Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I i II Runda Zimowych Zawodów Łuczniczych 2015/2016

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 333
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 19:25    Temat postu: I i II Runda Zimowych Zawodów Łuczniczych 2015/2016 Odpowiedz z cytatem

I RUNDA ZIMOWYCH ZAWODÓW ŁUCZNICZYCH

ORGANIZATORZY: Klub Łuczniczy „Siemowit” oraz Poznańskie Centrum Łucznicze.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Rundzie Zimowych Zawodów Łuczniczych.

Na cykl zawodów składać się będą III rundy:
I RUNDA odbędzie się 15.11.2015 na terenie Grodu w Grzybowie
II RUNDA odbędzie się w grudniu na terenie Grodu w Grzybowie
III RUNDA – Finał odbędzie się w styczniu w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie (zawody halowe -brak możliwości strzelania z łuków bloczkowych)

Dokładne terminy kolejnych zawodów jak i opis konkurencji podane zostaną w późniejszym terminie.

I RUNDA - ZAWODY TERENOWE (14 figurek zwierząt 3D +14 tarcz Field )

PRZEBIEG ZAWODÓW:
08:00 - 9:00 Rejestracja zawodników, kawa/herbata + przekąski
9:30 Otwarcie zawodów przez organizatorów, rozpoczęcie strzelania
15.30 Zakończenie strzelania, przerwa na posiłek
16:00 Wręczenie medali, dyplomów, zakończenie zawodów

KATEGORIE:

Kategorie sprzętowe:

1. Łuki tradycyjne i historyczne bez osprzętu – bez celowników, stabilizatorów, obciążników – (jednoczęściowe bez okna, bez półki).Dopuszcza się naturalne podpórki pod strzałę, oznaczenie miejsca osadzenia strzały na cięciwie. Nie dopuszcza się – okna, półek większych niż ½ średnicy strzały, znaków, nacięć lub stałych oznaczeń odległości na majdanie wystających i nie wystających poza majdan lub cięciwę mogących pełnić rolę celownika. Strzały drewniane.

2. Łuki typu hunter i sportowe bez osprzętu, gołe – klasyczne, inne podobne – bez celowników, stabilizatorów, obciążników – (naturalne, tradycyjne z półką, hunter, sportowe, olimpijskie – z wyłączeniem łuków bloczkowych). Dopuszczalne są półki/podpórki pod strzałę, oznaczenie miejsca osadzenia strzały na cięciwie, znaki, nacięcia lub stałe oznaczenia nie wystające poza majdan lub cięciwę mogące pełnić rolę celownika. Strzały dowolne, groty tarczowe.

3. Łuki bloczkowe oraz z oprzyrządowaniem – dozwolone celowniki, stabilizatory. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania dalmierzy i jakichkolwiek przyrządów do pomiaru odległości. Strzały - groty tarczowe.

Podział ze względu na wiek i płeć:

1. Dzieci – do 12lat – bez podziału na płeć i sprzęt
2. Juniorzy – od 12 do 16lat – bez podziału na płeć i sprzęt
3. Kobiety
4. Mężczyźni
Niepełnoletni będą brali udział w zawodach pod bezpośrednim nadzorem opiekuna.

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia na maila klub.siemowit@wp.pl (w treści imię, nazwisko, kategoria wiekowa i sprzętowa)
Opłata startowa – wpłata na konto 70 1020 4027 0000 1002 0323 1792 - Monika Walkowska, ul.J.Zeylanda 7/18A, 60-808 Poznań, w treści imię i nazwisko zawodnika.
W terminie do 05.11.2015.
dorośli - 30zł
dzieci, juniorzy -20zł
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Paź 12, 2015 19:25    Temat postu:

Powrót do góry
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 417
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składając organizatorom najserdeczniejsze podziękowania za kolejną bardzo udaną imprezę przeprowadzoną -zważywszy na warunki atmosferyczne-wzorowo na terenie tysiącletniego grodu Grzybowo pragniemy zadedykować im tę oto piosenkę

https://www.youtube.com/watch?v=qeZvqvB9YBM

Wink

Fajnie było
Gratulujemy wszystkim współstrzelaczom i współstrzelaczkom...

Dzię-ku-je-my !!! i pozdrawiamy

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 417
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki l Rundy Zimowych Zawodów Łuczniczych w Grzybowie:

Kategoria

Tradycyjny Mężczyźni:

1) Rafał Derech 309pkt
2) Tadeusz Boroński 291pkt
3) Paweł Szymański 279pkt
4) Piotr Buława 278pkt
5) Marcin Włoch 273pkt
6) Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz 261pkt
7) Wojciech Szulc 237pkt
8.) Rafał Łosak 235pkt
9) Szymon Dekubanowski 223pkt
9) Mikołaj Walkowski 223pkt
10) Adam Stryczyński 214pkt
11) Mikołaj Drozdowski 172pkt
12) Michał Kowalski 168 pkt
13) Bartek Levy 162 pkt
13) Tomasz Budkiewicz 162pkt
14) Mariusz Dietrich 146pkt
15) Artur Smolka 145pkt
16) Mariusz Nogalski 134pkt
17) Sebastian Kociołek 114pkt

Kategoria

Hunter Mężczyźni:

1) Przemo Walkowski 382pkt
2) Jakub Solarz 339pkt
3) Siemka 338pkt
4) Bill Westendorf 316pkt
5) Bogdan Guminski 313pkt
6) Nemo 311pkt
7) Maciej Grześkowiak 294pkt
8.) Karol Domański 276pkt
9) Artur Świtalski 241pkt
10) Dariusz Strzelewicz 200pkt
11) Wojciech Rybarczyk 183pkt


Kategoria

Tradycyjny Kobiety:


1) Monika Walkowska 225pkt
2) Katarzyna Buława 221pkt
3) Luiza Firlej 208pkt
4) Paulina Fojud 158pkt
5) Anna Witaszak 147pkt
6) Anna Pawłowska 136pkt
7) Ilona Błażej 121pkt
8.) Renia Jackowiak 102pkt
9) Aleksandra Grochowska 98pkt
10) Eliza Budkiewicz 76pkt
11) Anna Borońska 74pkt


Kategoria

Hunter Kobiety:


1) Agnieszka Grześkowiak 99pkt


Kategoria

Bloczkowe:

1) Andrzej Król 445pkt
2) Artur Białecki 297pkt


Kategoria

Junior:

1) Igor Błażej 268pkt
2) Szymon Strzelewicz 245pkt
3) Kasia Sochaj 188pkt
4) Franek Kowalski 90pkt
5) Jagna Łosak 76pkt


Poza Kategoriami:

1) Mateusz Siejko 328pkt
2) Paulina Sosnowicz 252pkt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
N.E.M.O



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 417
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i II runda Zimowych Zawodów Łuczniczych Grzybowo 2016 przeszła do historii.

Wspaniałe, klimatyczne miejsce tym razem-w odróżnieniu od poprzedniej monsunowej rundy Wink - w zimowej scenerii ale ciepłej- mimo chłodnej aury- atmosferze a to za sprawą współstrzelaczy i współstrzelaczek z całego kraju, nie mówiąc o organizatorach- za ich trud i serce włożone w całe przedsięwzięcie->>>----> wielkie DZIĘKI !!!

Pisząc o wysiłku mam też na myśli mocowanie celów do twardej jak beton gleby Wink

a propos

https://www.youtube.com/watch?v=z2mHMkZlFxA
https://www.youtube.com/watch?v=kI86goV96Fs


Do postrzelenia !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 333
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki II Rundy Zimowych Zawodów Łuczniczych w Grzybowie

Kategoria Junior:

1. Szymon Strzelewicz 252 pkt
2. Igor Błażej 189 pkt
3. Stasio Furmańczak 184 pkt
4. Grzegorz Sądel 182 pkt
5. Kasia Sochaj 171 pkt
6. Franek Kowalski 105 pkt
7. Kamil Stryczyński 90 pkt


Kategoria Kobiety Hunter:

1. Agnieszka Domagała 271 pkt
2. Magdalena Fabisiak 226 pkt
3. Agnieszka Grześkowiak 200 pkt
4. Ewa Białek 195 pkt
5. Anna Pawłowska 151 pkt
6. Weronika Maciejczak 147 pkt
7. Astrid Oleszkiewicz 131 pkt
8. Katarzyna Domańska 76

Kategoria Kobiety Łuk Tradycyjny:

1. Katarzyna Buława 218 pkt
2. Lucyna Cichowska 203 pkt
3. Ilona Błażej 167 pkt
4. Luiza Firlej 165 pkt
5. Monika Walkowska 161 pkt
6. Paulina Fojud 136 pkt
7. Alicja Konopka 128 pkt
8. Agnieszka Łupkowska 115 pkt
9. Katarzyna Dziekanowska 106 pkt
10. Renata Jackowiak 105 pkt
11. Eliza Budkiewicz 102 pkt
12. Anna Witaszak 100 pkt
13. Aleksandra Grochowska 83 pkt

Kategoria Mężczyźni Hunter:

1. Przemysław Walkowski 360 pkt
2. Krzysztof Siemieniec 354 pkt
3. Bogdan Guminski 335 pkt
4. Maciej Grześkowiak 313 pkt
5. Paweł Oleszkiewicz 307 pkt
6. Adam Kaczmarkiewicz 298 pkt
7. Artur Świtalski 278 pkt
8. Adam Zenio 276 pkt
9.Wojciech Deskiewicz 236pkt
10. Piotr Tokarski 230 pkt
11. Karol Domański 227 pkt
12. Wojciech Rybarczyk 214 pkt
13. Kacper Nowak 207 pkt
14. Piotr Gałgan 199 pkt
15. Jan Uran 188 pkt
16. Aleksander Maciejewski 180 pkt
17. Dariusz Strzelewicz 172 pkt
18. Michał Pokornowski 140 pkt

Kategoria Mężczyźni Łuk Tradycyjny:

1EX. Rafał Łosak 258 pkt
1EX. Grzegorz Kostrzewski 258 pkt
2. Mikołaj Walkowski 255 pkt
3EX. Szymon Dekubanowski 249 pkt
3EX. Marcin Włoch 249 pkt
4. Rafał Derech 236 pkt
5. Tadeusz Boroński 233 pkt
6. Szymon Bikowski 232 pkt
7. Wojciech Szulc 226 pkt
8. Piotr Buława 224 pkt
9. Adam Stryczyński 210 pkt
10. Paweł Szymański 206 pkt
11. Waldemar Baruch 197 pkt
12. Szymon Fiecek 181 pkt
13. Krzysztof Rutkowski 171 pkt
14. Marcin Adamski 169 pkt
15. Tomasz Budkiewicz 168 pkt
16. Paweł Mazuchowski 157 pkt
17. Artur Smolka 156 pkt
18. Michał Kowalski 141 pkt
19. Wojciech Kuliberda 135 pkt
20. Patryk Moras 132 pkt
21. Mariusz Dietrich 128 pkt
22. Mariusz Nogalski 126 pkt
23. Marek Walczak 122 pkt
24. Mikołaj Drozdowski 107 pkt
25. Tomasz Wietrzykowski 90 pkt

Kategoria Łuk Bloczkowy:

1. Sebastian Fabiś 453 pkt
2. Wojciech Wardęga 414 pkt
3. Arkadiusz Baran 407 pkt
4. Krystian Kleingärtner 403 pkt
5. Artur Białecki 386 pkt
6. Hubert Kuc 349 pkt
7. Kornelia Mateusz 314 pkt
8. Tomasz Banasiak 289 pkt
9. Dawid Stypik 176 pkt
_________________
Bodzio


Ostatnio zmieniony przez bodzio dnia Wto Sty 12, 2016 11:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
vede



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 62

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jeszcze w hunterach Wojciech Deskiewicz - 236 pkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 333
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawione
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1673
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki III Rundy

Kategoria Junior:
1. Szymon Strzelewicz 116 pkt
2. Igor Błażej 115 pkt
3. Grzegorz Sąder 113 pkt
4. Kuba Witaszak 106 pkt
5. Kasia Sochaj 99 pkt
6. Franek Kowalski 65 pkt
7. Jaga Łosak 55 pkt
8. Bartek Rybarczyk 44 pkt
9. Kacper Strzelewicz 33 pkt

Kategoria Kobiety
1. Anna Płotycia 159 pkt
2. Marzena Goike 136 pkt
3. Monika Walkowska 104 pkt
4. Luiza Fierlej 87 pkt
5. Ilona Błażej 86 pkt
6. Anna Witaszak 85 pkt
7. Donatella Maikowska 82 pkt
8. Kasia Łosak 81 pkt
9. Kasia Buława 79 pkt
10. Ala Konopska 78 pkt
11. Paulina Fojud 76 pkt
12. Weronika Maciejczyk 73 pkt
13. Agnieszka Knioła 70 pkt
14. Anna Pawłowska 64 pkt
15EX. Ola Grochowska 60 pkt
15EX. Agnieszka Łupkowska 60 pkt
16. Paulina Dunicka 59 pkt
17. Beata Tarnowska 54 pkt
18. Eliza Budkiewicz 52 pkt
19. Renia Jackowiak 48 pkt
20. Agnieszka Topolska 38 pkt

Kategoria Mężczyźni Hunter:
1. Krzysztof Siemieniec 167 pkt
2. Przemysław Walkowski 150 pkt
3. Piotr Chreścionko 139 pkt
4. Bill Westendorf 136 pkt
5. Bogdan Guminski 116 pkt
6. Marcin Adamski 113 pkt
7. Wojciech Rybarczyk 52 pkt
8. Darek Strzelewicz 50 pkt

Kategoria Mężczyźni Tradycyjni:
1. Mikołaj Walkowski 151 pkt
2. Krzysztof Tarnowski 148 pkt
3. Rafał Łosak 134 pkt
4. Paweł Szymański 128 pkt
5. Tomasz Dorogusz - Doroszkiewicz 124 pkt
6.EX Rafał Derech 119 pkt
6.EX Marcin Włocz 119 pkt
7. Arek Rosiecki 117 pkt
8. Marek Orłowski 112 pkt
9.Ex Daniel Stypik 110 pkt
9.EX Wojciech Szulc 110 pkt
10. Patryk Strzelewicz 108 pkt
11. Pan Tadeusz Boroński 106 pkt :DDDD
12. Piotr Buława 105 pkt
13. Gruby Brodacz 100 pkt
14. Wojciech Deskiewicz 99 pkt
15. Szymon Bikowski 94 pkt
16. Zbigniew Orłowski 92 pkt
17. Marek Peda 91 pkt
18. Mariusz Dietrich 89 pkt
19. Wojciech Olender 86 pkt
20EX. Artur Smolka 85 pkt
20EX. Jakub Szaj 85 pkt
21. Waldek Baruch 78 pkt
22EX. Marek Walczak 76pkt
22EX. Szymon Dekubanowski 76 pkt
23. Michał Kowalski 74 pkt
24. John Witton 71 pkt
25. Piotr Ostrowski 70 pkt
26EX. Mirosław Jarmołowicz 68 pkt
26EX. Łukasz Fober 68 pkt
27. Wojciech Kuliberda 63 pkt
28. Tomasz Budkiewicz 60 pkt
29. Mikołaj Drozdowski 50 pkt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 333
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FINAŁ
Wyniki Zimowych Zawodów Łuczniczych:

Kategoria Junior:
1. Szymon Strzelewicz 613 pkt
2. Igor Błażej 572 pkt
3. Kasia Sochaj 458 pkt
4. Franek Kowalski 260 pkt
5. Grzegorz Sąder 241 pkt
6. Jaga Łosak 131 pkt


Kategoria Kobiety Hunter:
1. Anna Pawłowska 351 pkt
2. Agnieszka Grześkowiak 299 pkt
3. Weronika Maciejczyk 220 pkt

Kategoria Mężczyźni Hunter:
1. Przemysław Walkowski 892 pkt
2. Krzysztof Siemieniec 859 pkt
3. Bogdan Guminski 764 pkt
4. Nemo 609 pkt
5. Maciej Grześkowiak 607 pkt
6. Artur Świtalski 519 pkt
7. Karol Domański 503 pkt
8. Bill Westendorf 452 pkt
9. Darek Strzelewicz 422 pkt
10. Wojciech Rybarczyk 397 pkt
11. Marcin Adamski 282 pkt

Kategoria Kobiety Tradycyjny:
1. Kasia Buława 518 pkt
2. Monika Walkowska 490 pkt
3. Luiza Fierlej 460 pkt
4. Ilona Błażej 374 pkt
5. Paulina Fojud 370 pkt
6. Ania Witaszak 332 pkt
7. Renia Jackowiak 255 pkt
8. Eliza Budkiewicz 230 pkt
9. Agnieszka Łupkowska 175 pkt
10. Ola Grochowska 141 pkt

Kategoria Mężczyźni Tradycyjni
1. Rafał Derech 664 pkt
2. Marcin Włoch 641 pkt
3. Pan Tadeusz Boroński 630 pkt Emotikon grin
4. Mikołaj Walkowski 629 pkt
5. Rafał Łosak 627 pkt
6. Paweł Szymański 613 pkt
7. Piotr Buława 607 pkt
8. Wojciech Szulc 573 pkt
9. Szymon Dekubanowski 549 pkt
10. Adam Stryczyński 424 pkt
11. Tomasz Budkiewicz 390 pkt
12. Artur Smolka 386 pkt
13. Tomasz Dorogusz - Doroszkiewicz 385 pkt
14. Michał Kowalski 383 pkt
15. Marek Walczak 366 pkt
16. Mariusz Dietrich 363 pkt
17. Wojciech Deskiewicz 335 pkt
18. Mikołaj Drozdowski 329 pkt
19. Szymon Bikowski 326 pkt
20. Waldemar Baruch 275 pkt
21. Mariusz Nogalski 260 pkt
22. Wojciech Kuliberda 198 pkt

Mamy nadzieję, że każda z trzech rund turnieju przypadła Wam do gustu. Dziękujemy za wspólną zabawę!!
_________________
Bodzio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Lut 01, 2016 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group