Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XV Runda Turnieju Korespondencyjnego 29-30.11.2014
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 17:30    Temat postu: XV Runda Turnieju Korespondencyjnego 29-30.11.2014 Odpowiedz z cytatem

Regulamin

1.Turniej korespondencyjny rozegrany zostanie w dniach 29-30 listopada 2014(sobota i niedziela)

2.Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 28.11.2014 do godziny 22.00 na adres
w.korespondenta@wp.pl

3.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (oraz nick używany na forach łuczniczych),kategorię wiekową lub rok urodzenia, typ łuku, kraj i miejscowość. Zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich łuczników, którzy będą razem strzelać. Osoba nadsyłająca zgłoszenie grupy będzie traktowana jako organizator strzelania odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg. Wskazane jest aby organizator był członkiem PSŁT jednak nie jest to warunek konieczny.

4.Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych 28.11.2014 o godz 23.00

5. Każdy z uczestników może w turnieju strzelać tylko z jednego łuku

6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2002 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1998 - 2001
c) dorośli – osoby urodzone w 1997 i starsi

7. Wymagania co do sprzętu łuczniczego:
a) Dopuszcza się wszelkie łuki tradycyjne, historyczne oraz łuki tradycyjne-myśliwskie (polowe).
b) Nie dopuszcza się łuków bloczkowych (typu compound);
c) Nie ma ograniczeń siły naciągu;
d) Nie dopuszcza się celowników, spustów, klickerów i stabilizatorów wystającego poza obrys majdanu i ramion łuku.
e) Dozwolone są „siodełka” ustalające pozycję strzały na cięciwie;
f) Dozwolone są podstawki pod strzałę przyklejane do łuku

8. Za łuk tradycyjny uważany jest łuk prosty lub refleksyjny wykonany z dowolnych materiałów nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Łuk tego typu wyróżnia brak profilowanego majdanu jak i wycięcia – tzw „okienka”. Dopuszcza się lekkie „wcięcie” w majdanie, nie może ono jednak być na tyle głębokie, by strzała znajdowała się w osi łuku ponadto głębokość „wcięcia” nie może przekraczać 1/4 całkowitej szerokości majdanu mierzonej na wysokości dolnej krawędzi „wcięcia”. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, nasadki dowolne. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych - myśliwskich

9. Za łuk tradycyjny – myśliwski uważany jest każdy łuk polowy lub sportowy, prosty lub refleksyjny, jednoczęściowy lub składany bez celownika, stabilizatorów klikerów, z profilowanym majdanem, z oknem na strzałę o dowolnej szerokości i kształcie. Dopuszczalne są wplecione w cięciwę tłumiki drgań. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały wykonane z dowolnych materiałów.

10. Za łuk historyczny uważany jest każdy łuk prosty i refleksyjny wykonany w całości z materiałów naturalnych nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, osady wypiłowane w promieniu lub wykonane z materiałów naturalnych. Niedopuszczalne są plastikowe nasadki. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych – myśliwskich a w wypadku użycia strzał drewnianych z plastikowymi nasadkami w kategorii łuków tradycyjnych.

11. Przebieg turnieju:
a) w dniach od 29 do 30 listopada (do godziny 20.00) w dowolnie wybranym czasie i miejscu każda grupa łuczników licząca minimum 2 osoby dorosłe przeprowadzi strzelanie turniejowe. Niedopuszczalne są grupy składające się z jednej osoby dorosłej i jednego juniora lub młodzika.
b) Wszystkie konkurencje turniejowe muszą zostać przeprowadzone podczas jednego spotkania.
c) Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami turniejowymi nie można przeprowadzać żadnych strzelań treningowych. Strzelanie turniejowe musi stanowić jedną zamkniętą całość. Nie jest dozwolone przeprowadzenie strzelania w hali. Strzelamy wyłącznie na "świeżym powietrzu"
d) wyniki strzelania muszą zostać przesłane na adres w.korespondenta@wp.pl
do 30.11.2014 do godziny 21.00. Razem z wynikami należy nadesłać jedno grupowe zdjęcie uczestników strzelania.
e) po zebraniu wyników na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych zostanie opublikowana klasyfikacja końcowa
f) uczestnicy zostaną sklasyfikowani w następujących kategoriach:
- młodzicy
-juniorzy
-dorośli - kobiety
-dorośli – mężczyźni
g) na liście wyników, nazwisko każdego z zawodników zostanie wpisane kolorem odpowiadającym typowi stosowanego przez niego łuku
- kolor zielony – łuk tradycyjny - myśliwski
- kolor czarny – łuki tradycyjne
- kolor czerwony – łuki historyczne

12.Każdy z uczestników podczas turnieju oddaje 60 strzałów w 12 seriach po 5 strzał.

13. Strzelanie odbywa się na 3 dystansach:
- dorośli i juniorzy - 20, 25 i 30 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)
- młodzicy - 10, 15 i 20 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)

14.Uczestnicy turnieju strzelają do pięciopolowej tarczy o średnicy 80 cm (punktacja 1,2,3,4,5 pkt - żółty 5, czerwony 4, niebieski 3, czarny 2, biały 1 pkt)- tarcze FITA.W wypadku trafienia w linie liczymy wartość wyżej punktowanego pola. Strzelanie powinno odbywać się na w miarę równym terenie a środek tarczy powinien być na wysokości ok 140 cm nad ziemią (nie jest to warunek bezwzględny ale uczestnicy powinni starać się umieścić tarczę na takiej wysokości).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Paź 16, 2014 17:30    Temat postu:

Powrót do góry
Endelbrekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 22

PostWysłany: Sob Lis 22, 2014 15:38    Temat postu: Korespondent Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Siemowit korespondenta strzela w niedzielę 30-tego listopada na grodzie w Grzybowie od godziny 10-11-tej. Będziemy mieli udostępnioną salę, także będzie można się ugrzać. Zorganizujemy również coś ciepłego do zjedzenia i picia. Zatem zapraszajcie znajomych i przybywajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sob Lis 22, 2014 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista uczestników

Bydgoszcz

Lucyna Cichowska - T
Anna Rubach - TM
Andrzej Rubach - TM
Szymon Rubach - TM
Łukasz Rubach - TM junior
Wojtek Deskiewicz - TM
Adam Kaczmarkiewicz - TM
Wojtek Rybarczyk - TM
Przemek Bulsiewicz - TM
Bartosz Kolasiński - T
Dorota Kolasińska - T
Piotr Szota - H
Rafał Derech - T


Szczytno
Grzegorz Drężek - T
Adam Kunikowski - T
Zuzanna Zakrzewska - T
Bartosz Kuczyński - T
Ewa Ambroziak - T junior
Katarzyna Cekała - T junior
Zuzanna Stańczak - T junior


Poznan
Karol Komosinski- TM
Piotr Jurga- TM
Daniel Nowicki - TM
Wojciech Szulc - TM
Monika Walkowska - T
Mikołaj Walkowski - T
Przemysław Walkowski - TM
Tadeusz Boroński - T
Anna Borońska - T
Agnieszka Grześkowiak - T
Maciej Grześkowiak - TM
Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz - TM
Jacek Szewczyk - TM
Adam Stryczyński - T
Kamil Stryczyński - T junior
Paulina Fojud - T
Mikołaj Drozdowski - T
Mateusz Rzyski - T
Anna Witaszak - T
Rafał Łosak - TM


Zakopane
Maciek Jonek - T
Sylwek Styrczula - T
Mariusz Kopieć - T
Bartek Jonek - T
Wojtek Styrczula - T
Marek Zubek - T


Kraków
Mateusz Rakus - T
Katarzyna Gabrysz - T
Wojciech Łanda - T
Michał Wieciech - T
Agata Nowicka - T młodzik
Janusz Nowicki - H
Anna Mazur - T
Grzegorz Cebula - T
Zuzanna Banasiak - TM
Anna-Maria Czarnecka - T
Dariusz Zięba - T
Artur Kołodziejczyk - T
Łukasz Szymonowicz - T
Sebastian Kacerz - T
Gloria Brzezińska- T




Ełk

Bogusław Zawadzki - T
Jacek Mańko - H


Pisary
Leszek Lewandowski - TM
Ola Zielinska - TM
Palina Karnei - TM
Krzysztod Szyper - TM
Nataniel Dydynski - TM


Wołczyn
Anna Płotycia - T
Paweł Nowak - T
Adam Szwarc - T
Arkadiusz Rosiecki - T
Tarnowski Krzysztof - T
Tarnowska Beata - T
Piotr Jachymek - T
Leszek Balicki - T
Roman Maciborko - T
Adrian Czok - T
Seweryn Bargiel - T
Krzysztof Kiliński - T
Mateusz Figiel - T
Baldy Jacek - T
Baldy Iwona - T
Magdalena Mendel - T
Klaudia Smyrek - T junior
Mateusz Kubas - T junior
Jerzy Baldy - T junior


Horgos (Serbia)

Viktor Táborosi - T
Zoltán Pataki - T
Edward Hirc - T
Norbert Molnár - T
Elaonora Kiss - T
Győző Táborosi - T
Petra Földi - TM junior
Dávid Miskolci - TM junior
Áron Gazdag - TM junior


Casalgrande, (Włochy)
GABRIELE MAESTRI - T
MAURILIO DA GUARDIAGRELE - H
LUCA TORRICELLI - H
MASSIMILIANO S. FALZONI - H
ELLY DEROSA - H
JESSICA BIGNARDI - H


Koszalin
Krzysztof Brzeziński - T
Jan Kuciński - T
Robert Frank - T
Leszek Jęczkowski - T
Bartłomiej Zielonka - T
Michał Danes - T
Maria Buss - T junior
Mateusz Labuda - T
Anita Nowicka - T
Dorota Janiszewska - T
Emil Gajda - T

Warszawa Siekierki
Ewa Bialek - TM
Wojtek Mrowczynski - TM
Adam Klarowicz H
Piotr Kosiorek H
Adam Radziun H
Grzegorz Bilecki T
Robert Sierpiński T
Jerzy Jackowski T
Lena Głuch - TM
Agnieszka Głuch - TM
Agnieszka Domagała - TM
Magda Fabisiak - TM
Tomek Getyński - TM
Tomek Sadkowski - TM
Tomek Cejmer - TM
Emil Stąpór - TM
Krzysztof Czerwiński - TM
Krzysztof Burzymowski - TM
Piotr Korec - TM
Andrzej Wegrzynowicz - TM
Artur Chodkowski - TM
Adam Zenio - TM
Wiesław Mamot - TM
Katarzyna Sierpińska - T
SPYROS BAKAS - T


Świebodzin
Zbigniew Szczerba - T
Piotr Bodnar - T
Mirosław Jarmołowicz - T


Grzybowo
Anna Pawłowska - TM
Renata Jackowiak - T
Monika Walkowska - T
Przemysław Walkowski - TM
Mikołaj walkowski - T
Anna Brońska - T
Tadeusz Broński - T
Paweł Szajek - T
Marta Treder-Kalota - T
Daniel Treder -T
Krzysztof Janaszak - T
Paulina Kurek - T
Anna - T
Bartosz Podlewski - T
Karol Narbut - T
Karol Orłowski - T
Stefan Świstak - T
Maciej Pawlak - T
Krystjan Majek - T
Michał Gorgoń - T
Kacper Gorgoń - T
Maciej Grześkowiak - T
Agnieszka Grześkowiak - T
Bogdan Gumiński - TM
Waldek Rewers - T
Tomasz Siemieniec - T
Krzysztof Siemieniec - T
Jerzy Domachowski -T


Rzym (Włochy)
Mattia Baldi - H
Beniamino Biagiarelli - T
Paride Stefano Corsano - T
Agostino Biagiarelli - T


Rożnowice
Włodzimierz Woźnica - H
Jakub Woźnica - H
Patryk Szafraniec - H
Marcin Marczak - T
Artur Sosnowski - T


Wrocław CŁT

Przysław Witkowski -TM
Jakub Solarz -T
Katarzyna Kroluk - T
Justyna Kulej - T
Andrzej Marcinkiewicz -T
Filip Krajewski - T junior
Piotr Gruszczyński - T
Oliwia Burda - T
Adam Staszkiewicz -T
Jan Cieślik -TM
Ola Czeczot -T
Marika Witek -T
Maciek Kubicz -T
Natalia Drozd -T
Michał Kryściak - T
Mateusz Szewczyk - T
Kalina Kowalówka - T
Adam Grdeń - T
Diana Fatachowa - T
Marek Matys -T
Marysia Wedler -T
Wiktor Wedler - T
Jakub Świerczak - T
Gosia Kika - T
Daniel Miedziński - T
Adrian Berezowski - T
Sylwia Jelonek - T
Marta Suta - T
Daniel Gembal - T
Kuba Łobocki - T
Bartek Niedzielski - T
Luca Succi - T
Marco Succi - T
Marta Fijak - T
Teresa Nieradka - T
Piotr Gonet - T
Wojciech Białek - TM
Paweł Złochowski - T
Ania Szadkowska - T

Gyula (Węgry)
Ferenc Cseresznyés - T młodzik
Laura Vígh - T młodzik
Róbert Szajkó - T młodzik
Gergő Zvolenszki - T młodzik
Richard Zvolenszki - T junior
Zoltán Kincses - T junior
Dániel Vígh - T junior
Dániel Tamás - T junior
Sándor Werner - T junior
Renáta Szabó - T junior
Ádám Molnár - T junior
Fanni Búzás - T junior
Ruben Gyarmat - T junior
Andrea Fehér Gesznerné - T
Ilona Nagy - TM
Ervin Bajnóczi - T
Zoltán Berényi - T
István Szántó - T
Ferenc Cseresznyés - T
István Bordé - T
Lajos Sárközi - T
János Pallag - T
Béla Karácsonyi - T
Tamás Lovász - T
Sándor Orbán - T
László Jákfalvi - T
István Cseresznyés - TM
Mihály Geszner -TM
Lajos Pál - TM


Kanjiža (Serbia)

Miklós Hajdú - T
Tamás Szalma - T
Csaba Györkös - T
Ákos Kucora - T
Szabolcs Dobó - T junior
Viktória Szatmári T junior
Beatrix Kucora - T junior


Kloetinge (Holandia)
Hans Bolink - TM
Gert de Graaf - TM
Owen Griffiths - T
Humphrey Scholten - TM
Sjors Scholten - TM
Rico Giumento - TM
Ad Schouwenaar TM

Kluang (Malezja)
Abudzar Zawra - T
Hasan Zawra - T
Nizahullail Omar - T
Mazlihan:Azli Han - T
Mohammad Jasni - T
Talib/Talib - T
Mustafa/Jack Hakeem - T
Amiruddin Abdul Rahman/amet - T
Muhammad Fariz - T


Puck
Krzysztof Riebandt - T
Wojciech Dettlaff - T
Jarosław Kotlarek - T
Dariusz Lange - T
Michał Celarek - T
Artur Krzeszewski - T
Arkadiusz Gruchal - T
Aleksandra Lange - T
Paulina Celarek - T
Mateusz Riebandt - T junior
Krzysztof Lange - T junior
Adam Dettlaff - T młodzik
Jakub Riebandt -T młodzik
Waldemar Makowski - TM
Andrzej Dzikowski - T
Andrzej Garbiec - T
Krzysztof Kępiński - T
Mirosław Konarski - T
Maciej Lademann - T


Wrocław - Wysoka
Sebastian Szkwarkowski - T
Edyta Gabała - T
Jerzy Jaworski - T
Tomasz Leszkowicz - T
Bartosz Hajncz - T
Kasia Konarska - T
Andrzej Szkwarkowski - H



Gdańsk

Łukasz Baran - TM
Jacek Pająk - T
Adam Majchrowski - T
Monika Manikowska - T
Ewa Marczewska - T
Dawid Krukowski - T
Joanna Sadowska - T
Sławomir Łaciński - T
Jacek Świętnicki - T
Karol Pisarkiewicz - T
Ignacy Pisarkiewicz - T junior
Marta Michalak - T


Toszek
Rafał Dowhyluk - TM
Tomasz Wawrzyniak - TM
Michał Kubicz - TM
Andrzej Trzeciak - TM
Andrzej Jarczewski - TM
Władysław Andruszkiewicz - TM
Robert Sczendzina - TM
Ewa Molka - T
Agnieszka Kubicz - TM junior
Monika Jarczewska - TM junior


Eskişehir (Turcja)

Salih Metin AYCI - T
Ufuk GENÇER - T
Soner GENÇER - T
Ahmet KARAMAN - T
Adem ASLAN - T
Cevat ESEN - T
Emre KARAOĞLU - T
İbrahim SARI - T
.Bilge DALGIÇ - T
.Merve TOPKAYA - T
.Sebahat OLUÇAY - T
Murat KARAMAN - T junior
Umar Tavbek KOÇKAR - T junior
Ömer AYCI - T junior
Nart Osman ESEN - T młodzik


Kijów (Ukraina)
Леонов Никита - T
Каширина Анастасия - T
Леонова Людмила - T
Трофимов Юрий - T
Киреев Виталий - T
Киреев Владимир - T
Князев Алексей - T
Князева Ирина - T
Школяренко Сергей - T
Доронин Юрий - T
Грищенко Константин - T
Калинка Наталия - T
Воробель Роман - T
Королёв Евгений - T
Волчков Александр - T

Ateny (Grecja)
ΑJAX GAVAKIS - TM młodzik
SOFIA SKOURTI - T Junior
GAVAKIS VLADIMIROS - T
JASON GAVAKIS - T
LYKOURGOS BALODIMOS - T
KOSTAS PAPANTONIOU - T
GEORGE MITSIKAS - T
AZOIDES OLISTER - T
SPYROS SAMSONAS - T
ANTONIS ALIADES - T
CHRYSANTHI BISBIKI - T

Thessaloniki (Grecja)
TAXIARCHIS CHASSALEVRIS - T
ERASMIA SMYROGLOU - T
TSIFODIMOS IOANNIS - T
SOPHOCLES PINOPOULOS - T
PHILIPPOS ANTONIADES - T
ELENA ANTONIADOU - T


Wrocław III
Grzegorz Adamiec - TM
Małgorzata Jabłońska - TM

Toruń
Emil Kowalski - T
Paweł Pniewski - T
Andrzej Rakowicz
Wiktor Woźniak
Paweł Liszcz
Krzysztof Kozłowski
Marek Piasecki
Emil Kowalski
Karol Juszczak
Przemysław Krawczyk
Darek Mykietyszyn
Paweł Ussorowski
Błażej Sadowski
Darek Chojnacki
Adam Czarnecki
Michał Świderski
Paweł Pniewski

Chrzanów
Paweł Głownia - T
Piotr Barański - T

Mińsk Mazowiecki
Aleksander Drabarek T/ H
Piotr Kopka - T
Kamil Makos - TM
Paweł Rogalski - T junior
Sławomir Woźnica - T
Iga Woźnica - T

Lubań
Zbigniew Sawicki - H
Krzysztof Doliński - H
Jerzy Leśniewski - T

Łódź
Maciej Białkowski - H
Piotr Hoffer - T
Łukasz Nawalny - H
Jarosław Niewiarowski - T
Piotr Marczyk - T


Staszów
Paweł Boroń - T
Ireneusz Kapusta - T
Janusz Kasiak - T


Ónod (Wegry)

Bristyán, László - T
Pintér, László - T
Sipeki, József - T
Sipeki id, József - T
Tóth, Ferenc - T
Rady, Ákos - T
Pongrácz, István - T
Bristyán, Bálint -T junior
Gyárfás, Péter - T junior
Orosz, Bence - T młodzik
Farkas, Bálint - T młodzik

...... (Turcja)
BİROL CEVİZOĞLU - T
EMİN ALP CEBECİK - T
YUNUS EMRE MENENDİ - T
KERİM ACAR - T
.MERYEM CEVİZOĞLU - T
.SERPİL MERAL CEBECİK - T
ÖMER TAN CEBECİK - T młodzik
ZÜHTÜ UYGUN - TM
İSA UYGUN - TM
YILMAZ BOZKURT - TM
YUNUS OKATAN - TM
FERHAT UZUN - TM młodzik


Ateny (Grecja)
Basilis Piperas - T
Nikos Filipposoglou - T
Petros Lampridis - T
Dimitris Likakis - T
Giannis Tsilikis - T
Babis Katonidis - TM
Dionisis Papageorgopoulos - TM
Stathis Tallaris - TM
Leonidas Roussos - TM
Odette Sigala-Piperas - T
Katerina Zougrou - T
Anna Skountzou - T
Katerina Mitri - TM
Marietta Gkouma - TM

Rybnik
Piotr Flaga - TM
Antoni Korol - T

Gliwice
Przemysław Huskiewicz - TM
Tomasz Lutak - T
Maria Włodarz - T
Aleksander Fedyczek - T
Michał Skrzekowski - T junior

Radzyń Podlaski
Sebastiana Kuc - T
Sebastian Tabuła - T
Artur Wosinek - T
Dariusz Bocheński - T
Bartosz Bocheński - T junior


Tarnowskie Góry
Marcin Szeląg - T
Krzysztof Powałowski - TM
Jakub Powałowski - TM
Natalia Ryś - TM juniorka
Michał Wyszyński - TM
Robert Neumann - TM
Tadeusz Krupowies - TM


Rypin
Mariusz Hańczyk - T
2. Robert Buller - T
3. Piotr Chreścionko - T


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Pon Gru 01, 2014 06:22, w całości zmieniany 20 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bydgoszczy strzelamy w niedziele o 9.00 kolo lotniska. Godzina 9 to początek strzelania wiec pojawcie się chwile wcześniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sob Lis 29, 2014 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga
Zmiana planów w Bydgoszczy. Spotykamy się koło lotniska ale nie strzelamy tam tylko jedziemy do Andrzeja R. do Kruszyna więc pojawcie się koło wału punktualnie bo Andrzej będzie naszym przewodnikiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 437
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak było dziś u nas, słońce z rześkim Wink wiatrem ... ale atmosfera jak zawsze rodzinna i ciepła Wink




Powiększenie



Powiększenie


PS

Kilka ciekawostek Wink :
Podczas jednej edycji "korespondenta" strzały jednego uczestnika pokonują w przybliżeniu dystans 1500 metrów.

W trakcie dotychczasowych 15 edycji daje to 22.5 km Smile

Łączna liczba strzałów to 900.
Łączna liczba punktów do zdobycia 4500.
Najwyższy wynik(po 14 edycjach) to 275 pkt/ 300 możliwych do zdobycia
Kilogramy "wyciśnięte" podczas jednej edycji z łuków 40-65# to w przybliżeniu 1,08-1,76 tony.... razy 15...16,2-26,4 t

Wink


Ostatnio zmieniony przez N.E.M.O dnia Nie Lis 30, 2014 21:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
An



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Wołczyn- "An-onimy" Łucznicy Tradycyjni

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wołczyn po 2 dniowym strzelaniu. I grupa strzelała w sobotę, dzisiaj dostrzelała grupa II. Łącznie 13 osób podeszło do korespondenta.

Warunki pogodowe: zimno, chwilami bardzo zimno i średnio- mocny boczny wiatr. Czyli normalne warunki zimowe.

Czekamy na wyniki zbiorcze i pozdrawiamy cieplutko wszystkich zmarzniętych uczestników korespondenta Smile

Nasze fotki: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.738514742896202.1073741853.115656925181990&type=3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fana



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 9
Skąd: Żory, Śląsk

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rybniku -1°C, i wiatr przeszywający do szpiku kości. Nie pomogła herbatka z prądem Smile, "następną razą" prosimy organizatora na... wiosnę....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akfraga



Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarznięty Mińsk Mazowiecki pozdrawia z ciepłego pokoju.
U nas temperatura -8, duża wilgotność, ale daliśmy radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 437
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa z Grzybowa



Powiększenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kilkanaście minut zamieszczę wyniki. Niestety nie wszystkie zgłoszone grupy nadesłały wyniki. Zakładam więc, że jeżeli nie mam wyników to grupa zrezygnowała ze strzelania. Nie wpisuję jeszcze miejsc bo zapewne pojawią się jakieś reklamację ale jutro już wszystko uzupełnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista wyników

Młodzicy

1 Róbert Szajkó - T- 170 pkt
2 Ferenc Cseresznyés - T- 162 pkt
3 Nart Osman ESEN – T – 129 pkt
4-5 Adam Dettlaff - T - 126 pkt
4-5 ΑJAX GAVAKIS - TM - 126 pkt
6 Gergő Zvolenszki -T- 121p
7 Farkas, Bálint - T - 109 pkt
8 Agata Nowicka – T - 70 pk
9 Gülce Şimal ÖZ – T – 30 pkt (8 lat)



Juniorzy
1 Krzysztof Czerwiński – TM – 228 pkt
2Richard Zvolenszki - T - 223 pkt
3 Sándor Werner - T- 195 pkt
4 Dániel Tamás - T- 157 pkt
5 Zoltán Kincses - T- 151 pkt
6 color=green]Łukasz Rubach – TM- 141 pkt[/color]
7 Krzysztof Lange - T 140 pkt
8 Murat KARAMAN – T – 139 pkt
9 SOFIA SKOURTI - T - 120 pkt
10 Ádám Molnár – T - 119 pkt
11 Kubicz Agnieszka TM - 118 pkt

12 Renáta Szabó - T- 108 pkt
13 Jerzy Baldy – T- 90 pkt
14 Ilona Nagy - TM– 86 pkt
15 Anita Nowicka – T – 82 pkt
16 Bartosz Bochenski – T – 80 pkt
17 Ömer AYCI – T – 72 pkt
18 Ignacy Pisarkiewicz - T 67 pkt
19Michał Skrzekowski – T- 63 pkt
20 Maria Buss - TM – 60 pkt
21-22 Jarczewska Monika - TM - 56 pkt
21-22 Dávid Miskolci – TM – 56 pkt

23 Áron Gazdag - TM – 47 pkt
24 Adam Sawicz –T 40 pkt
25 Beatrix Kucora – T – 36 pkt
26 Viktória Szatmári T – 27 pkt
27 Paweł Rogalski -T – 26 pkt
28 Petra Földi – TM – 17 pkt
29 Szabolcs Dobó – T – 12 pkt




Kobiety

1 Anna „An” Płotycia - T - 200 pkt
2 Monika Walkowska – T – 192 pkt
3 Katarzyna Gabrysz – T -191 pkt
4 Fabisiak Magda – TM – 183 pkt
5 Andrea Fehér Gesznerné - T- 173 pkt
6 Barbara Winkowska – T – 165 pkt
7 Agnieszka Domagała – TM – 161 pkt
8 Каширина Анастасия – T - 160 pkt
9 Jessica Bignardi - H - 152 pkt
10 Anna Rubach – TM – 150 pkt

11 Anna Pawłowska – TM - 143 pkt
12 Małgorzata Jabłońska - TM – 141 pkt

13-14 Marta Michalak - T 139 pkt
13-14 Anna Kacprzyk – TM – 139 pkt
15 Anna Szadkowska - T - 134 pkt
16-17 Monika Manikowska - T 130 pkt
16-17 Justyna Kulej - T - 130 pkt
18 Iga Woźnica - T – 128 pkt
19 Stanisława Babło – T – 124 pkt
20 Dorota Janiszewska – TM – 122 pkt

21 Aleksandra Lange - T 120 pkt
22-23 Jadwiga Maślanek – T – 118 pkt
22-23 Natalia Drozd - T - 118 pkt
24 Anna Mazur – T -115 pkt
25-26 Magdalena Mendel – T - 111 pkt
25-26 Kasia Konarska – T – 111 pkt
27 Aleksandra Czeczot – T - 108 pkt
28 Sebahat OLUÇAY – T – 100 pkt
29 Natalia Ryś - TM - 94 pkt. (niepełnosprawna na wózku)
30 CHRYSANTHI BISBIKI - T -91 pkt
31 Anna Witaszak – T - 89 pkt
32-33 Lucyna Cichowska – T – 87 pkt
32-33 Kamila Treder-Pieczyńska – T - 87 pkt

34 Marta Kalota-Treder –T- 82 pkt
35 Merve TOPKAYA – T – 80 pkt
36 Paulina Fojud – T - 78 pkt
37 Maria Wedler - T - 76 pkt
38 Agnieszka Grześkowiak – T - 70 pkt
39 Tarnowska Beata – T - 68 pkt
40 Anna-Maria Czarnecka – T - 64 pkt
41 Ewa Białek – TM – 63 pkt
42 Palina Karnei –TM - 60 pkt.


43 Калинка Наталия – T - 58 pkt
44 ERASMIA SMYROGLOU - T 56 pkt
45 Maria Włodarz – T - 49 pkt
46 Joanna Sadowska - T - 47 pkt
47 Edyta Gabała – T – 43 pkt
48 Magda Gembara - T - 42 pkt
49 Bilge DALGIÇ – T – 37 pkt
50 Anna Jarnut – T - 24 pkt
51 Odette Sigala, - T - 21 pkt
52 ELENA ANTONIADOU - T - 21 pkt
53 Леонова Людмила – T - 20 pkt
54 Ewa Marczewska - T 16 pkt


Mężczyżni
1 Emil Stąpór – TM – 262 pkt
2 Grzegorz Adamiec – TM - 255 pkt
3-4 Trzeciak Andrzej - TM - 253 pkt.

3-4 Jerzy Andrzejczak –T – 253 pkt
5-6 Krzysztof Powałowski TM - 248 pkt.
5-6 István Szántó - T- 248 pkt
7 Andrzej Węgrzynowicz – TM – 247 pkt
8-9 Hans Bolink – TM – 246 pkt
8-9 Wojciech Mrówczyński – TM – 246 pkt

10 Jacek Mańko JACYMIR – H – 242 pkt

11-12 Piotr Chreścionko – T - 238 pkt
11-12 Dariusz Psiuk – T – 238 pkt
13 Piotr Gonet - T - 236 pkt
14 Bartek Jonek – T – 235 pkt
15 Wiesław Mamot – TM 234 pkt
16 Bogdan Gumiński – T - 232 pkt
17 Kubicz Michał - TM -231 pkt.
18 Łukasz Nawalny, H – 230 pkt
19-21Tomasz Cejmer – TM – 227 pkt
19-21 Jerzy Zdanowski – TM – 227 pkt


19-21 Krzysztof Siemieniec – TM - 227 pkt
22 Paweł Nowak – T -226 pkt
23-26 Tomasz Sadkowski – TM – 225 pkt
23-26 Wojciech Białek - TM – 225 pkt

23-26 Mariusz Hańczyk – T - 225 pkt
23-26 Leszek Lewandowski –TM- 225 pkt.
27 Rafał Stempski - T – 224 pkt
28 Jan Napruszewski – T – 223 pkt
29 Wojciech Łanda, - T -221 pkt
30-31 Adam Staszkiewicz - T – 220 pkt
30-31 Tarnowski Krzysztof - T -220 pkt

32 Gert de Graaf – TM 219 pkt
33-35 Zbigniew Sawicki - H - 218 pkt.
33-35 Przemysław Walkowski – T - 218 pkt
33-35 Jerzy Jaworski – T – 218 pkt
36 Adam Kaczmarkiewicz – TM – 217 pkt
37 Rico Giumento – TM – 216 pkt

40-42 Zbigniew Szczerba – T – 215 pkt
40-42 Jacek Pająk - T 215 pkt
40-42Bogusław Zawadzki – T - 215 pkt
43 Andrzej Szkwarkowski – H – 214 pkt

44-45 Andrzej Rubach – TM – 213 pkt
44-45 Arkadiusz Rosiecki – T - 213 pkt
46-47 Rafał Derech – T – 212 pkt
46-47 Dowhyluk Rafał - TM -212 pkt
48 Pongrácz, István - T - 210 pkt
49-52 Piotr Gruszczyński - T - 208 pkt
49-52 Ervin Bajnóczi - T- 208 pkt
49-52Jarosław Niewiarowski, T – 208 pkt
49-52 Krzysztof Doliński - H- 208 pkt.
53 Adam Szwarc – T -207 pkt

54-55 Piotr Korec – TM – 206 pkt
54-55 Tamás Lovász - T- 206 pkt
56 Andrzej Frankowski – TM - 205 pkt
57-58 Karol Pisarkiewicz – T 204 pkt
57-58 Michał Wieciech – T - 204 pkt
59 Mariusz Jarzyński – TM – 203 pkt
60 Gabriele Maestri - T - 202 pkt
61-62 Dariusz Lange - T 201 pkt
61-62 Jan Cieślik - TM - 201 pkt

63-65 Krzysztof Brzeziński – T – 200 pkt
63-65 Jarczewski Andrzej - TM - 200 pkt.
63-65 Zoltán Molnár - TM – 200 pkt
66 Bristyán, László - T - 199 pkt
67-68 Łukasz Baran – T 198 pkt
67-68 Wojciech Dettlaff - T 198 pkt
69 Artur Kołodziejczyk – T -197 pkt
70 Jakub Solarz - T - 196 pkt
71-72 Mihály Geszner -TM- 194 pkt
71-72 Piotr Bodnar – T – 194 pkt

73 Piotr Hoffer, T – 193 pkt
74-76 Grzegorz Koczan – T – 192 pkt
74-76 Jerzy Jackowski - T - 192 pkt
74-76 Sipeki, József - T - 192 pkt
77-78 Sándor Orbán – T - 191 pkt
77-78 Леонов Никита - T -191 pkt
79-80 Wojtek Deskiewicz – TM – 190 pkt
79-80 Mikołaj Walkowski – T – 190 pkt
81-83 Marcin Ląd -T - 189 pkt
81-83 Maciej Kubicz - T - 189 pkt
81-83 KOSTAS PAPANTONIOU - T - 189 pkt

84 Humphrey Scholten – TM – 188 pkt
85-86 Jan Kuciński – T – 184 pkt
85-86 [color=yellow]Karol Narbut – TM - 184 pkt[/color]
87-89 Maurilio da Guardiagrele - H, - 183 pkt
87-89 Maciek Jonek –T – 183 pkt
87-89 Mariusz Kopieć – T – 183 pkt
90 István Bordé - T- 182 pkt
91 Sczendzina Robert - TM - 181 pkt.
92-93 Przemysław Witkowski - TM - 180 pkt

92-93 Jarosław Kotlarek - T 180 pkt

94-96 Wojtek Skorupa – T – 179 pkt
94-96 Bartłomiej Zielonka – T – 179 pkt
P94-96 iotr Jachymek – T - 179 pkt
97-98 Przemysław Krawczyk – T – 178 pkt
97-98 Piotr Flaga - TM - 178 pkt
99-101 Andrzej Garbiec - T 176 pkt
99-101 László Jákfalvi - T- 176 pkt
99-101 Jakub Powałowski - TM - 176 pkt
102-103Lajos Pál - TM- 176 pkt
102-103 JASON GAVAKIS - T - 176 pkt
104 Robert Buller - TM -175 pkt


105 Szymon Rubach – TM - 174 pkt


106-109 Emil Kowalski – T - 173 pkt
106-109 Bronisław Mielcarek – T – 173 pkt
106-109 Adam Klarowicz - H - 173 pkt
106-109 Piotr Kosiorek - T - 173 pkt
107 Pintér, László -T- 172 pkt
108 Adam Hrehorowicz- T – 170 pkt
109 János Pallag - T- 169 pkt
110-111 Piotr Marczyk, T – 167 pkt
110-111Maciej Grześkowiak – TM - 167 pkt

112-113 Ad Schouwenaar – TM – 166 pkt

112-113 Piotr Kopka - T - 166 pkt
114 Béla Karácsonyi - T- 165 pkt
115 Krzysztof Riebandt - T 164 pkt
116 Jerzy Leśniewski - T-163 pkt.
117 Andruszkiewicz Władysław - TM - 162 pkt.
118 GAVAKIS VLADIMIROS - T - 161 pkt
119 Sipeki id, József - T - 159 pkt
120 Łukasz Szymonowicz – T - 157 pkt
121-123 Marcin Szeląg - T - 155 pkt.
121-123 Luca Torricelli - H - 155 pkt
121-123 Воробель Роман T - 155 pkt

124-127 Wawrzyniak Tomasz - TM - 154 pkt.
124-127 Paweł Szajek – TM - 154 pkt

124-127 Wiktor Wedler - T - 154 pkt
124-127 Paweł Złochowski – T - 154 pkt
128-130 Sebastian Kuc – T – 153 pkt
128-130 Piotr Barański – T 153 pkt
128-130 Marek Zubek – T – 153 pkt
131-132 Marcin Jopek – T – 152 pkt
131-132 Salih Metin AYCI – T – 152 pkt
133-134 Lajos Sárközi - T- 151 pkt
133-134 Robert Sierpiński - T - 151 pkt

135 Antoni Korol –T - 150 pkt
136 Przemysław Huskiewicz – TM - 149 pkt
137 Tóth, Ferenc – T - 148 pkt
138-140 Włodzimierz Woźnica – H - 147 pkt.
138-140 Tomasz Siemieniec – T - 147 pkt
138-140 Viktor Táborosi – T – 147 pkt
141-143 Ufuk GENÇER – T – 146 pkt
141-143 Трофимов Юрий - TM - 146 pkt
141-143 Paweł Głownia – T 146 pkt,
144-145 Волчков Александр – T - 144 pkt
144-145 Janusz Kasiak – T - 144 pkt.


146-147 Sjors Scholten – TM – 143 pkt

146-147 Sebastain Tabuła – T – 143 pkt
148-151 Darek Chojnacki – T – 142 pkt
148-151 Wojciech Szulc – TM -142 pkt
148-151 István Cseresznyés - T- 142 pkt
148-151 Adrian Czok – T -142 pkt
152-154 Sławomir Łaciński – T 139 pkt
152-154 Bartosz Hajncz – T – 139 pkt
152-154 ANTONIS ALIADES - T - 139 pkt
155-157 Robert Neumann - TM - 138 pkt.
155-157 Roman Maciborko – T – 138 pkt
155-157 Babis Katonidis, - TM - 138 pkt

158Jędrzej Malinowski – TM 137 pkt
159-161 Tadeusz Boroński – T - 135 pkt
159-161 Grzegorz Cebula – T -135 pkt
159-161 Jakub Woźnica – H - 135 pkt
162-164 Marcin Marczak –T - 134 pkt
162-164 Artur Wosinek – T – 134 pkt
162-164 Patryk Szafraniec – H - 134 pkt
165 Школяренко Сергей – T - 132 pkt
166 Adam Radziun - H – 131 pkt
167 Krzysztof Kępiński - T 130 pkt
168-169 Королёв Евгений – T - 128 pkt
168-169 GEORGE MITSIKAS - T - 128 pkt

170-171 Ireneusz Kapusta –T - 127 pkt.
170-171 Janusz Nowicki – H -127 pkt
172 Paride Stefano Corsano – T - 126pkt
173 Leszek Balicki - T– 122 pkt
174-175 Waldemar Makowski - TM 121 pkt
174-175 LYKOURGOS BALODIMOS - T - 121 pkt
176 Paweł Boroń - 119 pkt.
177 Mirosław Konarski - T 118 pkt
178 Michał Danes – T – 117 pkt
179 Mattia Baldi –H - 116pkt
180 Michał Kryściak - T - 115 pkt

181 Киреев Виталий - T - 114 pkt
182 Грищенко Константин – T - 113 pkt
183 Maciej Białkowski, H – 112 pkt
184-185 Owen Griffiths – T – 110 pkt
184-185 Rady, Ákos - T - 110 pkt
186 TAXIARCHIS CHASSALEVRIS - T - 107 pkt
187-188 Mateusz Rzyski – T - 106 pkt
187-188 Tomasz Lutak – T - 106 pkt
189 Marek Piasecki – T – 102 pkt
190 Adam Majchrowski – T 100 pkt
191-192 Massimiliano S. Falzoni - H - 99 pkt.
191-192 Adem ASLAN – T – 99 pkt

193 Basilis Piperas – T - 98 pkt
194 SPYROS SAMSONAS - T - 97 pkt
195 Киреев Владимир – T - 96 pkt
196 Mateusz Labuda – T – 95 pkt
197 Maciej Lademann - T - 94 pkt
198-199 Mateusz Rakus – T -93 pkt
198-199 Ákos Kucora – T – 93 pkt
200-201 Krzysztof Szyper –TM- 92 pkt.
200-201 Soner GENÇER – T - 92 pkt
202 AZOIDES OLISTER - T - 91 pkt
203 Andrzej Dzikowski - T -90 pkt
204-205 Mikołaj Drozdowski – T - 89 pkt
204-205 Norbert Molnár – T – 89 pkt

206 Ahmet KARAMAN – T – 88 pkt
207-209 Tadeusz Krupowies - TM -86 pkt.
207-209 Andrzej Rakowicz – T - 86 pkt
207-209 Tamás Szalma – T – 86 pkt
210 Konrad Szóstak - T 80 pkt
211-212 Krzysztof Kiliński – T - 79 pkt
211-212 Emre KARAOĞLU – T – 79 pkt
213 Daniel Treder –T- 78 pkt
214-215 Győző Táborosi – T – 77 pkt
214-215 Zoltán Pataki – T – 77 pkt
216-217 Wojtek Rybarczyk – T – 73 pkt
216-217 Giannis Tsilikis – T - 73 pkt

218-220 Csaba Györkös – T – 72 pkt
218-220 Paweł Pniewski - T – 72 pkt
218-220 Daniel Miedzik - T - 72 pkt
221 Nataniel Dydyński –TM- 71 pkt
222 Sebastian Szkwarkowski – T – 70 pkt
223 TSIFODIMOS IOANNIS - T - 66 pkt
224 PHILIPPOS ANTONIADES - T - 64 pkt
225 Karol Komosiński – TM - 62 pkt
226 Dimitris Lykakis – T - 61 pkt
227 Petros Lamprides – T- 58 pkt
228-229 Edward Hirc – T – 57 pkt
228-229 Stathis Tallaris, - TM -57 pkt

230 Daniel Nowicki – TM - 55 pkt
231 Paweł Liszcz – T – 54 pkt
232 Dawid Krukowski - T- 53 pkt
233 Dariusz Bochenski – T – 50 pkt
234-235 Adam Czarnecki – T – 45 pkt
234-235 İbrahim SARI – T – 45 pkt
236 Artur Sosnowski – T - 45 pkt
237 Krzysztof Kozłowski –T- 34 pkt
238 Piotr Jurga –T - 32 pkt
239 Jacek Pieczyński – T - 26 pkt
240-241 Nikos Filipposoglou – T- 24 pkt
240-241 Aleksander Fedyczek – T - 24 pkt
242-243 Cevat ESEN – T – 20 pkt
242-243 SOPHOCLES PINOPOULOS- T - 20 pkt


Spóźnione wyniki ze Szczytna
Adrian Drężek 1996 łuk historyczny – 101p.
łuki tradycyjne:
Grzegorz Drężek 1971 -191p.
Adam Kunikowski 1969 – 128p.
Zuzanna Zakrzewska 1996 – 89p.
Bartosz Kuczyński 1996 – 100p.
Ewa Ambroziak 2000 – 47p.
Zuzanna Stańczak 1999 – 87p.
Sara Jankowska 1994 – 94p. ( doszła w dniu turnieju)


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Sro Gru 03, 2014 21:20, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zibi



Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej przestawiał podział na kategorie łuków:

KOBIETY
1 Jessica Bignardi - H - 152

1 - Anna „An” Płotycia - T - 200
2 - Monika Walkowska - T - 192
3 - Katarzyna Gabrysz - T - 191
4 - Andrea Fehér Gesznerné - T - 173
5 - Barbara Winkowska - T - 165
6 - Каширина Анастасия - T - 160
7 - Marta Michalak - T - 139
8 - Anna Szadkowska - T - 134
9 - Monika Manikowska - T - 130
10 - Justyna Kulej - T - 130
11 - Iga Woźnica - T - 128
12 - Stanisława Babło - T - 124
13 - Dorota Janiszewska - T - 122
14 - Aleksandra Lange - T - 120
15 - Jadwiga Maślanek - T - 118
16 - Natalia Drozd - T - 118
17 - Anna Mazur - T - 115
18 - Magdalena Mendel - T - 111
19 - Kasia Konarska - T - 111
20 - Aleksandra Czeczot - T - 108
21 - Sebahat OLUÇAY - T - 100
22 - Anna Witaszak - T - 89
23 - Lucyna Cichowska - T - 87
24 - Kamila Treder Pieczyńska - T - 87
25 - Anita Nowicka - T - 82
26 - Marta Kalota Treder - T - 82
27 - Merve TOPKAYA - T - 80
28 - Paulina Fojud - T - 78
29 - Maria Wedler - T - 76
30 - Agnieszka Grześkowiak - T - 70
31 - Tarnowska Beata - T - 68
32 - Anna Maria Czarnecka - T - 64
33 - Калинка Наталия - T - 58
34 - Maria Włodarz - T - 49
35 - Joanna Sadowska - T - 47
36 - Edyta Gabała - T - 43
37 - Magda Gembara - T - 42
38 - Bilge DALGIÇ - T - 37
39 - Anna Jarnut - T - 24
40 - Odette Sigala, - T - 21
41 - Леонова Людмила - T - 20
42 - Ewa Marczewska - T - 16

1 - Fabisiak Magda - TM - 183
2 - Agnieszka Domagała - TM - 161
3 - Anna Rubach - TM - 150
4 - Anna Pawłowska - TM - 143
5 - Małgorzata Jabłońska - TM - 141
6 - Anna Kacprzyk - TM - 139
7 - Natalia Ryś - TM - 94 (niepełnosprawna Nna wózku)
8 - Ewa Białek - TM - 63
9 - Palina Karnei - TM - 60



MĘŻCZYŹNI

1 - Jacek Mańko JACYMIR - H - 242
2 - Łukasz Nawalny, - H - 230
3 - Zbigniew Sawicki - H - 218
4 - Andrzej Szkwarkowski - H - 214
5 - Krzysztof Doliński - H - 208
6 - Maurilio da Guardiagrele - H - 183
7 - Adam Klarowicz - H - 173
8 - Luca Torricelli - H - 155
9 - Włodzimierz Woźnica - H - 147
10 - Jakub Woźnica - H - 135
11 - Patryk Szafraniec - H - 134
12 - Adam Radziun - H - 131
13 - Janusz Nowicki - H - 127
14 - Mattia Baldi - H - 116
15 - Maciej Białkowski - H - 112
16 - Massimiliano S. Falzoni - H - 99
-
1 - Jerzy Andrzejczak - T - 253
2 - István Szántó - T - 248
3 - Piotr Chreścionko - T - 238
4 - Piotr Gonet - T - 236
5 - Bartek Jonek - T - 235
6 - Bogdan Gumiński - T - 232
7 - Paweł Nowak - T - 226
8 - Mariusz Hańczyk - T - 225
9 - Rafał Stempski - T - 224
10 - Jan Napruszewski - T - 223
11 - Wojciech Łanda, - T - 221
12 - Adam Staszkiewicz - T - 220
13 - Tarnowski Krzysztof - T - 220
14 - Przemysław Walkowski - T - 218
15 - Jerzy Jaworski - T - 218
16 - Zbigniew Szczerba - T - 215
17 - Jacek Pająk - T - 215
18 - Bogusław Zawadzki - T - 215
19 - Arkadiusz Rosiecki - T - 213
20 - Rafał Derech - T - 212
21 - Pongrácz, István - T - 210
22 - Piotr Gruszczyński - T - 208
23 - Ervin Bajnóczi - T - 208
24 - Jarosław Niewiarowski, - T - 208
25 - Adam Szwarc - T - 207
26 - Tamás Lovász - T - 206
27 - Karol Pisarkiewicz - T - 204
28 - Michał Wieciech - T - 204
29 - Gabriele Maestri - T - 202
30 - Dariusz Lange - T - 201
31 - Krzysztof Brzeziński - T - 200
32 - Bristyán, László - T - 199
33 - Łukasz Baran - T - 198
34 - Wojciech Dettlaff - T - 198
35 - Artur Kołodziejczyk - T - 197
36 - Jakub Solarz - T - 196
37 - Piotr Bodnar - T - 194
38 - Piotr Hoffer, - T - 193
39 - Grzegorz Koczan - T - 192
40 - Jerzy Jackowski - T - 192
41 - Sipeki, József - T - 192
42 - Sándor Orbán - T - 191
43 - Леонов Никита - T - 191
44 - Mikołaj Walkowski - T - 190
45 - Marcin Ląd - T - 189
46 - Maciej Kubicz - T - 189
47 - Jan Kuciński - T - 184
48 - Maciek Jonek - T - 183
49 - Mariusz Kopieć - T - 183
50 - István Bordé - T - 182
51 - Jarosław Kotlarek - T - 180
52 - Wojtek Skorupa - T - 179
53 - Bartłomiej Zielonka - T - 179
54 - Piotr Jachymek - T - 179
55 - Przemysław Krawczyk - T - 178
56 - Andrzej Garbiec - T - 176
57 - László Jákfalvi - T - 176
58 - Emil Kowalski - T - 173
59 - Bronisław Mielcarek - T - 173
60 - Piotr Kosiorek - T - 173
61 - Pintér, László - T - 172
62 - Adam Hrehorowicz - T - 170
63 - János Pallag - T - 169
64 - Piotr Marczyk, - T - 167
65 - Piotr Kopka - T - 166
66 - Béla Karácsonyi - T - 165
67 - Krzysztof Riebandt - T - 164
68 - Jerzy Leśniewski - T - 163
69 - Sipeki id József - T - 159
70 - Łukasz Szymonowicz - T - 157
71 - Marcin Szeląg - T - 155
72 - Воробель Роман - T - 155
73 - Wiktor Wedler - T - 154
74 - Paweł Złochowski - T - 154
75 - Sebastian Kuc - T - 153
76 - Piotr Barański - T - 153
77 - Marek Zubek - T - 153
78 - Marcin Jopek - T - 152
79 - Salih Metin AYCI - T - 152
80 - Lajos Sárközi - T - 151
81 - Robert Sierpiński - T - 151
82 - Antoni Korol - T - 150
83 - Tóth, Ferenc - T - 148
84 - Tomasz Siemieniec - T - 147
85 - Viktor Táborosi - T - 147
86 - Ufuk GENÇER - T - 146
87 - Paweł Głownia - T - 146
88 - Волчков Александр - T - 144
89 - Janusz Kasiak - T - 144
90 - Sebastain Tabuła - T - 143
91 - Darek Chojnacki - T - 142
92 - István Cseresznyés - T - 142
93 - Adrian Czok - T - 142
94 - Sławomir Łaciński - T - 139
95 - Bartosz Hajncz - T - 139
96 - Roman Maciborko - T - 138
97 - Tadeusz Boroński - T - 135
98 - Grzegorz Cebula - T - 135
99 - Marcin Marczak - T - 134
100 - Artur Wosinek - T - 134
101 - Школяренко Сергей - T - 132
102 - Krzysztof Kępiński - T - 130
103 - Королёв Евгений - T - 128
104 - Ireneusz Kapusta - T - 127
105 - Paride Stefano Corsano - T - 126
106 - Leszek Balicki - T - 122
107 - Paweł Boroń - T - 119
108 - Mirosław Konarski - T - 118
109 - Michał Danes - T - 117
110 - Michał Kryściak - T - 115
111 - Киреев Виталий - T - 114
112 - Грищенко Константин - T - 113
113 - Owen Griffiths - T - 110
114 - Rady, Ákos - T - 110
115 - Mateusz Rzyski - T - 106
116 - Tomasz Lutak - T - 106
117 - Marek Piasecki - T - 102
118 - Adam Majchrowski - T - 100
119 - Adem ASLAN - T - 99
120 - Basilis Piperas - T - 98
121 - Киреев Владимир - T - 96
122 - Mateusz Labuda - T - 95
123 - Maciej Lademann - T - 94
124 - Mateusz Rakus - T - 93
125 - Ákos Kucora - T - 93
126 - Soner GENÇER - T - 92
127 - Andrzej Dzikowski - T - 90
128 - Mikołaj Drozdowski - T - 89
129 - Norbert Molnár - T - 89
130 - Ahmet KARAMAN - T - 88
131 - Andrzej Rakowicz - T - 86
132 - Tamás Szalma - T - 86
133 - Konrad Szóstak - T - 80
134 - Krzysztof Kiliński - T - 79
135 - Emre KARAOĞLU - T - 79
136 - Daniel Treder - T - 78
137 - Győző Táborosi - T - 77
138 - Zoltán Pataki - T - 77
139 - Wojtek Rybarczyk - T - 73
140 - Giannis Tsilikis - T - 73
141 - Csaba Györkös - T - 72
142 - Paweł Pniewski - T - 72
143 - Daniel Miedzik - T - 72
144 - Sebastian Szkwarkowski - T - 70
145 - Dimitris Lykakis - T - 61
146 - Petros Lamprides - T - 58
147 - Edward Hirc - T - 57
148 - Paweł Liszcz - T - 54
149 - Dawid Krukowski - T - 53
150 - Dariusz Bochenski - T - 50
151 - Adam Czarnecki - T - 45
152 - İbrahim SARI - T - 45
153 - Artur Sosnowski - T - 45
154 - Krzysztof Kozłowski - T - 34
155 - Piotr Jurga - T - 32
156 - Jacek Pieczyński - T - 26
157 - Nikos Filipposoglou - T - 24
158 - Aleksander Fedyczek - T - 24
159 - Cevat ESEN - T - 20
-
1 - Emil Stąpór - TM - 262
2 - Grzegorz Adamiec - TM - 255
3 - Trzeciak Andrzej - TM - 253
4 - Krzysztof Powałowski - TM - 248
5 - Andrzej Węgrzynowicz - TM - 247
6 - Hans Bolink - TM - 246
7 - Wojciech Mrówczyński - TM - 246
8 - Dariusz Psiuk - TM - 238
9 - Wiesław Mamot - TM - 234
10 - Kubicz Michał - TM - 231
11 - Tomasz Cejmer - TM - 227
12 - Jerzy Zdanowski - TM - 227
13 - Krzysztof Siemieniec - TM - 227
14 - Tomasz Sadkowski - TM - 225
15 - Wojciech Białek - TM - 225
16 - Leszek Lewandowski - TM - 225
17 - Gert de Graaf - TM - 219
18 - Adam Kaczmarkiewicz - TM - 217
19 - Rico Giumento - TM - 216
20 - Andrzej Rubach - TM - 213
21 - Dowhyluk Rafał - TM - 212
22 - Piotr Korec - TM - 206
23 - Andrzej Frankowski - TM - 205
24 - Mariusz Jarzyński - TM - 203
25 - Jan Cieślik - TM - 201
26 - Jarczewski Andrzej - TM - 200
27 - Zoltán Molnár - TM - 200
28 - Mihály Geszner - TM - 194
29 - Wojtek Deskiewicz - TM - 190
30 - Humphrey Scholten - TM - 188
31 - Karol Narbut - TM - 184
32 - Sczendzina Robert - TM - 181
33 - Przemysław Witkowski - TM - 180
34 - Piotr Flaga - TM - 178
35 - Jakub Powałowski - TM - 176
36 - Lajos Pál - TM - 176
37 - Robert Buller - TM - 175
38 - Szymon Rubach - TM - 174
39 - Maciej Grześkowiak - TM - 167
40 - Ad Schouwenaar - TM - 166
41 - Andruszkiewicz Władysław - TM - 162
42 - Wawrzyniak Tomasz - TM - 154
43 - Paweł Szajek - TM - 154
44 - Przemysław Huskiewicz - TM - 149
45 - Трофимов Юрий - TM - 146
46 - Sjors Scholten - TM - 143
47 - Wojciech Szulc - TM - 142
48 - Robert Neumann - TM - 138
49 - Babis Katonidis, - TM - 138
50 - Jędrzej Malinowski - TM - 137
51 - Waldemar Makowski - TM - 121
52 - Krzysztof Szyper - TM - 92
53 - Tadeusz Krupowies - TM - 86
54 - Nataniel Dydyński - TM - 71
55 - Karol Komosiński - TM - 62
56 - Stathis Tallaris, - TM - 57
57 - Daniel Nowicki - TM - 55


Ostatnio zmieniony przez Zibi dnia Pon Gru 01, 2014 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarekL



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 157
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Zibi.
Na liście mężczyzn na miejscu 107 Aleksandra Lange (120 pkt).
Możesz ją przenieść do pań ? Wink
Pozdrawiam Darek L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibi



Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarekL napisał:
Cześć Zibi.
Na liście mężczyzn na miejscu 107 Aleksandra Lange (120 pkt).
Możesz ją przenieść do pań ? Wink
Pozdrawiam Darek L.

Poprawione Smile
Błąd jest w ogólnym zestawieniu, ja tylko szybko posortowałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 01, 2014 10:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group