Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XVI Runda Turnieju Korespondencyjnego 7-8.03.2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tato



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 13
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczytno strzelało w sobotę. Pierwsze strzelanie na dworze nie nastraja optymistycznie na resztę sezonu, ale... Smile.
https://drive.google.com/folderview?id=0B2sgcd7NzpsxfkdsY0I0RDVfcDduak44SWkxWXJGV0l3cjdheVQ1UzVCUUNmQl9GbE5xR1E&usp=sharing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 08, 2015 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
Fana



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 9
Skąd: Żory, Śląsk

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego na liście uczestników nie ma Rybnika?
Zgłaszałem.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłoszenia nie zauważyłem ale wyniki strzelania dotarły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gandalf



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 20
Skąd: Koszalińska Kompania Rycerska

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już po strzelaniu. Wyniki wysłane. Dzięki bardzo za wspólną zabawę. Trochę fotek tutaj:
https://www.dropbox.com/sh/s6s9of5uar6x64t/AAA7JQireTowiMfTZquAJHCDa?dl=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
An



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Wołczyn- "An-onimy" Łucznicy Tradycyjni

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Wyniki Wołczyna zostały przesłane /w ostatniej chwili Smile /.
Fotki do wglądu na stronie "An-onimów"
https://www.facebook.com/pages/An-onimy-%C5%81ucznicy-Tradycyjni-Wo%C5%82czyn/115656925181990

Pozdrawiam
Anna "An"
_________________
>>>>-------------------->
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AZIG



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: MALBORK

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malbork: Dzięki bardzo za wspólną zabawę. Trochę fotek:
https://plus.google.com/u/0/photos/101785501028834421631/albums/6123987495135497345
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sadek7



Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 07:41    Temat postu: 2x Cejmer & 0x Sadkowski Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie nr 7 to ja, Tomasz Sadkowski, bo miałem właśnie 245 punktow, a nie widzę siebie na liście. Tomek Cejmer jest 2x
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sobierad



Dołączył: 07 Gru 2014
Posty: 5
Skąd: Darzlubie

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 08:47    Temat postu: Zdjęcia z Pucka. Odpowiedz z cytatem

Kilka zdjęć z Pucka. Było przyjemnie ciepło, trochę wiało z zachodu. Atmosfera jak zawsze super Smile

_________________
-----> Sobierad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 335
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukasz Baran tez jest wpisany 2 razy
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 335
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weterani korespondenta po XVI edycji.

1.Bogdan Guminski -Bodzio- 3813 pkt
2.Adam Kaczmarkiewicz -N.E.M.O.-3405 pkt
3.Bartek Zielonka-Gandalf-2948 pkt
4.Wojtek Rybarczyk -Saladyn -2429 pkt
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Fana



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 9
Skąd: Żory, Śląsk

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rybnik dziękuje za wspólną rywalizację i świetną zabawę.



Reszta fotek na klubowej galerii
http://img24.otofotki.pl/obrazki/xh103_XVI_TKLT_ok.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do grupy z Wrocławia - CŁT - czy Piotr Gonet ostatecznie strzelał a jeżeli tak to jaki uzyskał wynik. Nie mogę się do niego dodzwonić (nie wiem czy mam aktualny numer). Jeżeli strzelał to chciałbym umieścić jego wynik na ostatecznej liście. Nie wiedziałem o całym zamieszaniu z grupą z Malezji, szkoda, że nikt mnie o tym nie poinformował wcześniej bo problem by nie zaistniał.


O 21.00 chciałbym ogłosić oficjalne wyniki więc proszę o informacje o udziale Piotra.

Poniżej oficjalne wyniki. Padł rekord frekwencji 518 uczestników.
Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam jesienią do udziału w edycji XVII, mam nadzieję, że frekwencja nadal będzie rosła.


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Pon Mar 09, 2015 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 431
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę zdjęć z zewsząd Smile

Łucznictwo to uniwersalny język który ŁĄCZY a nie DZIELI !!!


Gdynia


zoom


Wollongong


zoom

Wrocław


zoom


Alberta


zoom


Kraków


zoom


Kolomna Kremlin


zoom

Zawiercie


zoom


Johor



zoom


Ciąg dalszy nastąpi Wink


Ostatnio zmieniony przez N.E.M.O dnia Pon Mar 09, 2015 21:27, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalne wyniki XVI Rundy Turnieju Korespondencyjnego

Mężczyźni
1 Stąpór Emil – TM – 270 pkt
2 Seres Géza – TM – 269 pkt
3 Węgrzynowicz Andrzej – TM – 263 pkt
4 Andrzej Trzeciak - TM - 262 pkt.
5 Bogdan Gumiński – TM – 258 pkt
6 Babets Anatolij – TM – 251 pkt
7 SadkowskiTomasz – TM – 245 pkt
8 Grzegorz Adamiec – TM – 244 pkt

9-10 Wojciech Łanda - T - 239 pkt
9-10 Rafał Dowhyluk - TM - 239 pkt.

11-12 Bogusław Zawadzki – T – 238 pkt
11-12 Zbigniew Sawicki – H - 238 pkt
13 Tamás Lovász - T– 237 pkt
14 Jacek Mańko – H – 231 pkt
15 Krzysztof "Fazik" Brzeziński – T – 230 pkt
16 Zbigniew Szczerba – T – 227 pkt
17 Bogdan Skatuła – TM – 226 pkt
18 Rafał Stempski – TM - 225 pkt

19-20 Karsai, László - T - 224 pkt
19-20 Barterk Jonek - T - 224 pkt


21 Andrzej Rubach – TM 223 pkt

22 Krzysztof Doliński – H - 222 pkt.
[23-26 color=green]Andrzej Jarczewski - TM - 221 pkt.
23-26 Korec Piotr – TM – 221 pkt
23-26 Zdanowski Jerzy – TM – 221 pkt
23-26 Adam Staszkiewicz- TM – 221 pkt
27-30 Marcin Włochowicz – TM – 220 pkt[/color]
27-30 Ziborov Denys – T – 220 pkt
27-30 Krzysztof Tarnowski – T -“ 220 pkt
27-30 Tonny Wesselink – TM – 220 pkt


31 Jerzy Andrzejczak – T – 219 pkt
32- 35 Adam Kaczmarkiewicz – TM 217 pkt
32-35 Robert Frank – TM – 217 pkt

32-35 Glenn McMahon – T – 217 pkt
32-35 Székely Zoltán – TM – 217 pkt
36 Krzysztof Burzymowski - TM -216 pkt.
37-38 Piotr Flaga – TM – 214 pkt

37-38 Maciek Jonek - T - 214 pkt
39-40 Cejmer Tomasz – TM – 213 pkt
39-40 Psiuk Dariusz – T – 213 pkt



41-43 Walczak Adam – TM – 212 pkt

41-43 Arkadiusz „Aro” Rosiecki – T -“ 212 pkt
41-43 Marcin Szeląg - TM -212 pkt
44-45 Emil Kowalski - T - 211 pkt
44-45 Jędrzej Malinowski - TM - 211 pkt
46 Mihály Geszner -TM – 210 pkt

47-49 Artur Kołodziejczyk – T - 209 pkt,
48-49 Gabriel Maestri - T - 209 pkt
47-49 Krzysztof Siemieniec - T - 209 pkt

50-52 Łukasz Baran - TM - 208 pkt
50-52 Jacek Łabęcki – T – 208 pkt
50-52 Jerzy Jackowski –T - 208 pkt
53-55 Ireneusz Lebek – T – 207 pkt
53-55 Hans Bolink – TM – 207 pkt
53-55 Karol Pisarkiewicz -T - 207 pkt.

56-57 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka – T – 205 pkt
Leszek Lewandowski - TM - 205 pkt
56-57 Łukasz Nawalny - H – 205 pkt
58-59 Mikołaj Walkowski – H - 204pkt

58-59 Pongrácz, István – T – 204 pkt
60-61 Maciek Kubicz – T – 203 pkt
60-61 Sergij Ponomarenko, - T – 203 pkt
62 Péter Ernő – TM – 202 pkt
63-65 Narbutt Karol – TM – 201 pkt
63-65 Batko Tomasz – TM – 201 pkt

63-65 Béla Karácsonyi - T– 201 pkt


66-68 Jan Kuciński – T – 200 pkt
66-68 Piotr Chreścionko - T - 200 pkt
66-68 Tóth Zoltán – T -200
69-70 Lajos Pál - TM – 198 pkt
69-70 Ilea Máriusz - TM – 198 pkt

71 Henryk Welc – T - 197 pkt
72-75 Tódor Imre - T- 196
72-75 Jan Napruszewski – TM - 196 pkt
72-75 Anton Medvetskyi – T – 196 pkt
72-75 Seweryn Łobaza- TM - 196 pkt
76-78 Károlyi, Gábor - T - 194 pkt
76-78 Chodkowski Artur – TM - 194 pkt
76-78 Adam Wierzbicki – T – 194 pkt


79 Piotr „Misiek” Jachymek- T - 193 pkt
80-82 Przemysław Hańczy - T - 192 pkt
80-82 Przemysław Krawczyk - T 192 pkt.
80-82 Rafał Derech – T 192 pkt
83-84 Zenio Adam – TM – 191 pkt

83-84 Michał Kryściak – T - 191 pkt
85 Piotr Gruszczynski – T – 190 pkt
86-89 Michał Wieciech – T – 189 pkt
86-89 Ervin Bajnóczi - T– 189 pkt
86-89 Fazekas, Zsolt - T - 188 pkt
86-89 Piotr Kosiorek – T - 188 pkt
90-91 GIZA Leszek - T – 187 pkt.
90-91 Jerzy Leśniewski – T - 187 pkt.


92-93 Ryszard Pawłowski - TM - 186 pkt.
92-93 Łukasz Woronecki – TM – 186 pkt
94-95 Sławomir Łaciński - T - 185pkt
Jerzy Jaworski - T 185 pkt
Paweł Złochowski - T 185 pkt
94-95 Sebastian Kuc T – 185 pkt
96-101 Ugolino da Saluzzo - H - 184 pkt.
96-101 Robert Sierpiński – T - 184 pkt
96-101 Adam „Szeryf” Szwarc – T – 184 pkt
96-101 Tadeusz ''Tadziu'' Boroński –T- 184 pkt (zekier)
96-101 Andrzej Laszczka – T – 184 pkt
96-101 Vadim Keleberdenko, - T – 184 pkt


102-103 Leszek "Haris" Jęczkowski – T – 183 pkt
102-103 Щербаха Андрій – T – 183 pkt
104 Flerko Oleg – T – 182 pkt
105-107 Krzysztof Riebandt - T 181 pkt
105-107 Dariusz Lange - T 181 pkt
105-107 Bartosz Bocheński – T - 181 pkt
108 Moiseichik Sergei – TM – 179 pkt
109-111 Marcin Ląd – T – 178 pkt
109-111 Sandu Ruslan – T – 178 pkt
109-111 Sipeki, József – T – 178 pkt


112-114 Andrzej Garbiec - T 177 pkt
112-114 Andrzej Szkwarkowski - H - 177 pkt
112-114 Taborosi Victor – T – 177 pkt
115-117 Євстігнєєв Денис – T- 176 pkt
115-117 Włodzimierz Woźnica- H - 176 pkt
115-117 Leszek Podgórski – T- 176 pkt
118 Jakub Powałowski - TM -175 pkt.
119-121 Szymon Szotowicz – TM 174 pkt
119-121 Enrico Giumento – TM – 174 pkt

119-121 Timár András - T- 174
119-121 Sebastian Szkwarkowski - T - 174 pkt
122 Wojciech Dettlaff - T 172 pkt


123-127 Adam Klarowicz – H – 171 pkt

123-127 Piotr Bodnar – T – 171 pkt
123-127 Szymon Rubach – TM 171 pkt
123-127 Filippov Nikolai – T – 171 pkt
123-127 Tomasz "Maszek" Wawrzyniak - TM - 171 pkt.
128 Jacek Świętnicki – T - 169 pkt
129-130 Jacek Pająk - T - 168pkt
129-130 Humphrey Scholten – TM 168 pkt
131 Ihor Chesnokovskyi – T – 168 pkt
132-133 Mariusz Kopieć - T - 167 pkt
132-133 Dávid Geszner – TM – 167 pkt


134-136 Korol Antoni - T – 166 pkt
134-136 Paweł Głownia – T - 166 pkt
134-136 Volodymyr Kirieiev – T – 166 pkt
137-141 Robert Neumann - TM -165 pkt
137-141 Maxym Hasanov – T - 165 pkt
137-141 Maurilio da Guardiagrele - H - 165 pkt
137-141 Константин Сергиенко, Индеец – T – 165 pkt
137-141 Jakub Solarz – T – 165 pkt
142-143 Wojtek Styrczula – T – 164 pkt
142-143 Sudak Piotr – TM – 164 pkt


144-146 Chad Cook – T 163 pkt
144-146 Piotr Zawada – T - 163 pkt
144-146 Moldován, Ákos – T – 163 pkt
147-151 Jarosław Niewiarowski - T – 162 pkt
147-151 Marushkin Vitali – T – 162 pkt
147-151 Sipos, Gábor – T - 162 pkt
147-151 Szymon Dekubanowski –T - 162pkt
147-151 Mateusz szewczyk – T – 162 pkt
152 Adam Kieloch - T -161 pkt.
153 Афанасьєв Олег – T -160 pkt


154 Bristyán, László – T – 159 pkt
155-157 Grzegorz Drężek – H €“ 158 pkt
155-157 Krzysztof Grzeszyk – T - 158 pkt
155-157 Juri Trofimov, - TM – 158 pkt
158-159 Krzysztof Borzęcki – T – 157 pkt
158-159 Robert Edwards – H - 157 pkt
160-161 Jarosław Kotlarek - T 156 pkt
160-161 László Jákfalvi – T - 156 pkt
162-166 Sándor Orbán - T – 155 pkt
162-166 Mariusz Hańczyk - T- 155 pkt
162-166 Adam Radziun – H – 155 pkt
162-166 Kohán Gábor – T - 155 pkt
162-166 Luca Torricelli - H - 155 pkt


167-169 Сергей Жуков, Алдаор – H – 154 pkt
167-169 Krzysztof Powałowski - TM -154 pkt.
167-169 Jerzy Dumański – TM 154 pkt

Daniel Miedzinski – T – 154 pkt
170-172 Sergij Porchun, - T – 153 pkt
170-172 Bartosz Hajncz - T - 153 pkt
170-172 Orłowski Karol – TM – 153 pkt
173 Janusz Nowicki - H - 152 pkt
174-178Páricsi Viktor – T - 151 pkt
174-178 Pintér, László – T – 151 pkt
174-178 Piotr Hoffer - H – 151 pkt
174-178 Dobos, Károly – T – 151 pkt
174-178 Przemysław Huskiewicz – T - 151 pkt


179-181 Adam Hrehorowicz - T - zekier 150 pkt
179-181 Vitali Kirieiev – T – 150 pkt
179-181 Sjors Scholten – TM – 150 pkt
183 Andrei Shtembuleak – H – 149 pkt
184-185 Bartłomiej Cichoń - H – 148 pkt

184-185 Sebastian Tabuła – T – 148 pkt
186-187 Lajos Sárközi - T– 147 pkt
186-187 Wojtek Deskiewicz – TM 147 pkt
188-189 Chassalevris Taxiarchis – T- 146 pkt
188-189 Dariusz Chojncki - T - 146 pkt


190-191 Fiore Costa - T 145 pkt
190-191 Barna, Róbert - T - 145 pkt
192-193 Mark Szoldan – T – 144 pkt
192-193 Békési Endre - T - 144
194 Waldemar Baruch – H - 143pkt
195-196 Heniek Andrzejewski -T -142 pkt.
195-196 Tomasz Leszkiewicz - T 142 pkt
197-198 Nataniel Dydyński - TM 141pkt
197-198 Michał Lorenc - TM - 141 pkt
199-201 Tóth, Ferenc – T – 140 pkt
199-201 Ralph Leitloff – TM – 140 pkt
199-201 Marek Piasecki - T - 140
202-204 Piotr Barański – T - 139
202-204 Piotr Kopka –T- 139 pkt
202-204 Maxim Iskra – T – 139 pkt


205 Kiss József - T- 138
206-207 Rady, Ákos – T – 137 pkt
206-207 Tomasz SIemieniec -T - 137 pkt
208-212 Evghenii Manikovskii – T – 136 pkt
208-212 Wiktor Wedler – T – 136 pkt
208-212 Tokaji Imre– TM - 136 pkt
208-212 Adam Kunikowski – T 136 pkt
208-212 Artur Wosinek – T – 136 pkt
213-215 Vladislav Dvorakovsky – T – 135 pkt
213-215 Tomasz Lutak – T - 135 pkt
213-215 Basilis Piperas - T - 135


216 Mariusz Kondraciuk - TM – 134 pkt
217-222 Wojciech Skorupa – T - 133 pkt
217-222 Tsifodimos Giannis – T - 133 pkt
217-222 Aleksandr Vorobev – T – 133 pkt
217-222 Marcin Krawczyk – T - 133 pkt
217-222 FILUT Maciej – T - 133 pkt
217-222 Sipeki id, József – T – 133 pkt
223 Kamil Pajdo – T – 132 pkt
224-227 Wojciech Szulc – H – 130 pkt
224-227 Artur Guzik - T - 130 pkt
224-227 Michał Gorgoń - T - 130 pkt
224-227 Darek Mykietyszyn - T - 130 pkt
228 Mattia Baldi - H - 129 pkt


229 Bonta Zoli – TM - 128 pkt
230-232 Patryk Szafraniec - H - 127 pkt
230-232 Pataki Zoltan – T – 127 pkt
230-232 Stanisława Babło – T – 127 pkt
233-235 Filip Moszczyński - TM - 125pkt
233-235 Csányi Zénó -T- 125
233-235 Gavakis Jason – T - 125 pkt
236-238 akub Woźnica - H - 124 pkt
236-238 Maciej Białkowski - H – 124 pkt

236-238 Jacek Patkowski – T – 124 pkt
239 Paweł Pniewski - T - 122 pkt



240 Zbyszek Orłowski - T- 121 pkt
241 Jacek Bloch - T - 119 pkt
242-245 Wit Zawadzki – T – 118 pkt
242-245 Danil Matushenkov – TM – 118 pkt
242-245 Chelovenko Sergei – T – 118 pkt
242-245 Paweł Szadkowski - T – 118 pkt
246-249 Mateusz Labuda – TM – 116 pkt
246-249 Szabo Tamás – T - 116 pkt
246-249 Michał Kowalski – T - 116 pkt
246-249 Paride Stefano corsano - T - 116 pkt
250 Mirosław Konarski - T 115 pkt
251-253 Gurglev Dmitryj – T – 113 pkt
251-253 Bartłomiej Szewczyk – T - 113 pkt
251-253 Tomasz Tabuła – T – 113 pkt


254-256 Babenko Evgenyj – TM – 111 pkt
254-256 Krzysztof Kępiński - T 111 pkt
254-256 Emil Droś – T - 111 pkt
257-258 Krzysiek Szyper - TM - 110 pkt
257-258 Giovanni Bellisario - H - 110 pkt
259 Gavakis Vladimiros – T - 109 pkt
260-262 Krystian Ruzik – T – 106 pkt
260-262 ]Rajkó Sándor - T -106
260-262 Waldemar Młodawski - T - 106 pkt
263 Adam Gełdon - H 105 pkt
264-266 Bartek Niedzielski – T – 104 pkt
264-266 Ireneusz Grzona - T - 104pkt
264-266 Török Levente – TM – 104 pkt


267 Bogumił Gruchot - T - 103 pkt
268-269 Agostino Biagiarelli - T -102 pkt
268-269 Daniel Treder TM - 102 pkt
270 Dariusz Bocheński – T – 101 pkt
271 Bartosz Kuczynski – T 100 pkt
272-275 Krzysztof Florczak - T - 99 pkt
272-275 Ignacy Koniecpolski – T - 99 pkt
272-275 Robert Barej -T - 99 pkt
272-275 Andrzej Rudawski – T - 99 pkt
276 Aleksei Shlyahin – T - 98 pkt
277-278 Artur Krzeszewski - T 97 pkt
277-278 Sylwek Styrczula – T - 97 pkt
279 Beniamino Biagiarelli - T - 96 pkt


280 Roman Dychakovskyi – T – 95 pkt
281-282 Jacek Siudaj – T – 94 pkt
281-282 Molnar Norbert – T – 94 pkt
283-284 Leonard Szkwarkowski - T - 93 pkt
283-284 Rafał Brzeski – T - 93 pkt
285-288 Patryk Krysiak T - 92 pkt
285-288 Hendrik Wiethase – H – 92 pkt
285-288 Bakas Spyros – T - 92 pkt
285-288 Patryk Krysiak - T - 92pkt
289-290 Karistinakis Giannis – T - 90 pkt
289-290 Adam Czarnecki - T- 90 pkt
291-292 Ryszard Ogrodnik - T - 89 pkt
291-292 Andrzej Rakowicz T - 89 pkt
293 Brad Keith – T - 88 pkt


294-295 Kirakov Makcim – T – 87 pkt
294-295 Mészáros Gábor – TM- 87
296-297 Michał Witkowski – T - 85pkt
296-297 Maciej Broda – T - 85pkt
298-299 KRZEMIŃSKI Mateusz – T – 84 pkt
298-299 FELCHNER Błażej – T - 84 pkt
300 Leszek Balicki – T - “ 82 pkt
301 Glen Wiebe – T – 81 pkt
302 Sławomir Kizer - TM - 80pkt
303-305 Maciej Felczykowski i - T - 78pkt
303-305 Balodimos Lykourgos – T - 78 pkt
303-305 Maciej Felczykowski - T - 78 pkt


306 Bartek Rudawski – T – 77 pkt
307 Wojtek Rybarczyk – T 75 pkt
308-310 Lecső Péter – TM - 72 pkt
308-310 Grzegorz Kiczorowski - TM - 72 pkt
308-310 Nirikos Stathis – TM - 72 pkt
311 Gazdak Aron – TM – 71 pkt

312-313 Andre Mallia – T – 70 pkt
312-313 Aleksander Wysocki – T - “ 70 pkt
314-315 Serhii Kushnir – T – 69 pkt
314-315 Hirc Edward – T- 69 pkt


316-320 Jacek Palińskii - T- 68 pkt
316-320 Maciej Lademann - T 67 pkt
316-320 Miskolci David – T – 67 pkt
316-320 Roman Maciborko – T- 67 pkt
316-320 Ammar Safwan Bin Mohammat Azani – TM – 67 pkt
321-322 Artur Sosnowski - T - 66 pkt
321-322 Κontostathi Stavroula – T - 66 pkt
323 Marcin Marczak - T - 63 pkt
324 Katsos Georgios – T - 62 pkt
325 Taborosi Gyözö – T – 60 pkt
326 Alex Tomaszewski – T- 55 pkt


327-328 Cezary Kaczmarczyk- T - 53 pkt
327-328 Krzysztof Kozłowski - T- 53 pkt
329-331 Tadeusz Krupowies - TM - 52 pkt
329-331 Md Rino Bin Abd Rani – TM – 52 pkt
329-331 Hishamuddin Bin Hashim – TM – 52 pkt

332 Giorgos Mitsikas - T - 50 pkt
333 Paweł Liszcz - T - 49 pkt
334-335 ROMOWSKI Dawid – T - 47 pkt
334-335 Mohd Zaki Bin Wahir – TM – 47 pkt
336 WALDER Tomasz – T - 46 pkt.
337-339 Michał Skrzekowski – T - 42 pkt
337-339 Mohd Hafiz Bin Selamat – TM – 42 pkt
337-339 Ahmad Hisyam Bin Mustafa – TM – 42 pkt



340-341 Rafał Paliński - T - 40 pkt
340-341 KARNIA Dawid – T - 40 pkt
342 Fasilis Vagelis – T - 38 pkt
343-346 Justin Caruara – T – 37 pkt
343-346 ANISZEWSKI Mateusz – T - 37 pkt.
343-346 Sampsonas Spiros – T - 37 pkt
343-346 Khairul Zamree Bin Mohd Arof – TM – 37 pkt
347 Tomasz Dyjas – T – 36 pkt
348 Ryan Falzon – T – 33 pkt
349 Muhammad Hafiz Bin Arif – TM- 32 pkt
350 Mohd Faris Bin Abd Jalil – TM -30 pkt


351-352 Anuar Faiq Bin Mat Saat – TM – 28 pkt
351-352 Mohd Zamri Bin Ajis – TM – 28 pkt

353 CIESLAK Kamil – T - 24 pkt.
354 Mohd Rizal Bin Mohd Ali – T – 23 pkt
355-356 Steve Muscat – T – 20 pkt
355-356 Mohd Fazrul Bin Baser – T – 20 pkt
357 Marilyn Cini – T – 18 pkt
358 Mohammad Norazli Bin Ahmad – TM – 14 pkt
359 Khairul Fadli Siregar – TM – 13 pkt

360 ŻUGAJ Jakub – T - 12 pkt.


361 Ishak Bin Halus – TM – 10 pkt
362 Raja Shaharin Bin Raja Hashib - TM- 8 pkt

363 Zulkarnain Bin Hasan – T – 7 pkt
364 Supardi Bin Idris – TM – 5 pkt
365 KLOBUCH Michał – T – 3 pkt
366 Irwan Bin Sualman – TM – 2 pkt






Młodzicy/Youngsters

1. Mateusz Pawłowski 212p TM
2. Gergő Zvolenszki 196p T
3. Igor Błażej 180p T
4. Vályi, Máté 168p T
5. Róbert Szajkó 166p T
6. Kuba Witaszak 153p T
7. Narbutt Miłosz 151p TM
8. Tóth Zoltán 135p T
9. Adam Dettlaff 128p T
10-11. Sadkowska Gabriela 115p TM
10-11. Mattia Caruara 115p T
12. Franek Kowalski 97p T
13. Wiktoria Wierzbicka 96p T
14. Marta Zalewska 95p T
15. Bogdán Réka 87p T
16. Farkas, Bálint 76p T
17. Kiss Gergely 49p T
18. Muhammad Iman Bin Mohamad Isa 14p TM
19. Daing Akid Bin Daing Pahlawani 5p TM



Juniorzy/Juniors



1. Czerwiński Krzysztof 178p TM
2. Sándor Werner 177p T
3. Richard Zvolenszki 170p T
4. Tamás Dániel 160p T
5. Mateusz Janas 159p TM
6. Krzysztof Lange 151p T
7. Mikołaj Drozdowski 144p T
8. Anita Nowicka 139p TM
9. Łukasz Rubach 117p TM
10. Mateusz Rzyski 111p T
11 Orlovskaya Polina 110p T
12. Békési Bálint 104p T
13. Monika Jarczewska 101p TM
14. Zuzannna Stańczak 100p T
15. Gyárfás, Péter 97p T
16. Skourti Sofia 87p T
17. Ignacy Pisarkiewicz 85 p T

18. Orosz, Bence 81p T
19. Szabó Renáta 75p T
20. Joanna Tokarska 72P T
21. Szabo Liliána 65p T
22. Paulina Fojud 64p T
23. Arkadiusz Przybyła 54p T
24-25. Moiseichik Elizaveta 47p T
24-25. Agata Nowicka 47p T
26. Adrian Jackowiak 45p T
27. Aleksandra Grochowska 44p T
28. Michał Skrzekowski, 42 pkt T
29. Dawid Siemieniuk 32p T
30. Farkas, Kristóf 29p T
31. Łukasz Pająk 19p T
32. Żaneta Sieradz 9p T
33. Mateusz Trzebiatowski 4p T


Kobiety/Women


1. Anna „An” Płotycia 227p T
2. Monika Walkowska 222p T
3. Katarzyna "Rynn" Gabrysz 196p T
4. Irina Shtembuleak 179p T
5. Kacprzyk Anna 178p TM
6. Głuch Agnieszka 175p TM
7. Małgorzata Jabłońska 173p TM
8-9. Михайльова Олена 167p TM
8-9. Anna Rubach 167p TM

10. Marysia Wedler 166p T

11. Євстігнєєва Інна 165p T
12.Fabisiak Magda 160p TM
13. Iga Woźnica 159p T
14. Anna Szadkowska - 158 pkt - T
15. Wiesława Napruszewska 155p T
16-17. Barbara Winkowska 154p T
16-17. Lucyna Cichowska 154p TM
18. Andrea Fehér Gesznerné 153p T

19. Oliwia Burda 152p T
20. Natalia Drozd 151p T
21. Bronisława Mielcarek 149p T
22. Katerina Fedorova 147p T
23-24. Irina Bolshakova 146p T
23-24. Domagała Agnieszka 146p TM
25. Oxana Manikovskaia 142p T
26. Aleksandra Pierścińska 142p T
27. Lila Zarzecka 140p T
28. Putohod Ekaterina 138p T
29. Larina Anastasija 137p T
30. Valeria Magritski 135p T
31. Kalevich Katerina 134p T
32. Aleksandra Pietkiewicz 132p T
33-34. Aleksandra Lange 130p T
33-34. Oxana Manikovskaia 130p TM
35-36. Agnieszka Kopieć 128p T
35-36. Dorota "Dorotka" Janiszewska 128p TM
37. Białek Ewa 125p TM

38. Monika Manikowska 124p T
39. Aleksandra Czeczot 119p T
40-41Katarzyna Malinowska 118p TM
40-41. Marta Suta 118p T
42 Edyta Gabała 115p - T
43. Marina Grosvald 114p T
44-46. Iwona Christop 109p T
44-46. Dorota Matlak 109p T
44-46. Dorota Matlak 109p T
47-48. Alexandra Chiriac 106p T
47-48 Anna Pawłowska - T - 106 pkt
49-50. Békésiné Mező Brigitta 102p T
49-50. Afiqah Zahira Binti Abdul Rahman 102p TM
51. Ágoston Kata 98p TM

52. Bisbiki Chrysanthι 96p T
53-55. Kocsis Timi 92p T
53-55. Smyroglou Erasmia 92p T
53-55. Vályi, Renáta 92p T
56. Antoniadou Elena 89p T
57. Anna Enachi 87p T
58. Marta Kalota-Treder - T - 86 pkt
59. Ilona Błażej 85p T
60-61. Joanna Sadowska 83p T
60-61. Dobosné Klaj, Mónika 83p T
62. Joanna Sadowska - T 83 pkt
63-64. Janik Viktória 80p T
63-64.Tóth Márta 80
65-66. Aleksandra Rzeźniczuk 79p TM
65-66. Anna Mostowiec 79p T
67-68. Beata Zwierzyńska 75p T
67-68. Magdalena Olszta-Bloch T - 75 pkt
69. Maria Włodarz, 74 p T
70. Eliza Kołodziej 73p T
71. Nur Saufi Solihin Binti Hassan 72p TM
72. Natalia Ryś 70p TM

73. Κontostathi Stavroula 66p T
74. Milena Wierzbicka 65p T
75. Agnieszka Kaniewska T - 65 pkt
76. Patrycja Czyżewska 64p T
77. Marzena Andrzejewska 62 p T
78. Rapy Nóra 61p T
79. Tabitha Edwards - 60p T
80-81. Głuch Lena 58p TM
80-81. Ewelina Riebandt 58p T
82-83. Zuzanna Zakrzewska 55p T
82-83. Mészárosné Szerető Judit 55
84. Odette Sigala-Piperas - T - 54 pkt T
85. Martyna Szymańska 54p TM
86. Kádár Hanna 53p T
87. Palina Karnei - TM - 49 pkt
88-89. Katarzyna Marcinkowska 46p H
88-89. Anna Voronina 46p T

90. Nora Kosobucka 44p T
91. Katarzyna Markiewicz 42 p T
92. Maria Miszewska - T 39 pkt
93. Földi Petra 35p T
94. Tuza Nóra 22p T
95-96. Marilyn Cini T 18p
97-98. Norasikin Binti Mohamad Basir 18p TM
99.Norayu Khadijah Binti Yunos 16p TM
100. Nur Muhassanah Binti Kasimin 10p TM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykryliśmy jeszcze jeden błąd. Wprowadziłem odpowiednią korektę ale nie zmieniałem już numerków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Mar 10, 2015 06:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group