Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XIV Edycja Turnieju Korespondencyjnego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 18:56    Temat postu: XIV Edycja Turnieju Korespondencyjnego Odpowiedz z cytatem

Regulamin

1.Turniej korespondencyjny rozegrany zostanie w dniach 15-16 marca 2014(sobota i niedziela)

2.Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 14.03.2014 do godziny 22.00 na adres
w.korespondenta@wp.pl

3.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (oraz nick używany na forach łuczniczych),kategorię wiekową lub rok urodzenia, typ łuku, kraj i miejscowość. Zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich łuczników, którzy będą razem strzelać. Osoba nadsyłająca zgłoszenie grupy będzie traktowana jako organizator strzelania odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg. Wskazane jest aby organizator był członkiem PSŁT jednak nie jest to warunek konieczny.

4.Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych 14.03.2014 o godz 23.00

5. Każdy z uczestników może w turnieju strzelać tylko z jednego łuku

6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2002 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1998 - 2001
c) dorośli – osoby urodzone w 1997 i starsi

7. Wymagania co do sprzętu łuczniczego:
a) Dopuszcza się wszelkie łuki tradycyjne, historyczne oraz łuki tradycyjne-myśliwskie (polowe).
b) Nie dopuszcza się łuków bloczkowych (typu compound);
c) Nie ma ograniczeń siły naciągu;
d) Nie dopuszcza się celowników, spustów, klickerów i stabilizatorów wystającego poza obrys majdanu i ramion łuku.
e) Dozwolone są „siodełka” ustalające pozycję strzały na cięciwie;
f) Dozwolone są podstawki pod strzałę przyklejane do łuku

8. Za łuk tradycyjny uważany jest łuk prosty lub refleksyjny wykonany z dowolnych materiałów nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Łuk tego typu wyróżnia brak profilowanego majdanu jak i wycięcia – tzw „okienka”. Dopuszcza się lekkie „wcięcie” w majdanie, nie może ono jednak być na tyle głębokie, by strzała znajdowała się w osi łuku ponadto głębokość „wcięcia” nie może przekraczać 1/4 całkowitej szerokości majdanu mierzonej na wysokości dolnej krawędzi „wcięcia”. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, nasadki dowolne. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych - myśliwskich

9. Za łuk tradycyjny – myśliwski uważany jest każdy łuk polowy lub sportowy, prosty lub refleksyjny, jednoczęściowy lub składany bez celownika, stabilizatorów klikerów, z profilowanym majdanem, z oknem na strzałę o dowolnej szerokości i kształcie. Dopuszczalne są wplecione w cięciwę tłumiki drgań. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały wykonane z dowolnych materiałów.

10. Za łuk historyczny uważany jest każdy łuk prosty i refleksyjny wykonany w całości z materiałów naturalnych nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, osady wypiłowane w promieniu lub wykonane z materiałów naturalnych. Niedopuszczalne są plastikowe nasadki. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych – myśliwskich a w wypadku użycia strzał drewnianych z plastikowymi nasadkami w kategorii łuków tradycyjnych.

11. Przebieg turnieju:
a) w dniach od 15 do 16 marca (do godziny 20.00) w dowolnie wybranym czasie i miejscu każda grupa łuczników licząca minimum 2 osoby dorosłe przeprowadzi strzelanie turniejowe. Niedopuszczalne są grupy składające się z jednej osoby dorosłej i jednego juniora lub młodzika.
b) Wszystkie konkurencje turniejowe muszą zostać przeprowadzone podczas jednego spotkania.
c) Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami turniejowymi nie można przeprowadzać żadnych strzelań treningowych. Strzelanie turniejowe musi stanowić jedną zamkniętą całość. Nie jest dozwolone przeprowadzenie strzelania w hali. Strzelamy wyłącznie na "świeżym powietrzu"
d) wyniki strzelania muszą zostać przesłane na adres w.korespondenta@wp.pl
do 16.03.2014 do godziny 21.00. Razem z wynikami należy nadesłać jedno grupowe zdjęcie uczestników strzelania.
e) po zebraniu wyników na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych zostanie opublikowana klasyfikacja końcowa
f) uczestnicy zostaną sklasyfikowani w następujących kategoriach:
- młodzicy
-juniorzy
-dorośli - kobiety
-dorośli – mężczyźni
g) na liście wyników, nazwisko każdego z zawodników zostanie wpisane kolorem odpowiadającym typowi stosowanego przez niego łuku
- kolor zielony – łuk tradycyjny - myśliwski
- kolor czarny – łuki tradycyjne
- kolor czerwony – łuki historyczne

12.Każdy z uczestników podczas turnieju oddaje 60 strzałów w 12 seriach po 5 strzał.

13. Strzelanie odbywa się na 3 dystansach:
- dorośli i juniorzy - 20, 25 i 30 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)
- młodzicy - 10, 15 i 20 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)

14.Uczestnicy turnieju strzelają do pięciopolowej tarczy o średnicy 80 cm (punktacja 1,2,3,4,5 pkt - żółty 5, czerwony 4, niebieski 3, czarny 2, biały 1 pkt)- tarcze FITA.W wypadku trafienia w linie liczymy wartość wyżej punktowanego pola. Strzelanie powinno odbywać się na w miarę równym terenie a środek tarczy powinien być na wysokości ok 140 cm nad ziemią (nie jest to warunek bezwzględny ale uczestnicy powinni starać się umieścić tarczę na takiej wysokości).


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Sro Mar 12, 2014 18:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Lut 16, 2014 18:56    Temat postu:

Powrót do góry
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 335
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybowo.
1.Anna Głowacka -T -dorosly
2.Maciej Pawlak -T- dorosly
3.Bogdan Guminski-Bodzio -TM
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 432
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
An



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Wołczyn- "An-onimy" Łucznicy Tradycyjni

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Wołczyn zgłasza do turnieju:

Seniorzy / T
Anna Płotycia - An
Arkadiusz Rosiecki - Aro
Paweł Nowak - Boulli
Adam Szwarc - Szeryf
Magdalena Mendel
Wojciech Mendel
Beata Tarnowska
Krzysztof Tarnowski
Piotr Jachymek

Juniorzy/ T
Klaudia Smyrek
Mateusz Kubas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarekL



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 156
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 09:18    Temat postu: Puck Odpowiedz z cytatem

Powinniśmy podawać zgłoszenia na e-mail podany przez Saladyna ale jak widzę przesłana przeze mnie lista na ten e-mail nie ukazuje się , więc podobnie jak Bodzio i An umieszczam naszą listę bezpośrednio tutaj na stronie. Chcę jednak zwrócić uwagę na kategoryzację wiekową, która moim zdaniem jest obecnie, w 2014 roku niespójna z latami poprzednimi.
Zawsze było tak : - np. VII edycja Korespondenta :
Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby wieku do 12 lat
b) juniorzy – osoby w wieku do lat 16
c) dorośli – osoby w wieku powyżej 16 lat
Obecnie > do dwunastu lat to urodzeni w 2002 roku i młodsi ;
>“ do 16 lat to osoby urodzone w latach 1998 - 2001 ;
>€powyżej 16 lat to “ osoby urodzone w 1997 i starsi
Jest to dla nas ważne , ponieważ mamy uczestników należących do wszystkich, trzech grup wiekowych.
Oznaczam ich według tej kategoryzacji , którą podałem.
A teraz już nasza lista
Puck
Krzysztof Riebandt - T
Wojciech Dettlaff T
Jarosław Kotlarek - TM
Dariusz Lange - T
Michał Celarek - T
Artur Krzeszewski - T
Piotr Wieczorek - T
Jakub Kowalczyk - T
Arkadiusz Gruchal – T
Mirosław Konarski - T
Aleksandra Lange - T
Ewelina Riebandt - T
Paulina Celarek - T
Mateusz Riebandt - T junior
Jan Wieczorek -T junior
Krzysztof Lange - T junior
Adam Dettlaff - T młodzik
Jakub Riebandt - T młodzik
>>> Pozdrawiam Darek Lange.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rommi



Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 13
Skąd: Toszek

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 09:42    Temat postu: Re: Puck Odpowiedz z cytatem

DarekL napisał:
Chcę jednak zwrócić uwagę na kategoryzację wiekową, która moim zdaniem jest obecnie, w 2014 roku niespójna z latami poprzednimi....


Smile Dokładnie w tym czasie nad tym samym zastanawiam się, bo np.:

X Edycja, 18-19 lutego 2012
6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2000 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1996 - 1999
c) dorośli – osoby urodzone w 1995 i starsi

Młodzik miał 12lat i mniej
Dorosły miał 17lat i więcej

XI Edycja, 15-16 grudnia 2012
6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2001 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1997 - 2000
c) dorośli – osoby urodzone w 1996 i starsi

Młodzik miał 11lat i mniej
Dorosły miał 16lat i więcej

XII Edycja, 23-24 marca 2013
6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2001 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1997 - 2000
c) dorośli – osoby urodzone w 1996 i starsi

Młodzik miał 12lat i mniej
Dorosły miał 17lat i mniej

XIII Edycja, 14-15 grudnia 2013
6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2001 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1997 - 2000
c) dorośli – osoby urodzone w 1996 i starsi

Młodzik miał 12lat i mniej
Dorosły miał 17lat i mniej

XIV Edycja, 15-16 marca 2014
6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2001 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1997 - 2000
c) dorośli – osoby urodzone w 1996 i starsi

Młodzik ma 13lat i mniej
Dorosły ma 18lat i więcej

Czy więc tak zostaje, czy zmiana ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kategorie wiekowe już poprawiłem, tak długo już to trwa, że młodzicy zdążyli się zestarzeć Very Happy

- Jeżeli chodzi o zgłoszenia to podany adres jest jak najbardziej aktywny, nie miałem niestety ostatnio czasu, żeby na bieżącą zajmować się korespondencją ale do piątku lista zgłoszonych się pojawi na forum

- Bydgoszcz strzela w niedzielę o 10 koło lotniska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista uczestników

Bydgoszcz

Wojtek Rybarczyk - TM
Przemek Bulsiewicz - TM
Bartek Kolasiński - T
Dorota Kolasińska - T
Andrzej Rubach - TM
Ania Rubach - TM
Szymon Rubach - TM
Łukasz Rubach - TM - junior
Rafał Stempski - T
Rafał Derech - T
N.E.M.O - TM

Wołczyn
Anna Płotycia - An - T
Arkadiusz Rosiecki - Aro - T
Paweł Nowak - Boulli - T
Adam Szwarc - Szeryf - T
Magdalena Mendel - T
Wojciech Mendel - T
Beata Tarnowska - T
Krzysztof Tarnowski - T
Piotr Jachymek - T
Klaudia Smyrek - T junior
Mateusz Kubas - T junior

Łagów
Mateusz Tyliszczak- T
Adrian Skibiński -T
Mirosław Jarmołowicz - T
Kuba "misiek " Szaj - T
Wojtek Olender - T
Piotr "sardim" Bodnar - T
Zbigniew "zibi" Szczerba - T
Piotrek 'smoku" Dragostynowicz - T
Łukasz 'alwarez" Dudziak - T
Stephan z yam - TM
Dziemieszkiewicz Mateusz - TH


Środa Wielkopolska
Monika Walkowska
Mikołaj Walkowski
Przemysław Walkowski
Maciej Grześkowiak
Paweł Łupkowski
Agnieszka Łupkowska
Adam Stryczyński
Łukasz Głowacki
Tadeusz Boroński
Anna Borońska
Ania Pawłowska
Paulina Kurek
Paweł Kurek
Krzysztof Janaszak
Tomasz Siemieniec
Krzysztof Siemieniec

Grzybowo
Anna Glowacka-T
Maciej Pawlak -T
Bogdan Guminski- TM

Zakopane

Maciek Jonek - T
Sylwester Styrczula - T
Bartek Jonek - T
Marek Zubek - T
Wojciech Styrczula - T

Radom

Magda Błaż-Chodkowska - TM
Kasia Chodkowska - TM -młodzik
Artur Chodkowski - TM
Agnieszka Głuch TM
Lena Głuch - TM -junior
Leszek Głuch - TM

Tarnowskie Góry
Mateusz Czepczor - Dorosły - TM
Natalia Ryś - TM - Juniorka
Krzysztof Powałowski – TM
Jakub Powałowski - TM
Tadeusz Knapek - TM
Marcin Szeląg - T
Filip Szeląg - T junior


Krynica Zdrój

Arkadiusz Cycoń - TM
Andrzej Kotala
Jarek Jarząb- TM
Grzegorz Garwol - TM
Adam Krzeszowski - T - junior
Patryk Łacny - T - junior

Wrocław
Marcin Ląd T
Grzegorz Osiecki T
Przemek Witkowski TM
Marcin Bogusławski T
Darek Ciesielski TM
Paulina Sosnowicz T
Christopher Tucker TM
Jakub Solarz T
Katarzyna Kroluk T
Mateusz Siejko T
Justyna Kulej T
Piotr Dwojak T
Sławomir Jurczak T
Anna Sos T
Piotr Gonet T
Bartosz Palus T
Angelika Kwiatkowska T
Luca Succi T - junior
Andrzej Marcinkiewicz T
Michał Marcinkiewicz T
Paulina Sala T
Bartosz Bednarz T
Daniel Dobras T
Filip Krajewski T - junior
Piotr Gruszczyński T
Małgorzata Jabłońska T
Grzesiek Adamiec T
Oliwia Burda T
Daniel Gembal T
Kuba Łobocki T
Bartek Niedzielski T
Adam Staszkiewicz T
Jan Cieślik TM
Ola Czeczot T
Krzysztof Sawicki - T (junior)
Marika Witek T
Rafał Stempski T
Wojciech Białek - TM

Puck
Krzysztof Riebandt - T
Wojciech Dettlaff T
Jarosław Kotlarek - TM
Dariusz Lange - T
Michał Celarek - T
Artur Krzeszewski - T
Piotr Wieczorek - T
Jakub Kowalczyk - T
Arkadiusz Gruchała - T
Mirosław Konarski - T
Aleksandra Lange - T
Ewelina Riebandt - T
Paulina Celarek - T
Mateusz Riebandt - T junior
Jan Wieczorek -T junior
Krzysztof Lange - T junior
Adam Dettlaff - T młodzik
Jakub Riebandt - T młodzik

Gliwice
Anna Szadkowska (Żyrafa) - T
Paweł Złochowski (Zetor) - T

Koszalin
Bartłomiej Zielonka - T
Leszek Jęczkowski - T
Krzysztof Brzeziński - T
Dorota Janiszewska - T
Emil Gajda - T
Robert Frank - T
Maria Buss - T

Bukowiec
Wiktoria Sulerzycka - T - JUNIOR
Dagmara Sulerzycka - T
Joanna Jasińska - T
Michał Koronkiewicz - T

Budapeszt (Węgry)

Kincses Zoltán - T - młodzik
Molnár Ádám - T - młodzik
Szajkó Róbert - T - młodzik
Vígh Dániel - T - młodzik
Zvolenszki Richard - T - młodzik
Zvolenszki Gergő - T - młodzik
Popol Csaba - T - młodzik
ifj. Cseresznyés Ferenc - T - młodzik
Jákfalvi Tamás - T - młodzik
Werner Sándor - T - junior
Tamás Dániel - T - junior
Bordé István - T - junior
Cseresznyés István - T - junior
Lovász Tamás - T
Bajnóczi Ervin - T
Berényi Zoltán - T
Pál Lajos - T
Sárközi Lajos - T
Cseresznyés Ferenc - T
Karácsonyi Béla- T
Pallag János - T
Kiss István- T
Orbán Sándor - T
Jákfalvi László - T
Gesznerné Fehér Andrea - T.
Geszner Mihály - TM
Geszner Dávid - TM

Wrocław II

Jerzy Jaworski - (JJ) - T
Beta Jaworska - (Beti) - T
Paweł Jaworski - T - Młodzik
Andrzej Szkwarkowski - (Szkwarek) - T
Katarzyna Konarska - T
Sebastian Szkwarkowski - T
Edyta Gabała - T
Bartosz Hajncz - T
Adam Szołtysik - T
Tomasz Leszkowicz - T

Ełk
Jacek Mańko - T
Bogusław Zawadzki - T

Parczew
Krzysztof "Spichris" Borzęcki -T
Martyna Szymańska - T
Daniel "Kepih" Oleksiuk - T
Hubert Kalinowski - T
Maciek Rosłoń - T
Grzegorz Wójcik -TM
Adam "Casthor" Wierzbicki - T
Wiktoria "Wiki" Wierzbicka - T (Młodzik)

Kijów (Ukraina)
Trofimov Yuriy - T
Kireev Vladimir - T
Kireev Vitaliy - T
Molchanov Artem - T
Molchanov Alexander - T
Zhilko Alexey - T
Grishchenko Konstantin - T
Porhun Sergey - T
Porhun Irina - T.
Yulia Kotova - T.
Ponomarenko Sergey - T

Rybnik

Piotr Flaga-TM
Paweł Paryl-TM
Antoni Korol-T
Bogdan Skatuła-TM
Tomasz Staniszewski-TM
Maciej Gliwa-TM
Daniel Olejniczak - TM

Békéscsaba(Węgry)
Szilvia Győri - T.
Anita Varga - T.
András Vozár - T
István Nagy - T
János Győri - T
Zoltán Opauszki - T
János Püski - T
József Víg - T
Mihály Molnár - T
Sándor Nagy - T
Lajos Forgách - T
Vilmos Simonyi - T
Mátyás Balázs - T
Sándor Prókai - T
Béla Kis - T
Attila Fabulya - T

Gdańsk

Łukasz Baran - Bobkovsky - T
Jędrzej Malinowski - jendker - T
Jacek Pająk - T
Sławomir Łaciński - Slavo - T
Monika Manikowska - Monika EM - T
Karol Pisarkiewicz - T
Maciej Felczykowski -- T

Staszów
Paweł Boroń
Ireneusz Kapusta

Syców
Ryszard Piwowarski - T - junior

Kraków
Artur Kołodziejczyk - Hierulf - T
Michał Wieciech - Glorfindel - T
Maria Dajda - Merrick - T
Michał Dajda - T
Dariusz Zięba - T
Anna Mazur - Shrew - T
Anna-Maria Czarnecka - Marusia - T
Gloria Brzezińska - T
Zuzanna Banasiak - T
Katarzyna Gabrysz - Rynn - T
Wojciech Łanda - Panda - T
Barbara Sojka-Szymonowicz- T
Marek Szymonowicz - T
Łukasz Szymonowicz - simonsen - T
Sebastian Kacerz - T
Szymon Kukla - T

Szczytno
Weronika Preker - T juniorka
Katarzyna Cekała- T- juniorka
Anna Górska- T- juniorka
Elżbieta Serafin- T - juniorka
Adrian Drężek - H
Grzegorz Drężek - H

Toszek
Krupa Roman – T
Andruszkiewicz Władysław – T
Czarnecki Krzysztof – TM
Dowhyluk Rafał – TM
Kubicz Michał – TM
Sczendzina Robert – TM
Wawrzyniak Tomasz – TM
Jarczewski Andrzej – TM
Trzeciak Andrzej – TM
Cholewa Mirosław – TM
Sampolski Wojciech – TM
Dowhyluk Jolanta – TM
Sampolska Joanna – TM
Molka Ewa – TM
Jarczewska Monika – TM – Junior
Kubicz Agnieszka– TM – Junior



Pisary k. Krakowa
Aleksandra Zielinska - T
Leszek Lewandowski - T

Szeged-Węgry
Nándor György - H
Tóth István - T
Enyingi János - T
Melter László - T
Rabi István - T
Szekeres Márk - T
Ördög Csaba - T
Kardos Gábor - T
Tóth M. László - T
Korpa László- T
Nagy László - T
Tóth Imre - T

Warszawa Siekierki
Grzegorz Koczan - TM

Chrzanów
Paweł Głownia "wolf" - T
Franciszek Matyskiel - T

Lędziny
Stanisław Sobański- T
Rafał Kisielewski -T
Wojciech Kruszyński -T

Częstochowa

Kazik Robert -T
Kazik Mariusz -T
Cymkiewicz Adam -TM
Kazik Krzysztof-T-młodzik


Rożnowice
Włodzimierz Woźnica - H
Jakub Woźnica - H
Patryk Szafraniec - TM


Malbork
Krzysztof Kowalik - T junior
Romowski Dawid - T junior
Żugaj Jakub - T junior
Krzeminski Mateusz - T
Dziekoński Kamil - T
Golis Damian - T
Skoczen Kamil - T
Molenda Patryk - T
Maciej Filut - T
Leszek Giza - T

Radom II
Andrzej Rudawski - T
Bartłomiej Rudawski - T
Rafał Brzeski - T
Benjamin Brzeski - T
Mariusz Stępień - T
Adam Fołtyn - T
Adam Krawczyk - T
Łukasz Krawczyk-T
Szymon Bąk -T (junior)
Dominik Koper - T
Kamil Pajdo - T
Michał Malanowski- T

Mińsk Mazowiecki
Piotr Kopka T
Iga Woźnica T
Sławek Woźnica T
Paweł Rogalski junior T
Wojtek Gujski T
Arkadiusz Nowak T
Kacper Jakubiak junior T
Agnieszka Kowalczyk T
Magda Gawłowska T
Adam Libura T
Aleksander Drabarek H
Sławek Dulba H

Zabrze
Adrian Błocian - T
Marek Garbacik - T
Robert Garbacik - T
Agnieszka Mizera - T

Ankara (Turcja)
Kemal CEBECİK - T
Kübra DAŞGIN - T
Emin Alp CEBECİK Ankara - T
Ömer Tan CEBECİK - T junior
Birol CEVİZOĞLU - T
Meryem CEVİZOĞLU - T.
Etuğrul DOĞAN - T
Mehmet DOĞAN - T
Ahmet KILAVUZ - T
Gül GÜNDOĞDU - T.
Yadigar GÜÇLÜ - T.


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Sob Mar 15, 2014 07:04, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 335
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzybowo po strzelaniu ,warunki pogodowe strasze ,snieg ,ulewny deszcz i wiatrzysko ,mata 4 razy spadla ze stojaka na szczescie na bok takze strzaly uratowane.
Zycze wszystkim powodzenia i lepszej pogody.
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
sts



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 43
Skąd: lędziny /szlonsk

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lędziny też dziś zakończyly strzelanie atmosfera łucznicza OK ale pogodowa taka jak w Grzybowie abo i gorzyj wwwrrryyyy . Evil or Very Mad
_________________
sory gościu ale jo ino na frytki czekom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AZIG



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: MALBORK

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malbork skończył strzelać. Niestety przegrał z chorobą i wiatrem, który uniemożliwiał trafiać do celu. Musimy trenować strzelanie do latających tarcz. Pozdrawiamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zyrafa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35
Skąd: Wroclaw/Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrze, Gliwice i Ruda Śląska już po strzelaniu. Było hardcorowo - deszcz i wiatr skutecznie poprawiły nam wyniki Smile Ale wytrzymaliśmy do końca, choć nasza fita była mokra i potargana już po pierwszej serii. Fotki na fb: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152339094188092&set=pcb.441352545994721&type=1&theater
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 432
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drużyny z Węgier



ZOOM




ZOOM





ZOOM


Bydgoszcz Smile

https://picasaweb.google.com/106091752758789250840/XIVKorespondent16032014Bydgoszcz?authkey=Gv1sRgCMqRrJfhmfq3lQE#

Nie mieliśmy co prawda zbytniego huraganu ale "przerobiliśmy" wszystkie rodzaje deszczu od równikowej mżawki po lekkie oberwanie chmury...
Tym razem też mieliśmy gości "zagranicznych"(zza granicy województwa Wink)
Dzięki za wspólne strzelanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
An



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Wołczyn- "An-onimy" Łucznicy Tradycyjni

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Skrajne warunki pogodowe nie są już żadną nowiną, tak więc tylko potwierdzę, że i u nas szalenie wiało, padało i z każdą chwilą ciemniało na niebie.
W bardzo okrojonej grupie przeprowadziliśmy strzelanie.

tu link do paru fotek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.606147072799637.1073741833.115656925181990&type=3

pozdrawiam najbardziej wytrwałych łuczników, którzy nie zlękli się pogody
i czekamy na wyniki

An
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akfraga



Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 2

PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wita,
Mińsk Mazowiecki w dniu dzisiejszym przeprowadził turniej.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.795311773832117.1073741835.136974362999198&type=1
Zdjęcia nie oddają atmosfery pogodowej i duchowej.
Przeżyliśmy!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 16, 2014 18:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group