysztof Czarnecki – T – 127
115-116.Vladimir Ewtushenko - T – 127 pkt
117-118.Remigiusz Kos – TM – 125 pkt
117-118.Jakub 'Kaite” - T – 125 pkt
119.Woźnica Sławomir –T – 123 pkt
120-121.Jacek Biaduń – T – 120 pkt

120-121.Leszek Głuch - TM – 120 pkt
122-123.Jan Napruszewski - T -118 pkt
122-123.Stanisław Sobański - T – 118 pkt
124-125.Shuvatow Alexander - T – 117 pkt
124-125.Jacek Lorkiewicz - TM – 117 pkt
126.Wojciech Sokołowski - T – 115 pkt
127-128.Tomasz Żara - T – 113 pkt
127-128.Ignacy Koniecpolski - H – 113 pkt

129-132.Marciniak Daniel -H – 112 pkt

129-132.Maciej Filut - T -112 pkt
129-132.Paweł Szajek - T – 112 pkt
129-132.Mateusz Macoch - T – 112 pkt
133.Adrian Drężek - T – 111 pkt
134-136.Adam Hrehorowicz - T – 110 pkt
134-136.Tomasz Siemieniec -T – 110 pkt
134-136.Biorg Janusson – T – 110 pkt
137.Pleskach Anton - T – 109 pkt
138-139.Rafał Kisielewski - T – 108 pkt
138-139.Andrei Gronski - T – 108 pkt

140-141.Oliwa Tomasz - TM – 107 pkt
140-141.Paweł Pniewski – T – 107 pkt
142-143.Bartek Kolasiński - T – 104 pkt
142-143.Olek Tatar - TM – 104 pkt
144.Piotr Wieczorek - T – 100 pkt
145.Paweł Jankowiak -TM – 98 pkt
146.Yurij Trofimow – H – 96 pkt
147.Adam Osys - T – 93 pkt
148.Konstantin Grischenko – T – 89 pkt
149.Krzysztof Kleszczewski - T – 88 pkt

150.Baraniuk Franiciszek - TM – 84 pkt

151.Filip Koniecpolski - T – 81 pkt
152.Leszek Piątek – T – 80 pkt
153.Kornel Marczuk - T – 73 pkt
154.Krzysztof Tarnowski - T – 72 pkt
155.Michał Gorgoń - T – 71 pkt
156.Jakub Wilczek - T – 70 pkt
157.Tomasz Berg "Tomek 002" - T – 69 pkt
158.Bartek Sobański - T – 68 pkt
159.Jakub Kowalczyk - T – 67 pkt

160.Konrad Osys - T – 62 pkt
161.Paweł Kurek – T – 61 pkt
162.Dawid Rozmiarek – T – 54 pkt
163-164.Wojciech Mendel - T – 53 pkt
163-164.Paweł Liszcz – T - 53
165.Arkadiusz Gruchal - T – 52 pkt
166.Jacek Szmigiel – T – 44 pkt
167.Kopka Piotr -T – 41 pkt

168.Arkadiusz Stec - T – 36 pkt
169.Арцём Анiськоў - H – 32 pkt
170.Mateusz Skrzyński "Nosfer" - T – 27 pkt
171.Dominik Dydziński - T – 24 pkt
172.Макуха Зьмятро - H – 23 pkt
173-174.Martin Tyloch - T – 18 pkt
173-174.Michał Witkowski – T – 18 pkt
175.Damian Golis - T – 17 pkt
176.Цвяткоў Сяргей - H – 15 pkt
177-178.Adam Miłosz - T – 0 pkt (zakończył w 2 serii 20 m)
177-178.Przybylski Łukasz – T – 0 pkt (nie ukończył strzelania)


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Wto Gru 18, 2012 22:07, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Biorg



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 44

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saladynie
Nie widziałeś zdaje się mojego drugiego maila... Podałem w nim. że Jacek Biaduń ma 120 punkty (a nie 123) a ja mam 110 (a nie 120). Proszę - zmień nasze wyniki.

Pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalmyk



Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16 grudnia, strzelanie w Kijowie (Ukraina) http://vk.com/album-46073767_166893932

Weather:
temp. -12
wind 10m/s


Ostatnio zmieniony przez Kalmyk dnia Pon Gru 17, 2012 11:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukasznawalny



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 96

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodzio podobno budki z dopalaczami zamknęli Smile . gratulacje
_________________
www.nawalny-bows.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weterani korespondenta tylko 5 lucznikow ktorzy strzelaja od samego początku czyli od I edycji - punktacja po XI edycji

1.Bogdan Guminski -Bodzio- 2446 pkt
2.Emil Kowalski-2381 pkt
3.Adam Kaczmarkiewicz -N.E.M.O.-2330 pkt
4.Bartlomiej Zielonka -Gandalf-2035pkt
5.Wojciech Rybarczyk -Saladyn-1781 pkt
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Aduh



Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było przedstawić wyniki w formie grupowej. Np suma wyników czterech najlepszych łuczników z danego miasta. Taki ranking miast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XI korespondent zakończony Smile dziękuję wszystkim za udział i zapraszam za ok 3 miesiące na edycje XII. Kolejnej XIII edycji chyba nie będzie bo zamierzam ominąć tą pechową liczbę i zrobić od razu edycję XIV. Jeżeli znajdę czas i będzie zainteresowanie to zamiast edycji XIII zorganizuje turniej w którym będzie można "przestrzelać" rundę korespondencyjną w bezpośredniej rywalizacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w wyniku reklamacji wprowadziłem małą korektę listy wyników - jednego juniora wpisałem do dorosłych Embarassed W wyniku zmiany "dorośli" od 166 miejsca zyskali jedną pozycję a kilku juniorów znaleźli się o jedna pozycje dalej - przepraszam za zamiesznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Gru 18, 2012 18:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group