Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni
Forum miłośników łucznictwa tradycyjnego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

V Edycja Turnieju Korespondencyjnego 28-29.11.09

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 17:53    Temat postu: V Edycja Turnieju Korespondencyjnego 28-29.11.09 Odpowiedz z cytatem

W skutek "drobnej" omyłki skasowałem cały ten temat Twisted Evil
Na szczęście wyniki miałem zapisane również gdzie indziej i ocalały
Zamieszczam je więc ponownie. Jeżeli możecie zamieście ponownie zdjęcia

Wyniki
G - łuki gołe
H - łuki historyczne
T - łuki tradycyjne

Młodzicy
1 Krzysiu Lange - KLP - T – 123 pkt
2 Mateusz Riebandt - KLP - T – 117 pkt
3 Kubuś Riebandt - KLP - T – 87 pkt
4 Wojciech Hęćka – Środa Wlkp - T - 79 pkt

Juniorzy
1 Tomasz Jaszczynski - Środa Wlkp - G - 164 pkt
2 Dominika Hęćka - Środa Wlkp - G - 146 pkt
3 Waldemar Ciesielski – Środa Wlkp -G – 93 pkt
4 Bartek Rudawski -DŁHiS -T – 89 pkt
5 Bartłomiej Sobański-Lędziny- T – 69 pkt
6 Mateusz Giza - Baszta Maślankowa- T - 62pkt
7 Karol Dydak – Zawiercie - T – 55 pkt
8 Michał Kulik- DZD- T – 43 pkt
9 Kuba Łącki-Lędziny- T – 31 pkt
10 Michał Gibała, Słupsk, niezrzeszony -T – 11 pkt
11 Piotr Błoński – Wrocław – H - 9 pkt

Kobiety
1 Zuzanka Pavlikova - Chin Shin - T – 158 pkt
2 Anna Płotycia - An - "Wieniawa /von Reihl"- T - 156 pkt
3 Dorota Czajkowska - BBŁ - T -152 pkt
4 Dorota Janiszewska – KKR- T - 148
5 Anna 'Laura' Jarasz - DZD- T – 136 pkt
6 Alina Stodulska - Gdańsk - T - 122 pkt
7 Agnieszka Sampławska - Czambulik - T – 106 pkt
8 Dominika Kiełbasa - T - 82 pkt
9 Paulina Celarek - Chałupy - T - 81 pkt
10 Anna Rinaldi de domo Walenta - T - 69 pkt
11 Martyna Olejnik-DZD- T – 56 pkt
12 Alicja Rutkiewicz - Gdańsk – T – 54 pkt
13 Jolanta Rudawska - DŁHiS- H – 51 pkt
14 Agnieszka Sobczak - bruna77 - NKT - H - 47 pkt
15 Monika Przybyła- DZD- T – 44 pkt
16 Izabela Łuszczyńska, Słupsk, BRkBV-T – 26 pkt
17 Anna Kosik - DZKwCH- H – 24 pkt
18 Asia Kotakska – yoann - Wrocław – H – 18 pkt





Mężczyźni
1 Wiesław Mamot– W-wa Siekierki – G – 242 pkt
2 Jurek Jackowski – Warszawa - T 240 pkt
3 Adam Klimek – Koziegłowy Team- G – 238 pkt
4-5 Waldemar Rewers -Środa Wlkp – G - 236 pkt
4-5 Adam Kaczmarkiewicz - BBŁ - G – 236 pkt
6 Andrzej Zabrocki - ŁDŁ- T – 226 pkt
7 Krzysztof Górnik – Baszta Maślankowa - T – 221 pkt
8 Michał Celarek - Chałupy - T – 220 pkt
9 Piotrek Gonet - Czambulik - T – 218 pkt
10 Grzesiek Bilecki - Czambulik - T - 214 pkt

11 Krzysiek Plewniak - Ivar Trzy Strzały - T – 213 pkt
12 Emil Kowalski - kserozkota - T - 211 pkt
13 Bogdan Guminski – Środa Wlkp -T – 209 pkt
14 Wojtek Rybarczyk - BBŁ - G – 206 pkt
15 Bartek Kolasiński - Czambulik - T – 202 pkt
16 Jerzy Domachowski- Środa Wlkp - G – 201 pkt
17-18 Maciek Osiecki - Czambulik - T – 198 pkt
17-18 Dariusz "Rosomak" Sadowski "Dzikie Rosomaki"- T - 198 pkt
19-20Adam Zenio– W-wa Siekierki – G – 194 pkt
19-20Krzysztof Doliński - ŁDŁ- T – 194 pkt

21-22 Maciej Morawiec - Gdańsk - T - 188 pkt
21-22 Mariusz Szamburski- Środa Wlkp - T – 188 pkt
23-24 Ryszard Rutkiewicz - Gdańsk - T - 187 pkt
23-24 Krzysztof Burzymowski – W-wa Siekierki – G – 187 pkt
25-26 Marek Ulaszewski - KLP - T – 186 pkt
25-26 Tomasz Cejmer– W-wa Siekierki – G – 186 pkt
27 Bartłomiej "Gandalf" Zielonka -KKR- T – 184 pkt
28-30 Leszek "Karibu" Sobalkowski "Dzikie Rosomaki " - T – 183 pkt
28-30 Daniel Mizieliński - Czambulik - T – 183 pkt
28-30 Dariusz Psiuk– W-wa Siekierki – H – 183 pkt


31 Andrzej Kuźniak - Koziegłowy Team - T - 180 pkt
32-34 Rafał Sosnkowski– W-wa Siekierki – G – 178 pkt
32-34 Maciej Szewczyk– W-wa Siekierki – G – 178 pkt
32-34 Wojciech Rogulski– W-wa Siekierki – T - 178 pkt
35 Adam Radziun - Czambulik - T – 177 pkt
36 Dariusz Lange - KLP - T – 175 pkt
37-38 Krzysztof Płotycia -Borschwitz - "Wieniawa /von Reihl" - 173 pkt
33-38 Jerzy Leśniewski- ŁDŁ- T – 173 pkt
39 Rafał Grudnik -Rafał z Wielunia - "Wieniawa /von Reihl" - 171 pkt
40 Krzysztof "Fazik" Brzeziński -KKR- T – 169 pkt
41 Roman Kubiatowski – Czambulik – T – 168 pkt


42 Przemysław Hęcka -Środa Wlkp - G – 167 pkt
43-44 Marcin (Kasper) Kowalczyk - KLP - T – 165 pkt
43-44 Leszek "Haris" Jęczkowski -KKR- T – 165 pkt
45 Grzegorz Kostrzewski -Lędziny-T – 164 pkt
46 Aleksander 'Axel' Jarasz- DZD- T – 163 pkt
47 Wojciech Rewers – Środa Wlkp - T – 162 pkt
48 Krzysztof Riebandt - - KLP - T – 159 pkt
49 Franciszek Pudlewski- DCHzT - T – 158 pkt
50 Rafał st11 - Wrocław - T – 157 pkt
51 Marian Friede- DCHzT- T – 152 pkt

52 Andrzej Szkwarkowski – Wrocław – T – 150 pkt
53 Arkadiusz ' Kirszniok' Wachowicz- DZD- T – 142 pkt
54 Mikołaj Chałuszczuk - Gdańsk - T - 141 pkt
55 Jacek Świętnicki - Gdańsk - T - 139 pkt
56 Andrzej Rudawski - DŁHiS -T – 137 pkt
57 Andrzej Paciorkowski – Baszta Maślankowa- T – 134 pkt
58 Szczepan Miliński(Szczepan), BRkBV- T – 133 pkt
59 Piotr Merecki(Meras), Słupsk, BRkBV - T – 132 pkt
60 Artur Krzeszewski - KLP - T – 131 pkt

61-62 Krystian Majek- Środa Wlkp -T – 129 pkt
61-62 Mariusz Kazik- Zawiercie - T – 129 pkt
63 Robert Kazik- Zawiercie - T – 128 pkt
64-65 Jakub Ziółkowski - NKT - T - 126 pkt
64-65 Marcin "Odo" Krawczyk- Zawiercie - T – 126 pkt
66 Tadeusz Majdura – DŁHiS -T – 125 pkt
67 Piotr Słowik– W-wa Siekierki – G - 123 pkt
68 Piotr Kiedos, Słupsk, BRkBV-T – 122 pkt
69 Karol Sekuła- ŁDŁ-T – 121 pkt
70 Jarosław "Jazar" Gorzałka "Dzikie Rosomaki"- T – 114 pkt

71 Michał Słowik– W-wa Siekierki – G - 110 pkt
72 Tomasz 'Aust' Wawrzyszko- DZD- T – 108 pkt
73 Stanisław Sobański-Lędziny - T – 106 pkt
74-75 Tomasz "Dydy" Dydak- Zawiercie - T – 92 pkt
74-75 Darek Pyka- ŁDŁ- T – 92 pkt
76 Kamil Pajdo - DZKwCH -H – 91 pkt
77 Tomasz Gęsikowski- ŁDŁ-T – 89 pkt
78-79 Błażej Prusiecki - T - 83 pkt
78-79 Janusz Struzik -Lędziny – T – 83 pkt
80 Marek 'Olo' Garbacik - DZD- T – 82 pkt

81-82 Leszek Giza - Baszta Maślankowa – T - 81pkt
81-82 Mateusz 'Iko' Przybyła- DZD- T – 81 pkt
83 Grzegorz Kozioł- DZD- T – 78 pkt
84-85 Arkadiusz 'Best' Pałka- DZD - T – 77 pkt
84-85 Wojtek Kruszyński -Lędziny-T – 77 pkt
86-87 Tomasz Dyjas - DŁHiS- T – 76 pkt
86-87 Filip Białożyński, Słupsk-T – 76 pkt
88-89 Robert Bojanowski - Gdańsk - T – 75 pkt
88-89 Konrad Ostrowski, Słupsk, BRkBV-T – 75 pkt
90 Krzysztof Zarębski - chaos666 - T - 69 pkt

91-92 Łukasz Golla - KLP - T – 65 pkt
91-92 Bartosz Szczęśniak, Słupsk-T -65 pkt
93 Michał Malanowski - DZKwCH -T – 64 pkt
94 Adrian Cisakowski, Słupsk, BRkBV-T – 61 pkt
95 Adrian Gojdź – KKR- T – 53 pkt
96 Paweł Nowacki – Wrocław - claymor - H – 52 pkt
97 Michał Czarnecki - BSN – T – 47 pkt
98 Igor Wyderski - DZKwCH-T – 42 pkt
99 Krzysztof Czyż - BRKG - H - 40 pkt
100 Piotr Matuski, Słupsk - T – 18 pkt
101 Wiktor Czerwiakowski – Słupsk – T – 17 pkt
102 Mieszko Gazda - BSN – T – 16 pkt

Wyniki nadesłane po terminie:
Karol Pisarkiewicz - 217 T, 200 H
Andrzej Janulis - 139 T,
młodzicy :
Mateusz Kotewicz - 79 G,
Tomek Słoński - 36 G.

NKT - Najemna Kompania Toruńska
BRKG - Bractwo Rycerskie Komturii grudziądzkiej
BBŁ - Bydgoskie Bractwo Łucznicze
DŁHiS - Drużyna łucznicza Hultaje i Swawolnicy
DZKwCH -Drużyna Zamku Królewskiego w Chęcinach
KLP - Konfraternia Lwów Puckich
DCHzT - Drużyna Chocimierza z Tuchomia
BRkBV - Słupsk, Bractwo Rycerskie księcia Bogusława V
ŁDŁ- Łużycka Drużyna Łucznicza
BSN - Bractwo Słowiańskie 'Niedźwiedzie'
DZD - Drużyna Zabrzańskich Drabów
KKR – Koszalińska Kompania Rycerska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Gru 01, 2009 17:53    Temat postu:

Powrót do góry
Saladyn



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 1680
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia
Warszawa - Siekierki
http://picasaweb.google.com/Burzymek/VTurniejKorespondencyjny?authkey=Gv1sRgCLeTyIv2quWk6AE&feat=directlink#
Środa Wielkopolska
http://bodzio-1.fotosik.pl/albumy/712454.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diesirae



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 50

PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jeszcze gwoli uzupełnienia:
dorośli
Karol Pisarkiewicz, Ustka, H - 200 pkt, T- 217 pkt
Andrzej Janulis, Słupsk, T- 139 pkt
młodzicy
Mateusz Kotewicz, Słupsk, G -79 pkt
Tomek Słoński, Słupsk, G - 36 pkt

Pozdrawiam
Cool

_________________
Aut bene, aut nihil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Bogusław



Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 113
Skąd: Bydgoszcz www.czambulik.pl

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z opóźnieniem ale dodałem zdjęcia z Bydgoszczy, która mnie na Turniej Korespondencyjny przygarnęła.
Nie za dużo, bo kazali strzelać i nie przeszkadzać aparatem ale dokumentacja jest, żeśmy strzelali i trafiali:)
Zdjęcia Bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Gru 03, 2009 08:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Strona Główna -> Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group