Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

XX Runda Turnieju Korespondencyjnego 25-26.03.2017

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1677
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 21:50    Temat postu: XX Runda Turnieju Korespondencyjnego 25-26.03.2017 Odpowiedz z cytatem

Czas na jubileuszową XX rundę korespondenta Smile

Regulamin

1.Turniej korespondencyjny rozegrany zostanie w dniach `25-26 marca 2017(sobota i niedziela)

2.Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 24.03.2017 do godziny 22.00 na adres
w.korespondenta@wp.pl

3.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (oraz nick używany na forach łuczniczych),kategorię wiekową lub rok urodzenia, typ łuku, siłę naciągu, kraj i miejscowość. Zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich łuczników, którzy będą razem strzelać. Osoba nadsyłająca zgłoszenie grupy będzie traktowana jako organizator strzelania odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg. Wskazane jest aby organizator był członkiem PSŁT jednak nie jest to warunek konieczny.

4.Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych 24.03.2017 o godz 23.00

5. Każdy z uczestników może w turnieju strzelać tylko z jednego łuku

6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2006 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 2001 - 2005
c) dorośli – osoby urodzone w 2000 i starsi

7. Wymagania co do sprzętu łuczniczego:
a) Dopuszcza się wszelkie łuki tradycyjne, historyczne oraz łuki tradycyjne-myśliwskie (polowe).
b) Nie dopuszcza się łuków bloczkowych (typu compound);
c) Nie ma ograniczeń siły naciągu;
d) Nie dopuszcza się celowników, spustów, klickerów i stabilizatorów wystającego poza obrys majdanu i ramion łuku.
e) Dozwolone są „siodełka” ustalające pozycję strzały na cięciwie;
f) Dozwolone są podstawki pod strzałę przyklejane do łuku


Ze względów Fair play zabronione jest "Chodzenie po cięciwie" (String walking) oraz "chodzenie po twarzy" (Face walking)...innymi słowy kotwiczenie palców na cieciwie oraz punkt kotwiczenia na twarzy TYLKO w JEDNYM i tym samym miejscu niezależnie od odległości !!! Za każdym razem palce(bądź palec) muszą dotykać strzały

8. Za łuk tradycyjny uważany jest łuk prosty lub refleksyjny wykonany z dowolnych materiałów nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Łuk tego typu wyróżnia brak profilowanego majdanu jak i wycięcia – tzw „okienka”. Dopuszcza się lekkie „wcięcie” w majdanie, nie może ono jednak być na tyle głębokie, by strzała znajdowała się w osi łuku ponadto głębokość „wcięcia” nie może przekraczać 1/4 całkowitej szerokości majdanu mierzonej na wysokości dolnej krawędzi „wcięcia”. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, nasadki dowolne. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych - myśliwskich

9. Za łuk tradycyjny – myśliwski uważany jest każdy łuk polowy lub sportowy, prosty lub refleksyjny, jednoczęściowy lub składany bez celownika (lub jakiejkolwiek jego formy), stabilizatorów klikerów, z profilowanym majdanem, z oknem na strzałę o dowolnej szerokości i kształcie. Dopuszczalne są wplecione w cięciwę tłumiki drgań. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały wykonane z dowolnych materiałów.

10. Za łuk historyczny uważany jest każdy łuk prosty i refleksyjny wykonany w całości z materiałów naturalnych nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, osady wypiłowane w promieniu lub wykonane z materiałów naturalnych. Niedopuszczalne są plastikowe nasadki. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych – myśliwskich a w wypadku użycia strzał drewnianych z plastikowymi nasadkami w kategorii łuków tradycyjnych.

11. Przebieg turnieju:
a) w dniach od 25 do 26 marca (do godziny 20.00) w dowolnie wybranym czasie i miejscu każda grupa łuczników licząca minimum 2 osoby dorosłe przeprowadzi strzelanie turniejowe. Niedopuszczalne są grupy składające się z jednej osoby dorosłej i jednego juniora lub młodzika.
b) Wszystkie konkurencje turniejowe muszą zostać przeprowadzone podczas jednego spotkania.
c) Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami turniejowymi nie można przeprowadzać żadnych strzelań treningowych. Strzelanie turniejowe musi stanowić jedną zamkniętą całość. Nie jest dozwolone przeprowadzenie strzelania w hali. Strzelamy wyłącznie na "świeżym powietrzu"
d) wyniki strzelania muszą zostać przesłane na adres w.korespondenta@wp.pl
do 26.03.2017 do godziny 21.00. Razem z wynikami należy nadesłać jedno grupowe zdjęcie uczestników strzelania.
e) po zebraniu wyników na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych zostanie opublikowana klasyfikacja końcowa
f) uczestnicy zostaną sklasyfikowani w następujących kategoriach:
- młodzicy
-juniorzy
-dorośli - kobiety
-dorośli – mężczyźni
g) na liście wyników, nazwisko każdego z zawodników zostanie wpisane kolorem odpowiadającym typowi stosowanego przez niego łuku
- kolor zielony – łuk tradycyjny - myśliwski "TM"
- kolor czarny – łuki tradycyjne "T"
- kolor czerwony – łuki historyczne "H"

12.Każdy z uczestników podczas turnieju oddaje 60 strzałów w 12 seriach po 5 strzał.

13. Strzelanie odbywa się na 3 dystansach:
- dorośli i juniorzy - 20, 25 i 30 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)
- młodzicy - 10, 15 i 20 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)

14.Uczestnicy turnieju strzelają do pięciopolowej tarczy o średnicy 80 cm (punktacja 1,2,3,4,5 pkt - żółty 5, czerwony 4, niebieski 3, czarny 2, biały 1 pkt)- tarcze FITA.W wypadku trafienia w linie liczymy wartość wyżej punktowanego pola. Strzelanie powinno odbywać się na w miarę równym terenie a środek tarczy powinien być na wysokości ok 140 cm nad ziemią (nie jest to warunek bezwzględny ale uczestnicy powinni starać się umieścić tarczę na takiej wysokości).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Lut 27, 2017 21:50    Temat postu:

Powrót do góry
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1677
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista startowa pojawi się dzisiaj wieczorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tato



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 12
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka szybka prośba o namiar na kogoś strzelającego w niedzielę w okolicach Kruszwicy - Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz. W sobotę jestem ok. 12 w Kruszwicy więc może dołączę do kogoś i strzelę całość za jednym zamachem, zależy mi na XX, bo moi strzelają w Szczytnie bzz mnie Sad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1677
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłoszone ekipy

Bydgoszcz

Adam Kaczmarkiewicz - TM
Maciej Kucewicz - TM
Wojtek Deskiewicz T
Andrzej Rubach - TM
Anna Rubach - TM
Łukasz Rubach -TM
Szymon Rubach - TM
Kasia Runach - TM młodzik
Lucyna Cichowska - TM

Nowice
Robert Cieslak,T
Dorota Schelenz,T
Grzegorz Gabruś,T
Wojciech Wójtowicz,T
Bartłomiej Przybylski,T
Wioletta Wysaczyńska,T
Aleksandra Dobosz,T
Monika Dobosz,T
Krzysztof Kopeć,T
Grzelak Mariusz,TM
Robert Stasik.TM
Wojciech Ryś,TM


Kraków

Wojciech "Panda" Łanda, T
Zuzanna "Naya" Banasiak, TM
Maciej "TheDwarf" Ignacyk, TM
Radosław "Wiedmilol" Bednarski, T

Łódź
Łukasz Nawalny - H
Olga Świderska Nawalny - H

Gdańsk
1. Łukasz "Boban" Baran - T
2. Rafał Spors - H
3. Henryk "Pieniek" Andrzejewski TM
4. Paweł "Miś" Kowalski, T
5. Jacek Pająk, T
6. Grzegorz "GELU" Białowąs, T
7. Ireneusz "Yyyk" Grzona, T

Września
Bogdan Gumiński TM

Wrocław

Piotr Gonet - T

Mińsk Mazowiecki
Piotr Kopka T lub H w zależności od pogody
Iga Woźnica T lub H jw.
Sławomir Woźnica T

Ełk
Bogusław Zawadzki dorosły tradycyjny
Jacek Mańko dorosły tradycyjny

Jaworze
1. Iga Piekarczyk - T - 34# (longbow 3D/Łukbis)
2. Bożena Osuchowska - TM - 26# (Orlik2/J.Bisok)
3. Paweł Szewczyk - T -35# (wschodni/Samic) - JUNIOR
4. Darek Szewczyk - T - 32# (Diana Łukbis)
5. Robert Kliś - TM - 40# (krymsko-tatarski/ Łukbis)
6. Andrzej Indyka - T - 38# (Diana/Łukbis)
7. Adam Bisok TM - 42# (Faun/Łukbis)
8. Barbara Widłak - TM - 30# (Antylope/Buck Trail)
9.Grzegorz Pałka -TM - 45# (Black Bear/Ragim)
10.Jarosław Matoga - TM - 40# (Sage/samic)

Rozembark
Włodzimierz Woźnica, H
Jakub Woźnica, H
Rafał Rybka, H
Tomasz Guzik, TM
Maciej Mańka, TM
Marcin Kordzikowski, TM
1. Julia Żymuła, T
2. Weronika Żymuła , T junior
3. Piotr Żymuła, T
1. Florczak Krzysztof - T
2. Och Daniel - T
3. Och Ewelina -T junior
4. Łobaza Seweryn- T
5. Babiarz Maciej (Maciejus) - T
6. Nowiska Beata - T
7. Nowicka Katarzyna -T junior
8. Patronik Grzegorz - T
9. Stach Monika - T
10. Stach Mateusz - T
11. Lorenc Michał - T


Kraków Stajnia Sarmacja
Krzysztof Szyper, TM
Leszek Lewandowski TM


Ateny

1) VLADIMIROS GAVAKIS T
2) JASON GAVAKIS T
3) GEORGE TAHLABOURIS T
4) PETROS SERVOS T
5) LAMBIS ASIMAKOPOULOS T
6) STAMOS DOXARIOS T
7) LYKOURGOS BALODIMOS T
Cool THEO PAPACOSTAS T
9) JOHN PANAGIOTOPOULOS T
10) NIKOS KELEKIS T
11) NIKOS TZORAS T
12) SPIROS DIMOSHAKIS T
13) SPIROS KONTARAKIS T
14) SOFIA SKOURTI T
15) OLGA VITOULA T
16) AJAX GAVAKIS H JUNIOR


Kijów
Trofymov Yurii - T
Keleberdenko Vadym - T
Netyaha Vitaliy - T
Netyaha Olena T
Mushta Dmitry - T
Danuk Anastasiya - T
Kovgun Danil - TM
Ogorodnik Oleksandr - T
Shlyahovoy Pavlo - T
Prudenko Oleksandr - T
Eremenko Slava - T
Eremenko Antonina - T
Sviridov Slava - TM
Zheleznyak Olga - T
Hrygoruk Mykola - T
Leonov Nikita - T
Ardelskiy Vadym - T
Porhun Sergiy - T
Porhun Irina - T
Dvorakovskiy Vlad - T
Trenin Sergiy - T
Shcherbakha Oleksandr - T
Kovalenko Oleksandr - T
Ershov Oleg - TM
Moskalenko Yurii - T
Zhuk Ivan - T
Nykolyshyn Rostyslav - T

Dąbrowa Górnicza
1 - Jacek Łabęcki; T
2 - Eliza Kołodziej; T
3 - Daria Bergandy; T
4 - Paweł Piliszko; T
5 - Piotr Barański; T
6 - Marcin Włochowicz; T
7 - Przemysław Stefaniak;T
8 - Maciej Stefaniak; T
9 - Paweł Głownia; T
10 - Marek Garbacik; T
11 - Denis Stolczyk; TM
12 - Kamila Dziwiec; TM
13 - Wojciech Barszczewski; TM
14 - Jacek Kmiecik TM

Gzybowo
Beata Strzelewicz - T
Sonia Strzelewicz -T
Dariusz Strzelewicz - T
Szymon Strzelewicz - TM junior
Kacper Strzelewicz - T młodzik


Warszawa Siekierki
Agnieszka Domagała - TM
Magda Fabisiak - TM
Tomasz Kalinowski - TM
Marcin Kubiak - TM
Piotr Korec - TM
Adam Zenio - TM
Tomasz Cejmer - TM
Wiesław Mamot - TM
Tomasz Sadkowski - TM
Krzysztof Burzymowski - TM
Ewa Białek - T
Marcin Eckert - T
Tomek Leciejewski - T
Boguś Jarzyński - TM JUNIOR


Kamienica Szlachecka

Piotr Buława T
Katarzyna Buława

Gdynia
Szymon Rzepka TM
Tadeusz Klein TM
Barbara Liwo TM
Piotr Listewnik TM
Ewa Grzybowska T

Irlandia / Tralee
Sebastian Śliwka -TM


Inowrocław
Joanna Smolka; T
Artur Smolka; T
Waldemar Nowak ;TM
Beata Śmigielska ; TM

Starogard Gdański
Jacek Wontka - T
Maciej Tkaczyk - T
Ola Bigus - T
Magda Bunikowska- T
Marcin Olżynski - T
Anna Olżynska - T
Szymon Murzyn - T


Ateny II

Konstantinos Anapolitanos - TM
Stavria Pantidou - T
Basilis Piperas- T
George Koukou - T
Odette Sigala-Pipera -T
Dimitris Kelapostolou _ T
Stavria Pantidou -T
Konstantinos Anapolitanos - T
LISTARCHOS DAVELIS - T
PENTHECILIA LIADI - T
HARRIS BALTSAVIAS - T
THEODORE PAP - T
JOHN PAN - T
NATASSA KLONI - T
LELOS KAKOMIROGLOY - T
BRASIDAS PAPAGEORGOPOYLOS - TM junior
DIGENIS AKRITAS - T
CHRISANTHI BISBIKI - T

Wołczyn
1. Anna „An” Płotycia T
2. Arkadiusz „Aro” Rosiecki T
3. Adam „Szeryf” Szwarc T
4. Heniek Welc T
5. Mariusz Krzemiński T
6. Damian Gędziorowski T
7. Aleksandra Kinder T junior

Wrocław
1. Krzysztof "Kiepo" Amanowicz - TM
2. Monika "Monsun" Czerwińska TM
Łukasz Dąbek - TM

Koszalin
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński (KKR) T
2. Jan Kuciński (KKR) T
3. Wojciech Puzyrewski (KKR) T
4. Leszek "Haris" Jęczkowski (KKR) T
5. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka (KKR) T
6. Adrian Gojdź (KKR) T
7. Maria "MaRysia" Buss (KKR) T
8. Mateusz Labuda (KKR) T
9. Anita Nowicka (KKR)
10. Dorota "Dorotka" Janiszewska (KKR) T
11. Michał Danes (KKR) T
12. Bogumiła Deryło (KKR) T

Poznań
Ana Dolata - T
Paweł Dyjeta - T
Amelia Dyjeta - T młodzik
Krzysztof Siemieniec - T
Anna Pawłowska - T
Igor Błażej - Tjunior
Krzysztofa Jarmusza TM
1. Monika Walkowska - hunter
2.Przemysław Walkowski - hunter
3. Mikołaj Walkowska - hunter
4. Anna Witaszak - tradycyjny
5. Tadeusz Boroński - tradycyjny
6. Ilona Błażej - tradycyjny
7. Waldemar Baruch T
Alicja Kowalska - T
Marek Peda T

Toszek
Kubicz Michał - TM
Kubicz Agnieszka - TM junior
Posadzki Bartosz - TM
Dowhyluk Rafał - TM
Jarczewski Andrzej - TM
Dołenko Marcin - TM
Ociepka Michał - TM
Pawłowski Ryszard - TM
Serwinowski Marek - TM
Sobiesiak Mirosław - TM
Wawrzyniak Tomasz - TM
Pawłowski Mateusz - TM junior



Tarnów
Srebro Waldemar T
Habel Sebastian T
Dudasz Łukasz T
Mandal Piotr T
Srebro Maciej T

Puck
Waldemar Makowski - TM
Jarosław Kotlarek - TM
Wojciech „BOCIAN” Dettlaff - T
Krzysztof Riebandt - T
Dariusz Lange - T
Artur Krzeszewski - T
Piotr Wieczorek - T
Marriusz Przybyszewski - T
Kacper Tasarz - T
Andrzej Dzikowski - T
Tadeusz Garda TM
Andrzej Garbiec - T
Krzysztof Kępiński - TM
Eliza Dzikowska - T
Ewelina Riebandt - T
Aleksandra Lange - T
Adam Dettlaff - T junior
Jan Wieczorek - T junior
Mateusz Riebandt - T junior
Jakub Riebandt - T junior
Krzysztof Lange - T junior

Warszawa Długi Lot
Jerzy Jackowski, T
Robert Sierpiński, T
Adam Radziun, H
Grzegorz Bilecki, T
Piotr Kosiorek, T



Kharkov, Ukraine
Glazko Vladimir -T
Kozmenko Maksim - T
Kapustina Kristina - T
Sobol Viktor-H
Antonova Evgeniya - T
Tenitskiy Dmitriy - T
Saraeva Anna - T
Poprigun Kirill -T
Shmaliy Aleksey - T
Priplotskaja Aleksandra - T
Rudnev Aleksandr - T
Piskarev Ilya - T
Boyko Anton - T
Belenkova Sofya -T junior
Krestetskaya Nadejda -T
Krestetskiy Roman - T
Lukyanchenko Eduard - T
Kuskova Yuliya - T
Akinina Anna - T
Andreev Pavel - T
Halil Lina - T
Rak Alina - T
Eroshin Sergey - T
Kovaleva Nataliya - T
Uzikov Dmitriy - T
Sherban Valentin - H
Skoblyakov Andrey - T
Subbotin Alexandr - T

Wrocław
Witold Janusz - TM
Szymon Kowalski - TM
Kamil Morga - TM


.........

Arkadiusz Cycoń (Argot), TM
Jarosław Jarząb, TM
Marek Domagała, TM


Lębork
Werediana Markowska-Stocka T
Dagmara Markowska-Sitarz T
Donatella Markowska T


Szczytno
1. Bolesław Dudek T
2. Dariusz Dudek T
3. Ewa Ambroziak T
4. Kaja Stańczak T
5. Adam Gełdon H
6. Sylwek Góralski T
7. Zuzanna Romanowska T
8. Adam Kunikowski T
9. Barbara Maj T
10. Hanna Sadowska T
11. Krzysztof Drypa „Ferro” H
12. Anna Cioch „Diana” T młodzik
1. Wiktoria Maciejewska T młodzik


Kamieniec Ukraina
Zavgorodnij Ruslan, T
Arnautov Sergey, T
Botalin Anton,T
Kulikov Oleg, T
Afanasiev Oleg, T
Melechko Evgenij, T
Volhkov Stanislav, T
Nekrilov Ilia, T
Boichenko Aleksij, T
Pavluk Ivan, T
Budur Roman, T
Feklin Sergij, T
Afanasiev Andrey, T
Prokopchyk Evgenij, T
Cheremet Alla, T
Parucheva Anna, T
Polaha Olga, T
Boichenko Irina, T
Nikitenko Julia, T
Petrovskij Oleg, TM
Tatarchenko Vitalij, TM
Ziborov Denis, T
Snegerev Kirill, T
Mospan Dmitro, T
Fedorova Katerina, T
Gladka Olga, T
Radchenko Katerina,T
Grinev Vladimir, T
Sipalo Sergij,T
Rudenko Stanislav, T


Lubań
1) Zbigniew Sawicki-T
2) Jerzy Leśniewski - T
3) Marek Milewski - T
4) Krzysztof Doliński - H
Bartłomiej Jankowski - TM

Zawiercie
Marcin "Odo" Krawczyk TM
Leszek Podgórski T
Mariusz Więcławek T

Hajnówka
Piotr Kownacki - TM
Damian Kisielewicz - TM


Toruń

Jacek Bloch T
Paweł Pniewski TM
Wojtek Rybarczyk TM
Bartek Rybarczyk TM młodzik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Biorg



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 44

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Pierwsza grupa z Mińska już po strzelaniu. Pogoda wyśmienita, humory dopisały, wyniki poszły na priva.

Powodzenia dla pozostałych!

Biorg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tato



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 12
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za przygarnięcie mnie przez ekipę z Inowrocławia. Miło, sympatycznie i profesjalnie. Akcja z poszukiwaniem grupy w pobliżu Kruszwicy była niesamowita, ale na brać łuczniczą zawsze można liczyć. Jeszcze raz dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez Tato dnia Nie Mar 26, 2017 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1677
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki opublikuje jutro wieczorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1677
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE MAM WYNIKÓW ZE SZCZYTNA -doszło zdjęcie ale w załączniku nie ma wyników tylko lista uczestników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tato



Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 12
Skąd: Szczytno

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saladyn napisał:
NIE MAM WYNIKÓW ZE SZCZYTNA -doszło zdjęcie ale w załączniku nie ma wyników tylko lista uczestników


Szczytno + Kwidzyn ( Krzysztof Drypa, Piotr Drypa i Anna Cioch), który strzela u nas.
Dorośli:
Bolesław Dudek T l 23kg-198 pk.
Dariusz Dudek T l 30kg -177 pk.
Ewa Ambroziak T l 15kg-46pk.
Adam Gełdon H 20kg-133pk.
Adam Kunikowski „Qń” T l 16kg-133pk.
Piotr Drypa TM I 20kg 69pk. Kwidzyń
Janusz Rasieński T 16kg 59pk.
Barbara Maj T l 15kg-69pk.
Hanna Sadowska T l 20kg -145pk.
Krzysztof Drypa „Ferro” H l 23kg- 143pk. Kwidzyń
Anna Cioch „Diana” T l 15kg-47pk. Kwidzyń

Junior:
Krystian Jaćwiński T 15kg I 89pk.
Marcin Łada T I 15kg-71pk.
Sylwek Góralski T l 15kg-27pk.
Zuzanna Romanowska T l 15kg-43pk.

Młodzicy:
Wiktoria Maciejewska T 12 kg-132pk.


Ostatnio zmieniony przez Tato dnia Pon Mar 27, 2017 20:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1677
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki XX rundy

Młodzicy
1 Kasia Rubach TM - 187
2 Witek Bloch –TM – 134
3 Wiktoria Maciejewska T - 132
4 Piotr Kucewicz – TM – 125
5 Iwona Kołak – TM - 90
6 Wojtek Kucewicz – TM - 88
7 Kacper Strzelewicz T -72
8 Bartek Rybarczyk – TM – 53
9 Kawa Bartek - T - 38
10 Litovcheno Arina – T - 23


Juniorzy
1 Szymon Strzelewicz TM – 181
2 Adam Dettlaff - T junior 147 pkt
3 Mateusz Riebandt - T 116 pkt
4 Aleksandra Kinder - T 116
5 AJAX GAVAKIS – TM - 104
6 BRASIDAS PAPAGEORGOPOULOS – TM - 95
7 Jakub Riebandt T 94 pkt
8 Wierzbicka Wiktoria – T – 90
9 Krystian Jaćwiński T - 89
10 Eliza Dzikowska T 87 pkt

11 Och Ewelina T – 74
12 Marcin Łada T -71
13 Żymuła Weronika T - 58
14 Nowicka Katarzyna T – 49
15 Zuzanna Romanowska T - 43
16 Anton Kurtianyk TM – 32
17 Sylwek Góralski T - 27



Kobiety

1 Fedorova Katerina – T - 214
2-3 Agnieszka Głuch TM – 213
2- 3 Anna „An” Płotycia-T - 213
4 Barbara Widłak – TM – 211
5 Gladkaia Olga – T - 210
6 Iga Woźnica T - 202
7 Ania Rubach – TM – 195
8 Olga Świderska Nawalny T - 191
9 Aldona Stankiewicz T - 186
10-11 Iga Piekarczyk – T – 180
10 -11 Monika "Monsun" Czerwińska – TM - 180

12-13 Agnieszka Domagała TM -177
12-13 Magda Fabisiak TM - 177
14 Monika Walkowska TM 176
15 Antonova Evgeniya – T - 175
16 Wierzbicka Milena – T – 173
17 Aleksandra Lange – 169
18 Parucheva Anna- T – 169
19 Odette Sigala-Pipera -T- 166
20-21 Anna Kowalska – TM – 165
20-21 Eliza Kołodziej T – 165
22 Lila Zarzecka – T – 163

23 Marta Jakubik T - 162
24-25 Marta Kołak – TM – 154
24-25 Kamila Dziwiec TM – 154
26 Radchenko Katerina – T - 153
27-28 Karolina "Alda" Pabian – T – 145
27-28 Hanna Sadowska T - 145
29 Barbara Liwo TM: 143
30 Marta Michalak T - 140
31 Anna Dolata T -139
32 OLGA VITOULA – T - 138

33-34 Akinina Anna – T – 134
33-34 CHRISANTHI BISBIKI – T - 134
35 Cheremet Alla – T - 133
36-37 Beata Śmigielska TM 132
36-37 Sonia Strzelewicz T 132
38 Ewa Białek T - 131
39-41Anita Nowicka T -127
39-41 SOFIA SKOURTI - T – 127
39-41 Stavria Pantidou -T- 127
42 DOROTA SCHELENZ -T -126

43 Ilona Błażej T 122
44-45 Ala Kowalska T 121
44-45 Anna Olżynska T - 121
46-47 Joanna Smolka T – 120
46-47 Nikitenko Julia – T - 120
48 Zheleznyak Olga - TM - 119
49 Magda Dzielska TM - 116
50 NATASSA KLONI – T - 115
51 Kapustina Kristina – T – 114
52 Kuskova Yuliy – T - 112
53 Saraeva Anna – T - 111

54Barbara Litwin – TM - 107
55 Małgorzara Szreffel – TM 105
56-57ALEKSANDRA DOBOSZ - T- 99
56-57 PENTHECILIA LIADI – T – 99
58Aleksandra Bigus T - 98
59 Zuzanna "Naya" Banasiak – TM - 96
60 Aleksandra Zielińska – TM – 95
61 Porhun Irina - T - 93
62 Ania Witaszak T - 89
63-65 Ewa Grzybowska T -84
63-65 Beata Strzelewicz T - 84
63-65 Stach Monika T - 84
66 Danuk Anastasiya - T -81

67 - 68 Magda Bunikowska T - 80
67-68 Netyaha Olena - T - 80
69 Lucyna Cichowska – T – 77
70 Boichenko Irina – T – 71
71 Barbara Maj T - 69
72 Lena Głuch TM - 64
73-74 Anna Sos-Ladzińska T – 62
7-74 Ewa Mular T- 62
75 Gladkih Svetlana –T - 59
76-77 Bierdisheva Mariya – T – 57
76-77 Eremenko Antonina- T - 57
78 Spolnik Oksana - T – 50

79 Anna Cioch „Diana” T - 47
80 Ewa Ambroziak T - 46
81 Ewelina Riebandt - T 45
82 Iwona Niezgoda-Procner - TM -44
83 Żymuła Julia T - 38 pkt
84 WIOLETTA WYSOCZAŃSKA-T -28
85 Nowicka Beata T - 16


Mężczyźni

1 Wiesław Mamot - TM - 270
2 Przemek Walkowski TM 264
3 Maciej Kucewicz – TM – 258
4 Piotr Dzielski – TM - 257
5 Dowhyluk Rafał – TM – 254
6-7 Bogdan Gumiński TM - 251
6-7 Piotr Gonet T - 251
8 Jacek JACYMIR Mańko - T -250
9-10 Paweł Szymański – T – 249
9-10 Serwinowski Marek – TM – 249
11 ROBERT CIEŚLAK -T - 249

12-14 Adam Bisok – TM – 248
12-14 Bogusław Zawadzki - T -248
12-14 Rafał Stempski T - 248
15-16 Wojciech Mrówczyński – TM 244
15-16 Basilis Piperas -T- 244
17-18 Piotr Korec – TM -243
17-18 Przemysław Witkowski TM - 243
19 Tomasz Cejmer – TM - 240
20 Łukasz Nawalny T - 239
21-22 Tomasz Sadkowski TM – 238
21-22 Kamil Morga - TM - 238

2-24 Szymon Szotowicz – TM – 236
2-24 Sobol Viktor- H - 236
25 Wojciech Białek TM - 235
26-29 Krzysztof Siemieniec T – 234
26-29 Posadzki Bartosz – TM – 234
26-29 Mikolaj Walkowski TM – 234
26-29 Ziborov Denis- T - 234
30-31 GRZEGORZ GABRUŚ T -230
30-31Wojciech Barszczewski TM – 230
30-31 Krzysztof "Kiepo" Amanowicz - TM - 229

32-33 Marcin "Odo" Krawczyk –TM - 227
32-33 Krzysztof Jarmusz TM – 227
34-35 Wojciech "Panda" Łanda –T - 226
34-35 Ociepka Michał – TM – 226
36 Andrzej Rubach – TM – 225
37-38 Marek Garbacik T – 224
37-38 JOHN PANAGIOTOPOULOS - T - 224
39 Robert Sierpiński – T - 222
40-41 Adam Kaczmarkiewicz – TM – 220
40-41 Tatarchenko Vitalij – TM -220

42-43 Patryk Paluch TM – 217
42-43 Jarczewski Andrzej – TM – 217
44-45 Piotr Szychulski – TM – 216
44-45 Biorg Janusson - T - 216
46-48 Łukasz "Boban" Baran –T – 215
46-48 Andrzej Wisz TM – 215
46-48 Keleberdenko Vadym T - 215
49 Marcin Olżynski TM - 214
50-51 Rafał Derech – T – 213
50-51 Piotr Listewnik TM: 213
52-53 Afanasiev Oleg- T – 212
52-53 Poprigun Kirill – T - 212

54-58 Zbigniew Sawicki-T - 211
54-58 Maciej Strzałkowski TM - 211
54-58 Wojciech „BOCIAN” Dettlaff - T 211
54-58 Adam Zenio TM – 211
54-58 Glazko Vladimir –T- 211
59 Piotr Kosiorek T – 210
60 Jacek Pająk T - 209
61-62 Jacek Łabęcki T – 208
61-62 Mospan Dmitro – T - 208
63 Witold Janusz –TM - 206

64-65 Krzysztof Burzymowski TM – 205
64-65 Arnautov Sergey – T - 205
66-67 Marcin Szeląg T – 204
66-67 Marcin Litwin – TM – 204
68-70 Zbigniew Kołak – TM – 202
68-70 Henryk "Pieniek" Andrzejewski TM – 202
68 - 70 Prokopchyk Evgenij – T -202
71 JOHN PAN – T - 201
72-73 Paweł Bubacz – TM – 200
72-73 Leszek Lewandowski – TM - 200

74 ROBERT STASIK- TM -199
75-76 Bolesław Dudek T - 198
75-76 Mariusz Więcławek – 198
77 Sviridov Slava - TM - 197
78-79 Sobiesiak Mirosław – TM – 196
78-79 Prudenko Oleksand- T - 196
80-81 Krzysztof Stawski –TM – 195
80-81 Boyko Anton – T - 195
82 Krzysztof Doliński – H – 194
83-84 Zbigniew Szychulski – TM – 193
83-84 Piotr Kownacki TM - 193
85-86 Leszek "Haris" Jęczkowski H 191
85-86 LISTARCHOS DAVELIS – T - 191

87-89 Och Daniel – T- 190
88-89 Szymon Rubach – TM – 190
88-89 Bartłomiej Jankowski – TM - 190 pkt
90-91 Paweł Ladziński T – 188
90-91 Adam „Szeryf” Szwarc -T - 188
92 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka TM -187
93-94 Michał Stąpór TM – 185
93-94 Sebastian Sliwka - TM - 185
95 Dariusz Lange - T 184
96-97 Marcin Litwin T - 183
96-97 Shcherbakha Oleksandr T- 183

98-99 Marek Milewski – T – 181
98-99 George Koukou -T- 181
100-104 Paweł Kampa TM -180
100-104 Wojtek Deskiewicz – T – 180
100-104 Szymon Rzepka TM: 180
100-104 Wierzbicki Adam – H – 180
100-104 Marek Peda T 180
105-108 Jacek Kmiecik TM – 179
105-108 Krzysztof "FAZIK" Brzeziński T – 179
105-108 Grzegorz Drężek T – 179
105-108 THEO PAPACOSTAS - T - 179

109 Florczak Krzysztof T - 178
110 Dariusz Dudek T - 177
111-115 Piotr Kopka T 174 pkt
111-115 Kordzikowski Marcin TM 174
111-115 Czarnecki Krzysztof – TM – 174
111-115 Tenitskiy Dmitriy – T – 174
111-115 Ershov Oleg - TM - 174
116-118 HARRIS BALTSAVIAS – T - 173
116-118 Jakub Powałowski TM – 173
116-118 Marcin Włochowicz T – 173
119-122 Kawa Adam – T – 172
119-122 Grinev Vladimir – T – 172
119-122 GIANNIS TSILIKIS – T – 172
119-122 JASON GAVAKIS - T - 172

12 Leszek Podgórski – T - 171
124-125 Jacek Bloch – TM – 169
124-125 Szymon Dekubanowski T- 169
126-127 Patronik Grzegorz T - 168
126-127 Kubicz Michał – TM – 168
128-129 VLADIMIROS GAVAKIS - T - 167
128-129 Paweł "Miś" Kowalski – T – 167
130-12 ANTONIS ZARMAKOUPIS – TM - 166
130-132 Jerzy Leśniewski - T – 166
130-132 Netyaha Vitaliy - TM - 166
133-135 Tomasz Kalinowski TM – 165
133-135 Paweł Piliszko T – 165
133-135 Damian Gędziorowski -T -165

136-137 STAMOS DOXARIOS - T – 164
136-137 Dimitris Kelapostolou -T- 164
138-142 Grzegorz "GELU" Białowąs – T - 163
138-142 Krzysztof Lemanski – T – 163
138-142 Marcin Eckert T - 163
138-142 Dudasz Łukasz T - 163
138-142 Przemysław Stefaniak T – 163
143-146 Kozmenko Maksim – T - 161
143-146 Sławomir Kiraz – TM – 161
143-146 Patryk Kęsik TM - 161
143-146 Moskalenko Yurii - T - 161

147 Waldek Baruch T -160
148-151 Babiarz Maciej T- 159
148-151 Damian Kisielewicz TM – 159
148-151 DIGENIS AKRITAS – T – 159
148-151 SPIROS DIMOSHAKIS - T - 159
152 Kovgun Danil - T - 158
153-154 Krzysztof Szyper – TM – 156
153-154 Pavluk Ivan T - 156
155-156 Tadeusz Klein TM: 155
155-156 Ogorodnik Oleksandr - T - 155
157-158 Woźnica Jakub H - 153
157-158 Ireneusz "Yyyk" Grzona – TM - 153

159-160 Andrzej Garbiec - T 152
159-160 Ardelskiy Vadym - T - 152
161 Maciej Tkaczyk – T – 151
162-163 LELOS KAKOMIROGLOU – T - 150
162-163 Jerzy Szreffel –T- 150pkt
164 Artur Smolka T - 149
165-167 WOJCIECH WÓJTOWICZ -T -147
165-167 Emil Ozga – TM - 147
165-167 Trofymov Yurii - H - 147
168-169 Wojciech Rybarczyk – TM - 145
168-169 Andrzej Rakowicz – T – 145
170-171 Krzysztof Powałowski TM – 144
170-171 Lukyanchenko Eduard – T – 144

172-174 PETROS SERVOS – T - 143
172-174 Mariusz Krzemiński - T -143
172-174 Krzysztof Drypa „Ferro” H - 143
175-176 Litovcheno Evgenij- T - 142
175-176 Kulikov Oleg – T - 142
177-178 Arkadiusz „Aro” Rosiecki - T – 141
177-178 Sipalo Sergij – T - 141
179 Waldemar Nowak TM -140
180-181 Rybka Rafał H - 139
180-181 Srebro Waldemar T - 139

182 Melehko Evgenij – T - 138
183 Paweł Pniewski – TM – 137
184 Tadeusz Knapek TM - 135 pkt
185 Henryk Welc- T – 134
186-190 Adam Gełdon H – 133
186-190 Adam Kunikowski „Qń” T - 133
186-190 LYKOURGOS BALODIMOS - T - 133
186-190 Stach Mateusz T - 133
186-190 Jerzy Jackowski – T – 133
191 Volhkov Stanislav – T - 132

192-194 MARIUSZ GRZELAK TM – 131
192-194 Tomasz Leciejewski T - 131
195 Krzysztof Riebandt - T 131
196-199 Piotr Chorąży TM – 130
196-199 Rafał Spors – H - 130
196-199 Lorenc Michał T - 130
196-199 Łobaza Seweryn T - 130
200 Woźnica Włodzimierz H - 128
201-202 Adam Radziun H – 127
201-202 Leszek „Kaprys” Balicki-T - 127

203 Pawel Dyjeta T 126
204 Łukasz Dąbek – TM -124
205 Marcin Marczak T - 123
206-207 Łukasz Rutkowski – TM – 122
206-207 Guzik Tomasz T - 122
208 Piotr Machnicki TM – 121
209-210 Nekrilov Ilia- T - 120
209-210 WOJCIECH RYŚ- T – 120
211-213 Łukasz "Simonsen" Szymonowicz – T – 118
211-213 Dołenko Marcin – TM – 118
211-213 Kovalenko Oleksandr -T - 118

214-215 Adrian Gojdź T – 117
214-215 Stanula Albert – T – 117
216 GEORGE TAHLABOURIS - T - 115
217-218 Andrzej Dzikowski - T 114
217-218 Habel Sebastian T - 114
219 Mariusz Przybyszewski – 112
220 Michal Gorgoń T 111
221 Zhuk Ivan -TM - 110
222-223 Shlyahovoy Pavlo - T - 107
222-223 Nykolyshyn Rostyslav - T - 107
224-226 Maciej "TheDwarf" Ignacyk – TM - 106
224-226 Zavgorodnij Ruslan - -T – 106
224-226 Petrovskij Oleg – TM - 106
225 Aleksander Drabarek - 105 - H - 105

226-227 Łukasz Rubach – TM – 102
226-227 Mariusz Popis T – 102
228-230 KRZYSZTOF KOPEĆ T – 100
228-230 Zruba Aleksandr – T -100
228-230 Eremenko Slava - T - 100
231-235 Żymuła Piotr T - 97
231-235 Mushta Dmitry - T - 97
231-235 Szymon Kowalski – TM -97
231-235 Hrygoruk Mykola - T - 97
231-235 Porhun Sergiy - T - 97
236 Maciej Fryze – H -95
237-240 Rudenko Stanislav – T – 94
237-240 Eroshin Sergey – T – 94
237-240 Scherban Valentyn – T - 94
237-240 Dvorakovskiy Vlad - T - 94

241 WALERIY BEZUSY -T 93
242-245 Darek Strzelewicz T - 90
242-245 NIKOS KELEKIS - T - 90
242-245 Radosław "Wiedmilol" Bednarski –T - 90
242-245 Feklin Sergij – T - 90
246 Szymon Murzyn T - 89 punktów
247 Mandal Piotr T - 86
248 Mateusz "Sambor" Labuda T – 83
249-250 Boichenko Aleksey – T – 79
249-250 Snegerev Kirill- T - 79
251 Maciej Grześkowiak T 77

252 Mańka Maciej TM – 72
253 Piotr Drypa TM - 69
254 Botalin Anton – T - 65
255 BARTŁOMIEJ PRZYBYLSKI T -64
256 MACIEK DEBIŃSKI T – 62
257 Janusz Rasieński T - 59
258 Budur Roman – T -48
259 Pleckij Bogdan – T – 42
260 Kurilyak Igor – T - 37
261-262 Uzikov Dmitriy – T – 29
261-262 Slon Anton- T - 29


Ostatnio zmieniony przez Saladyn dnia Sro Mar 29, 2017 15:17, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Biorg



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 44

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma wyników części grupy z Mińska:
Aleksander Drabarek - 105 punktów, łuk historyczny
Biorg Janusson - 216 punktów, łuk tradycyjny


Ostatnio zmieniony przez Biorg dnia Wto Mar 28, 2017 06:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hawir



Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Mała uwaga do wyników.
Szymon Strzelewicz to Junior i tak był zgłoszony więc raczej nie powinien być wśród dorosłych mężczyzn Smile
Pozdrówka
Darek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 334
Skąd: Wrzesnia www.slowianscylucznicy.fora.pl

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po XX rundzie 4 lucznikow ktorzy strzelają od I rundy 2007 rok

1. Bogdan Guminski -Bodzio-4796 pkt
2.Adam Kaczmarkiewicz N.E.M.O.- 4284 pkt
3.Bartek Zielonka -Gandalf -3713 pkt
4.Wojtek Rybarczyk -Saladyn -3041 pkt
_________________
Bodzio


Ostatnio zmieniony przez bodzio dnia Wto Mar 28, 2017 19:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jera



Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie organizatorzy.
A ja Wam gratuluję wytrwałości. Kawał czasu , a formuła ciągle świeża. Wielkie dzięki i szacunek za to że Wam się chce.
Oczywiście pozdrawiam również wszystkich lokalnych organizatorów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 28, 2017 18:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group